1962/63 Klasa A Zagłębie

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1962/63 Klasa A Zagłębie

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 CKS Czeladź 18 31 14 3 1
2 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 18 24 11 2 5
3 RKS Grodziec 18 18 8 2 8
4 Płomień Milowice 18 17 8 1 9
5 Górnik Zagórze 18 17 6 5 7
6 Górnik Dźbów 18 17 6 5 7
7 Stal Poręba 18 17 8 1 9
8 Orzeł Bobrowniki 18 15 6 3 9
9 Unia Strzemieszyce 18 13 5 3 10
10 Unia Ząbkowice 18 11 3 5 10


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 CKS Czeladź - 5:0 5:2 4:1 3:1 7:0 6:0 6:0
2 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 3:1 - 1:2 1:2 2:1 0:0 1:0 2:0 4:0 4:2
3 RKS Grodziec 2:2 2:3 - 4:1 2:2 2:1 3:0 4:2 2:4 5:0
4 Płomień Milowice 0:1 0:4 - 2:0 0:2 1:0 3:2 2:1
5 Górnik Zagórze 0:0 0:1 2:3 3:2 - 4:2 3:1 2:2
6 Górnik Dźbów 0:2 4:2 2:1 1:0 1:1 - 2:0 4:0 4:1 1:1
7 Stal Poręba 1:2 2:0 4:0 1:2 1:0 2:2 - 4:0 4:0
8 Orzeł Bobrowniki 3:6 1:3 3:2 3:1 6:4 4:1 - 4:2 2:2
9 Unia Strzemieszyce 2:2 3:2 3:1 1:2 2:3 1:1 - 3:1
10 Unia Ząbkowice 1:5 0:0 1:3 0:6 0:3 3:1 3:2 1:1 2:1 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 26 sierpnia 1962 Stal Poręba Górnik Zagórze 1:0
1 26 sierpnia 1962 rywal nie wyłoniony CKS Czeladź -
1 26 sierpnia 1962 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Unia Strzemieszyce 4:0
1 26 sierpnia 1962 Górnik Dźbów Płomień Milowice 1:0
1 26 sierpnia 1962 RKS Grodziec Orzeł Bobrowniki 4:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 2 września 1962 RKS Grodziec Stal Poręba 3:0
2 2 września 1962 Orzeł Bobrowniki Górnik Dźbów 6:4
2 2 września 1962 Płomień Milowice Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 0:4
2 2 września 1962 Unia Strzemieszyce Unia Ząbkowice 3:1
2 2 września 1962 CKS Czeladź Górnik Zagórze 4:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 9 września 1962 Unia Ząbkowice CKS Czeladź 1:5
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 16 września 1962 Stal Poręba CKS Czeladź 1:2
3 16 września 1962 Górnik Zagórze Unia Strzemieszyce 2:2
3 16 września 1962 Unia Ząbkowice Płomień Milowice 0:6
3 16 września 1962 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Orzeł Bobrowniki 2:0
3 16 września 1962 Górnik Dźbów RKS Grodziec 2:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 23 września 1962 Górnik Dźbów Stal Poręba 2:0
4 23 września 1962 RKS Grodziec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 2:3
4 23 września 1962 Orzeł Bobrowniki Unia Ząbkowice 2:2
4 23 września 1962 Płomień Milowice Górnik Zagórze 2:0
4 23 września 1962 Unia Strzemieszyce CKS Czeladź 2:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 30 września 1962 Stal Poręba Unia Strzemieszyce 4:0
5 30 września 1962 CKS Czeladź Płomień Milowice 5:2
5 30 września 1962 Górnik Zagórze Orzeł Bobrowniki 3:1
5 30 września 1962 Unia Ząbkowice RKS Grodziec 1:3
5 30 września 1962 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Górnik Dźbów 0:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 7 października 1962 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Stal Poręba 1:0
6 7 października 1962 Górnik Dźbów Unia Ząbkowice 1:1
6 7 października 1962 RKS Grodziec Górnik Zagórze 2:2
6 7 października 1962 Orzeł Bobrowniki CKS Czeladź 3:6
6 7 października 1962 Płomień Milowice Unia Strzemieszyce 3:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 14 października 1962 Stal Poręba Płomień Milowice 1:2
7 14 października 1962 Unia Strzemieszyce Orzeł Bobrowniki 1:1
7 14 października 1962 CKS Czeladź RKS Grodziec 5:0
7 14 października 1962 Górnik Zagórze Górnik Dźbów 4:2
7 14 października 1962 Unia Ząbkowice Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 0:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 21 października 1962 Unia Ząbkowice Stal Poręba 3:2
8 21 października 1962 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Górnik Zagórze 2:1
8 21 października 1962 Górnik Dźbów CKS Czeladź 0:2
8 21 października 1962 RKS Grodziec Unia Strzemieszyce 2:4
8 21 października 1962 Orzeł Bobrowniki Płomień Milowice 3:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 28 października 1962 Stal Poręba Orzeł Bobrowniki
9 28 października 1962 Płomień Milowice RKS Grodziec
9 28 października 1962 Unia Strzemieszyce Górnik Dźbów
9 28 października 1962 CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza
9 28 października 1962 Górnik Zagórze Unia Ząbkowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 21 kwietnia 1963 Górnik Zagórze Stal Poręba
10 21 kwietnia 1963 CKS Czeladź Unia Ząbkowice
10 21 kwietnia 1963 Unia Strzemieszyce Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza
10 21 kwietnia 1963 Płomień Milowice Górnik Dźbów
10 21 kwietnia 1963 Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 28 kwietnia 1963 Stal Poręba RKS Grodziec 4:0
11 28 kwietnia 1963 Górnik Dźbów Orzeł Bobrowniki 4:0
11 28 kwietnia 1963 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Płomień Milowice 1:2
11 28 kwietnia 1963 Unia Ząbkowice Unia Strzemieszyce 2:1
11 28 kwietnia 1963 Górnik Zagórze CKS Czeladź 0:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 5 maja 1963 CKS Czeladź Stal Poręba 7:0
12 5 maja 1963 Unia Strzemieszyce Górnik Zagórze 1:2
12 5 maja 1963 Płomień Milowice Unia Ząbkowice 2:1
12 5 maja 1963 Orzeł Bobrowniki Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 1:3
12 5 maja 1963 RKS Grodziec Górnik Dźbów 2:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 12 maja 1963 Stal Poręba Górnik Dźbów 2:2
13 12 maja 1963 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec 1:2
13 12 maja 1963 Unia Ząbkowice Orzeł Bobrowniki 1:1
13 12 maja 1963 Górnik Zagórze Płomień Milowice 3:2
13 12 maja 1963 CKS Czeladź Unia Strzemieszyce 6:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 19 maja 1963 Unia Strzemieszyce Stal Poręba 2:3
14 19 maja 1963 Płomień Milowice CKS Czeladź 0:1
14 19 maja 1963 Orzeł Bobrowniki Górnik Zagórze 3:1
14 19 maja 1963 RKS Grodziec Unia Ząbkowice 5:0
14 19 maja 1963 Górnik Dźbów Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 4:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 26 maja 1963 Stal Poręba Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 2:0
15 26 maja 1963 Unia Ząbkowice Górnik Dźbów 3:1
15 26 maja 1963 Górnik Zagórze RKS Grodziec 2:3
15 26 maja 1963 CKS Czeladź Orzeł Bobrowniki 6:0
15 26 maja 1963 Unia Strzemieszyce Płomień Milowice 3:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 2 czerwca 1963 Płomień Milowice Stal Poręba 0:2
16 2 czerwca 1963 Orzeł Bobrowniki Unia Strzemieszyce 4:2
16 2 czerwca 1963 RKS Grodziec CKS Czeladź 2:2
16 2 czerwca 1963 Górnik Dźbów Górnik Zagórze 1:1
16 2 czerwca 1963 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Unia Ząbkowice 4:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 9 czerwca 1963 Stal Poręba Unia Ząbkowice 4:0
17 9 czerwca 1963 Górnik Zagórze Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 0:1
17 9 czerwca 1963 CKS Czeladź Górnik Dźbów 3:1
17 9 czerwca 1963 Unia Strzemieszyce RKS Grodziec 3:2
17 9 czerwca 1963 Płomień Milowice Orzeł Bobrowniki 1:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 16 czerwca 1963 Orzeł Bobrowniki Stal Poręba 4:1
18 16 czerwca 1963 RKS Grodziec Płomień Milowice 4:1
18 16 czerwca 1963 Górnik Dźbów Unia Strzemieszyce 4:1
18 16 czerwca 1963 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź 3:1
18 16 czerwca 1963 Unia Ząbkowice Górnik Zagórze 0:3
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego