1960 Klasa A Zagłębie grupa II

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1960 Klasa A Zagłębie grupa II

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 14 21 9 3 2 34 12
2 CKS Czeladź 14 20 9 2 3 52 21
3 Górnik Sosnowiec 14 19 9 1 4 45 18
4 Hutnik Będzin 14 14 6 2 6 38 27
5 Orzeł Bobrowniki 14 14 6 2 6 25 35
6 Polonia Sosnowiec 14 13 5 3 6 27 37
7 RKS Grodziec 14 7 3 1 10 19 35
8 Unia Ząbkowice 14 4 1 2 11 12 67


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - 3:1 3:1 2:1 5:0 2:0 3:1 9:1
2 CKS Czeladź 2:2 - 2:1 3:3 5:0 4:0 4:1 11:2
3 Górnik Sosnowiec 1:0 4:1 - 4:1 5:0 5:0 5:1 11:0
4 Hutnik Będzin 0:2 2:1 2:1 - 5:0 2:3 3:1 8:1
5 Orzeł Bobrowniki 3:0* 1:3 3:3 5:1 - 2:5 3:1 3:0*
6 Polonia Sosnowiec 1:1 1:9 4:1 1:1 1:1 - 5:1 3:0*
7 RKS Grodziec 0:2 0:1 1:2 2:0 0:2 5:3 - 3:0*
8 Unia Ząbkowice 0:0 1:5 0:1 1:9 1:2 3:0* 2:2 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 20 marca 1960 Orzeł Bobrowniki Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 3:0 wo
1 20 marca 1960 Unia Ząbkowice CKS Czeladź 1:5
1 20 marca 1960 Górnik Sosnowiec RKS Grodziec 5:1
1 20 marca 1960 Polonia Sosnowiec Hutnik Będzin 1:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 27 marca 1960 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Polonia Sosnowiec 2:0
2 27 marca 1960 CKS Czeladź RKS Grodziec 4:1
2 27 marca 1960 Orzeł Bobrowniki Górnik Sosnowiec 3:3
2 27 marca 1960 Hutnik Będzin Unia Ząbkowice 8:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 3 kwietnia 1960 Unia Ząbkowice Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0:0
3 3 kwietnia 1960 Górnik Sosnowiec CKS Czeladź 4:1
3 3 kwietnia 1960 RKS Grodziec Hutnik Będzin 2:0
3 3 kwietnia 1960 Polonia Sosnowiec Orzeł Bobrowniki 1:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 10 kwietnia 1960 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec 3:1
4 10 kwietnia 1960 Hutnik Będzin CKS Czeladź 2:1
4 10 kwietnia 1960 Polonia Sosnowiec Górnik Sosnowiec 4:1
4 10 kwietnia 1960 Orzeł Bobrowniki Unia Ząbkowice 3:0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 24 kwietnia 1960 CKS Czeladź Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2:2
5 24 kwietnia 1960 Górnik Sosnowiec Hutnik Będzin 4:1
5 24 kwietnia 1960 RKS Grodziec Orzeł Bobrowniki 0:2
5 24 kwietnia 1960 Unia Ząbkowice Polonia Sosnowiec 3:0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 8 maja 1960 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin 2:1
6 8 maja 1960 Orzeł Bobrowniki CKS Czeladź 1:3
6 8 maja 1960 Unia Ząbkowice Górnik Sosnowiec 0:1
6 8 maja 1960 Polonia Sosnowiec RKS Grodziec 5:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 15 maja 1960 Górnik Sosnowiec Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1:0
7 15 maja 1960 CKS Czeladź Polonia Sosnowiec 4:0
7 15 maja 1960 Hutnik Będzin Orzeł Bobrowniki 5:0
7 15 maja 1960 RKS Grodziec Unia Ząbkowice 3:0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 5 czerwca 1960 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Orzeł Bobrowniki przełożony
8 5 czerwca 1960 CKS Czeladź Unia Ząbkowice przełożony
8 5 czerwca 1960 RKS Grodziec Górnik Sosnowiec 1:2
8 5 czerwca 1960 Hutnik Będzin Polonia Sosnowiec 2:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 12 czerwca 1960 Polonia Sosnowiec Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1:1
9 12 czerwca 1960 RKS Grodziec CKS Czeladź 0:1
9 12 czerwca 1960 Górnik Sosnowiec Orzeł Bobrowniki 5:0
9 12 czerwca 1960 Unia Ząbkowice Hutnik Będzin 1:9
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 15 czerwca 1960 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Orzeł Bobrowniki 5:0
8 15 czerwca 1960 CKS Czeladź Unia Ząbkowice 11:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 19 czerwca 1960 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Unia Ząbkowice 9:1
10 19 czerwca 1960 CKS Czeladź Górnik Sosnowiec 2:1
10 19 czerwca 1960 Hutnik Będzin RKS Grodziec 3:1
10 19 czerwca 1960 Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec 2:5
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 26 czerwca 1960 RKS Grodziec Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0:2
11 26 czerwca 1960 CKS Czeladź Hutnik Będzin 3:3
11 26 czerwca 1960 Górnik Sosnowiec Polonia Sosnowiec 5:0
11 26 czerwca 1960 Unia Ząbkowice Orzeł Bobrowniki 1:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 3 lipca 1960 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź 3:1
12 3 lipca 1960 Hutnik Będzin Górnik Sosnowiec 2:1
12 3 lipca 1960 Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec 3:1
12 3 lipca 1960 Polonia Sosnowiec Unia Ząbkowice 3:0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 10 lipca 1960 Hutnik Będzin Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0:2
13 10 lipca 1960 CKS Czeladź Orzeł Bobrowniki 5:0
13 10 lipca 1960 Górnik Sosnowiec Unia Ząbkowice 11:0
13 10 lipca 1960 RKS Grodziec Polonia Sosnowiec 5:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 17 lipca 1960 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Górnik Sosnowiec 3:1
14 17 lipca 1960 Polonia Sosnowiec CKS Czeladź 1:9
14 17 lipca 1960 Orzeł Bobrowniki Hutnik Będzin 5:1
14 17 lipca 1960 Unia Ząbkowice RKS Grodziec 2:2
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego