1964/65 III liga śląska grupa III

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1964/65 III liga śląska grupa III

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 CKS Czeladź 26 39 16 7 3 69 31
2 Górnik Sosnowiec 26 35 16 3 7 69 42
3 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 26 34 14 6 6 51 23
4 Victoria Częstochowa 26 34 14 6 6 57 36
5 Górnik 09 Mysłowice 26 32 13 6 7 38 28
6 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 26 29 12 5 9 54 34
7 Zagłębie Ib Sosnowiec 26 29 13 3 10 46 36
8 Górnik Wojkowice 26 27 10 7 9 51 38
9 Górnik Piaski 26 27 12 3 11 53 52
10 Skra Częstochowa 26 25 11 3 12 59 59
11 Warta Zawiercie 26 20 8 4 14 45 53
12 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 26 15 6 3 17 26 52
13 Polonia Sosnowiec 26 15 6 3 17 27 63
14 Kolejarz Sosnowiec 26 3 0 3 23 16 114
M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 CKS Czeladź - 2:1 2:4 5:0 0:0 1:1 2:0 2:1 5:2 2:2 2:1 3:0 4:0 8:0
2 Górnik Sosnowiec 2:2 - 2:1 1:1 0:2 3:4 4:2 3:1 6:0 3:1 3:1 2:1 4:1 5:1
3 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1:1 2:2 - 2:2 0:1 1:0 3:0 0:0 2:1 2:0 6:1 3:0 4:0 5:0
4 Victoria Częstochowa 5:3 4:0 2:2 - 0:0 2:1 4:2 2:2 1:2 3:2 2:0 3:1 1:0 10:0
5 Górnik 09 Mysłowice 0:1 3:0 0:0 2:1 - 2:2 0:3 1:0 2:0 2:0 2:0 2:0 3:0 6:2
6 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0:1 1:2 2:1 0:2 3:1 - 0:0 1:3 3:1 8:2 2:0 4:1 1:0 9:1
7 Zagłębie Ib Sosnowiec 0:3 2:1 1:2 4:1 4:2 0:2 - 3:1 1:0 4:3 3:1 0:1 3:0 0:0
8 Górnik Wojkowice 0:2 5:1 2:0 0:2 2:2 0:0 1:3 - 5:1 6:3 2:2 4:1 4:1 4:0
9 Górnik Piaski 1:4 2:5 0:2 1:1 2:1 1:0 2:1 5:1 - 4:1 2:2 6:0 5:1 4:0
10 Skra Częstochowa 3:3 1:3 1:0 1:2 5:1 2:0 1:3 1:1 1:2 - 2:1 4:2 3:2 4:0
11 Warta Zawiercie 3:1 1:4 1:3 1:0 0:1 2:2 1:4 1:0 4:2 2:3 - 2:1 6:0 8:1
12 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3:3 0:1 0:1 0:1 2:0 1:2 1:0 0:0 2:3 1:2 2:3 - 2:2 1:0
13 Polonia Sosnowiec 1:4 0:3 2:1 3:2 0:1 4:1 0:0 0:1 0:0 1:6 2:0 0:1 - 4:2
14 Kolejarz Sosnowiec 0:3 1:8 0:3 1:3 1:1 0:5 0:3 1:5 1:4 1:5 1:1 1:2 1:3 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 1 sierpnia 1964 18.00 CKS Czeladź Polonia Sosnowiec przełożony
1 1 sierpnia 1964 18.00 Victoria Częstochowa Górnik Sosnowiec 4:0
1 1 sierpnia 1964 18.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Siemianowiczanka 0:1
1 1 sierpnia 1964 18.00 Górnik 09 Mysłowice Górnik Wojkowice 1:0
1 1 sierpnia 1964 18.00 Górnik Piaski Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1:0
1 1 sierpnia 1964 18.00 Zagłębie Ib Sosnowiec Warta Zawiercie przełożony
1 1 sierpnia 1964 18.00 Kolejarz Sosnowiec Skra Częstochowa 1:5
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 8 sierpnia 1964 18.00 Siemianowiczanka CKS Czeladź odwołany
2 8 sierpnia 1964 18.00 Górnik Sosnowiec Zagłębie Ib Sosnowiec odwołany
2 8 sierpnia 1964 18.00 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Victoria Częstochowa odwołany
2 8 sierpnia 1964 18.00 Polonia Sosnowiec Górnik 09 Mysłowice odwołany
2 8 sierpnia 1964 18.00 Górnik Wojkowice Górnik Piaski odwołany
2 8 sierpnia 1964 18.00 Skra Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza odwołany
2 8 sierpnia 1964 18.00 Warta Zawiercie Kolejarz Sosnowiec odwołany

II kolejka odwołana w związku z żałobą po śmierci Aleksandra Zawadzkiego, Przewodniczącego Rady Państwa.


kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 15 sierpnia 1964 18.00 CKS Czeladź Skra Częstochowa 2:2
3 15 sierpnia 1964 18.00 Górnik Sosnowiec Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 3:4
3 15 sierpnia 1964 18.00 Górnik 09 Mysłowice Siemianowiczanka 0:0
3 15 sierpnia 1964 18.00 Victoria Częstochowa Górnik Wojkowice 2:2
3 15 sierpnia 1964 18.00 Zagłębie Ib Sosnowiec Kolejarz Sosnowiec 0:0
3 15 sierpnia 1964 18.00 Górnik Piaski Polonia Sosnowiec 5:1
3 15 sierpnia 1964 18.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Warta Zawiercie 2:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 19 sierpnia 1964 17.30 Warta Zawiercie CKS Czeladź 3:1
4 19 sierpnia 1964 17.30 Górnik Wojkowice Górnik Sosnowiec 5:1
4 19 sierpnia 1964 17.30 Siemianowiczanka Górnik Piaski 2:1
4 19 sierpnia 1964 17.30 Polonia Sosnowiec Victoria Częstochowa 3:2
4 19 sierpnia 1964 17.30 Skra Częstochowa Górnik 09 Mysłowice 5:1
4 19 sierpnia 1964 17.30 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Zagłębie Ib Sosnowiec 0:0
4 19 sierpnia 1964 17.30 Kolejarz Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 22 sierpnia 1964 17.30 CKS Czeladź Kolejarz Sosnowiec 8:0
5 22 sierpnia 1964 17.30 Górnik Sosnowiec Polonia Sosnowiec 4:1
5 22 sierpnia 1964 17.30 Victoria Częstochowa Siemianowiczanka 2:2
5 22 sierpnia 1964 17.30 Górnik 09 Mysłowice Warta Zawiercie 2:0
5 22 sierpnia 1964 17.30 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Górnik Wojkowice przełożony
5 22 sierpnia 1964 17.30 Zagłębie Ib Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0:1
5 22 sierpnia 1964 17.30 Górnik Piaski Skra Częstochowa 4:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 26 sierpnia 1964 Siemianowiczanka CKS Czeladź 1:1
2 26 sierpnia 1964 Górnik Sosnowiec Zagłębie Ib Sosnowiec 4:2
2 26 sierpnia 1964 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Victoria Częstochowa 0:2
2 26 sierpnia 1964 Polonia Sosnowiec Górnik 09 Mysłowice 0:1
2 26 sierpnia 1964 Górnik Wojkowice Górnik Piaski 5:1
2 26 sierpnia 1964 Skra Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4:2
2 26 sierpnia 1964 Warta Zawiercie Kolejarz Sosnowiec 8:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 29 sierpnia 1964 17.30 Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź 3:3
6 29 sierpnia 1964 17.30 Siemianowiczanka Górnik Sosnowiec 2:2
6 29 sierpnia 1964 17.30 Skra Częstochowa Victoria Częstochowa 1:2
6 29 sierpnia 1964 17.30 Kolejarz Sosnowiec Górnik 09 Mysłowice 1:1
6 29 sierpnia 1964 17.30 Polonia Sosnowiec Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 4:1
6 29 sierpnia 1964 17.30 Górnik Wojkowice Zagłębie Ib Sosnowiec 1:3
6 29 sierpnia 1964 17.30 Warta Zawiercie Górnik Piaski 4:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 2 września 1964 CKS Czeladź Polonia Sosnowiec 4:0
1 2 września 1964 Zagłębie Ib Sosnowiec Warta Zawiercie 3:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 5 września 1964 17.00 Zagłębie Ib Sosnowiec CKS Czeladź 0:3
7 5 września 1964 17.00 Górnik Sosnowiec Skra Częstochowa 3:1
7 5 września 1964 17.00 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Siemianowiczanka 2:1
7 5 września 1964 17.00 Victoria Częstochowa Warta Zawiercie 2:0
7 5 września 1964 17.00 Górnik 09 Mysłowice Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:0
7 5 września 1964 17.00 Górnik Wojkowice Polonia Sosnowiec 4:1
7 5 września 1964 17.00 Górnik Piaski Kolejarz Sosnowiec przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 9? września 1964 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Górnik Wojkowice 1:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 12 września 1964 17.00 CKS Czeladź Górnik 09 Mysłowice 0:0
8 12 września 1964 17.00 Warta Zawiercie Górnik Sosnowiec przełożony
8 12 września 1964 17.00 Siemianowiczanka Górnik Wojkowice 0:0
8 12 września 1964 17.00 Kolejarz Sosnowiec Victoria Częstochowa 1:3
8 12 września 1964 17.00 Skra Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2:0
8 12 września 1964 17.00 Polonia Sosnowiec Zagłębie Ib Sosnowiec przełożony
8 12 września 1964 17.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Górnik Piaski 2:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 16 września 1964 16.30 Górnik Piaski CKS Czeladź 1:4
9 16 września 1964 16.30 Górnik Sosnowiec Kolejarz Sosnowiec 5:1
9 16 września 1964 16.30 Polonia Sosnowiec Siemianowiczanka 2:1
9 16 września 1964 16.30 Victoria Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3:1
9 16 września 1964 16.30 Zagłębie Ib Sosnowiec Górnik 09 Mysłowice 4:2
9 16 września 1964 16.30 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Warta Zawiercie 2:0
9 16 września 1964 16.30 Górnik Wojkowice Skra Częstochowa 6:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 19 września 1964 16.30 CKS Czeladź Victoria Częstochowa 5:0
10 19 września 1964 16.30 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Górnik Sosnowiec 0:1
10 19 września 1964 16.30 Siemianowiczanka Zagłębie Ib Sosnowiec 3:0
10 19 września 1964 16.30 Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski 2:0
10 19 września 1964 16.30 Kolejarz Sosnowiec Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0:5
10 19 września 1964 16.30 Warta Zawiercie Górnik Wojkowice przełożony
10 19 września 1964 16.30 Skra Częstochowa Polonia Sosnowiec 3:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 Górnik Piaski Kolejarz Sosnowiec 4:0
8 Polonia Sosnowiec Zagłębie Ib Sosnowiec 0:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 26 września 1964 16.30 Górnik Sosnowiec CKS Czeladź 2:2
11 26 września 1964 16.30 Siemianowiczanka Skra Częstochowa 2:0
11 26 września 1964 16.30 Victoria Częstochowa Górnik 09 Mysłowice 0:0
11 26 września 1964 16.30 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4:1
11 26 września 1964 16.30 Górnik Piaski Zagłębie Ib Sosnowiec 2:1
11 26 września 1964 16.30 Górnik Wojkowice Kolejarz Sosnowiec 4:0
11 26 września 1964 16.30 Polonia Sosnowiec Warta Zawiercie 2:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 4 października 1964 15.00 CKS Czeladź Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1:1
12 4 października 1964 15.00 Górnik 09 Mysłowice Górnik Sosnowiec 3:0
12 4 października 1964 15.00 Warta Zawiercie Siemianowiczanka 1:3
12 4 października 1964 15.00 Górnik Piaski Victoria Częstochowa 1:1
12 4 października 1964 15.00 Zagłębie Ib Sosnowiec Skra Częstochowa 4:3
12 4 października 1964 15.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Górnik Wojkowice 0:0
12 4 października 1964 15.00 Kolejarz Sosnowiec Polonia Sosnowiec 1:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 11 października 1964 15.00 Górnik Wojkowice CKS Czeladź 0:2
13 11 października 1964 15.00 Górnik Sosnowiec Górnik Piaski 6:0
13 11 października 1964 15.00 Siemianowiczanka Kolejarz Sosnowiec 5:0
13 11 października 1964 15.00 Victoria Częstochowa Zagłębie Ib Sosnowiec 4:2
13 11 października 1964 15.00 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Górnik 09 Mysłowice 3:1
13 11 października 1964 15.00 Skra Częstochowa Warta Zawiercie 2:1
13 11 października 1964 15.00 Polonia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 18 października 1964 Polonia Sosnowiec CKS Czeladź 1:4
14 18 października 1964 Górnik Sosnowiec Victoria Częstochowa 1:1
14 18 października 1964 Siemianowiczanka Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3:0
14 18 października 1964 Górnik Wojkowice Górnik 09 Mysłowice 2:2
14 18 października 1964 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Górnik Piaski 3:1
14 18 października 1964 Warta Zawiercie Zagłębie Ib Sosnowiec 1:4
14 18 października 1964 Skra Częstochowa Kolejarz Sosnowiec 4:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 25 października 1964 CKS Czeladź Siemianowiczanka 2:4
15 25 października 1964 Zagłębie Ib Sosnowiec Górnik Sosnowiec 2:1
15 25 października 1964 Victoria Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2:1
15 25 października 1964 Górnik 09 Mysłowice Polonia Sosnowiec 3:0
15 25 października 1964 Górnik Piaski Górnik Wojkowice 5:1
15 25 października 1964 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Skra Częstochowa 1:2
15 25 października 1964 Kolejarz Sosnowiec Warta Zawiercie 1:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 31 października 1964 Górnik Sosnowiec Warta Zawiercie 3:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 8 listopada 1964 Skra Częstochowa CKS Czeladź 3:3
16 8 listopada 1964 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Górnik Sosnowiec 1:2
16 8 listopada 1964 Siemianowiczanka Górnik 09 Mysłowice 0:1
16 8 listopada 1964 Górnik Wojkowice Victoria Częstochowa 0:2
16 8 listopada 1964 Kolejarz Sosnowiec Zagłębie Ib Sosnowiec 0:3
16 8 listopada 1964 Polonia Sosnowiec Górnik Piaski 0:0
16 8 listopada 1964 Warta Zawiercie Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 15 listopada 1964 Warta Zawiercie Górnik Wojkowice 1:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 4 kwietnia 1965 CKS Czeladź Warta Zawiercie 2:1
17 4 kwietnia 1965 Górnik Sosnowiec Górnik Wojkowice 3:1
17 4 kwietnia 1965 Górnik Piaski Siemianowiczanka 0:2
17 4 kwietnia 1965 Victoria Częstochowa Polonia Sosnowiec 1:0
17 4 kwietnia 1965 Górnik 09 Mysłowice Skra Częstochowa 2:0
17 4 kwietnia 1965 Zagłębie Ib Sosnowiec Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0:2
17 4 kwietnia 1965 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Kolejarz Sosnowiec 1:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 11 kwietnia 1965 Kolejarz Sosnowiec CKS Czeladź 0:3
18 11 kwietnia 1965 Polonia Sosnowiec Górnik Sosnowiec 0:3
18 11 kwietnia 1965 Siemianowiczanka Victoria Częstochowa 2:2
18 11 kwietnia 1965 Warta Zawiercie Górnik 09 Mysłowice 0:1
18 11 kwietnia 1965 Górnik Wojkowice Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0:0
18 11 kwietnia 1965 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Zagłębie Ib Sosnowiec 1:0
18 11 kwietnia 1965 Skra Częstochowa Górnik Piaski 1:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 21 kwietnia 1965 CKS Czeladź Zagłębie Ib Sosnowiec 2:0
19 21 kwietnia 1965 Skra Częstochowa Górnik Sosnowiec 1:3
19 21 kwietnia 1965 Siemianowiczanka Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1:0
19 21 kwietnia 1965 Warta Zawiercie Victoria Częstochowa 1:0
19 21 kwietnia 1965 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Górnik 09 Mysłowice 2:0
19 21 kwietnia 1965 Polonia Sosnowiec Górnik Wojkowice 0:1
19 21 kwietnia 1965 Kolejarz Sosnowiec Górnik Piaski 1:4
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 25 kwietnia 1965 Górnik 09 Mysłowice CKS Czeladź 0:1
20 25 kwietnia 1965 Warta Zawiercie Górnik Sosnowiec 1:4
20 25 kwietnia 1965 Górnik Wojkowice Siemianowiczanka 2:0
20 25 kwietnia 1965 Victoria Częstochowa Kolejarz Sosnowiec 10:0
20 25 kwietnia 1965 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Skra Częstochowa 8:2
20 25 kwietnia 1965 Zagłębie Ib Sosnowiec Polonia Sosnowiec 3:0
20 25 kwietnia 1965 Górnik Piaski Zagłębie Dąbrowa Górnicza 6:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 30 kwietnia 1965 CKS Czeladź Górnik Piaski 5:2
21 30 kwietnia 1965 Kolejarz Sosnowiec Górnik Sosnowiec 1:8
21 30 kwietnia 1965 Siemianowiczanka Polonia Sosnowiec 4:0
21 30 kwietnia 1965 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Victoria Częstochowa 0:1
21 30 kwietnia 1965 Górnik 09 Mysłowice Zagłębie Ib Sosnowiec 0:3
21 30 kwietnia 1965 Warta Zawiercie Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2:2
21 30 kwietnia 1965 Skra Częstochowa Górnik Wojkowice 1:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 4 maja 1965 Victoria Częstochowa CKS Czeladź 5:3
22 4 maja 1965 Górnik Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:1
22 4 maja 1965 Zagłębie Ib Sosnowiec Siemianowiczanka 1:2
22 4 maja 1965 Górnik Piaski Górnik 09 Mysłowice 2:1
22 4 maja 1965 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Kolejarz Sosnowiec 9:1
22 4 maja 1965 Górnik Wojkowice Warta Zawiercie 2:2
22 4 maja 1965 Polonia Sosnowiec Skra Częstochowa 1:6
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 12 maja 1965 CKS Czeladź Górnik Sosnowiec 2:1
23 8 maja 1965 Skra Częstochowa Siemianowiczanka 1:0
23 8 maja 1965 Górnik 09 Mysłowice Victoria Częstochowa 2:1
23 8 maja 1965 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1:2
23 8 maja 1965 Zagłębie Ib Sosnowiec Górnik Piaski 1:0
23 8 maja 1965 Kolejarz Sosnowiec Górnik Wojkowice 1:5
23 8 maja 1965 Warta Zawiercie Polonia Sosnowiec 6:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 19 maja 1965 CKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3:0
24 19 maja 1965 Górnik Sosnowiec Siemianowiczanka 2:1
24 19 maja 1965 Victoria Częstochowa Skra Częstochowa 3:2
24 19 maja 1965 Górnik 09 Mysłowice Kolejarz Sosnowiec 6:2
24 19 maja 1965 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Polonia Sosnowiec 1:0
24 19 maja 1965 Zagłębie Ib Sosnowiec Górnik Wojkowice 3:1
24 19 maja 1965 Górnik Piaski Warta Zawiercie 2:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 22 maja 1965 CKS Czeladź Górnik Wojkowice 2:1
25 22 maja 1965 Górnik Piaski Górnik Sosnowiec 2:5
25 22 maja 1965 Kolejarz Sosnowiec Siemianowiczanka 0:3
25 22 maja 1965 Zagłębie Ib Sosnowiec Victoria Częstochowa 4:1
25 22 maja 1965 Górnik 09 Mysłowice Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2:2
25 22 maja 1965 Warta Zawiercie Skra Częstochowa 2:3
25 22 maja 1965 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Polonia Sosnowiec 2:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 26 maja 1965 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź 0:1
26 26 maja 1965 Górnik Sosnowiec Górnik 09 Mysłowice 0:2
26 26 maja 1965 Siemianowiczanka Warta Zawiercie 6:1
26 26 maja 1965 Victoria Częstochowa Górnik Piaski 1:2
26 26 maja 1965 Skra Częstochowa Zagłębie Ib Sosnowiec 1:3
26 26 maja 1965 Górnik Wojkowice Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4:1
26 26 maja 1965 Polonia Sosnowiec Kolejarz Sosnowiec 4:2
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego