1958 Klasa A Zagłębie grupa II

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1958 Klasa A Zagłębie grupa II

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Kolejarz Sosnowiec 16 22 10 2 4 37 21
2 Stal Huta Będzin 16 19 8 3 5 29 23
3 Orzeł Bobrowniki 16 19 8 3 5 27 31
4 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 16 18 7 4 5 31 25
5 Unia Ząbkowice 16 15 6 3 7 24 20
6 Barbara Częstochowa 16 14 5 4 7 27 31
7 Górnik Grodziec 16 13 5 3 8 24 27
8 CKS Czeladź 16 13 6 1 9 27 32
9 Unia Myszków 16 11 5 1 10 19 35

Mecz Unia Ząbkowice - Górnik Grodziec (18, ostatnia kolejka) przerwano przy stanie 1:1 w 70 minucie, powtórzono od początku (3:2), anulowano powtórkę i dokończono ostatnie 20 minut - mecz zakończył się wynikiem 1:1. W wyniku tej ostatniej decyzji zamiast Górnika Grodziec zdegradowany do Klasy B miał być CKS Czeladź, jednak w związku z opisanym zamieszaniem i jednoczesnym powiększeniem III ligi zdecydowano o pozostawieniu CKS w klasie A.

M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Kolejarz Sosnowiec - 4:0 5:3 2:1 3:1 1:1 4:0 1:2 4:1
2 Stal Huta Będzin 1:2 - 1:1 2:1 2:0 5:3 1:0 5:2 0:2
3 Orzeł Bobrowniki 2:1 2:0 - 5:2 0:1 3:3 2:1 2:1 1:1
4 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 2:2 0:2 4:0 - 0:0 5:2 0:0 3:1 2:0
5 Unia Ząbkowice 0:1 2:2 1:2 1:2 - 4:1 1:1 3:1 4:1
6 Barbara Częstochowa 1:2 2:2 1:2 1:1 0:2 - 2:0 1:0 4:1
7 Górnik Grodziec 2:0 0:2 5:1 3:5 2:0 1:2 - 2:2 3:1
8 CKS Czeladź 1:4 2:1 4:0 3:1 2:0 0:2 2:3 - 3:1
9 Unia Myszków 3:1 0:3 0:1 1:2 0:4 2:1 2:1 3:1 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 13 kwietnia 1958 Orzeł Bobrowniki Kolejarz Sosnowiec 2:1
1 13 kwietnia 1958 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Stal Huta Będzin 0:2
1 13 kwietnia 1958 Barbara Częstochowa Unia Ząbkowice 0:2
1 13 kwietnia 1958 CKS Czeladź Górnik Grodziec 2:3
1 13 kwietnia 1958 Unia Myszków pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 1958 Kolejarz Sosnowiec Unia Myszków 4:1
2 1958 Stal Huta Będzin Orzeł Bobrowniki 1:1
2 1958 Unia Ząbkowice Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 1:2
2 1958 Górnik Grodziec Barbara Częstochowa 1:2
2 1958 CKS Czeladź pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 1958 Unia Myszków Stal Huta Będzin 0:3
3 1958 Orzeł Bobrowniki Unia Ząbkowice 0:1
3 1958 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Górnik Grodziec 0:0
3 1958 Barbara Częstochowa CKS Czeladź 1:0
3 1958 Kolejarz Sosnowiec pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 1958 Stal Huta Będzin Kolejarz Sosnowiec 1:2
4 1958 Górnik Grodziec Orzeł Bobrowniki 5:1
4 1958 CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 3:1
4 1958 Unia Ząbkowice Unia Myszków 4:1
4 1958 Barbara Częstochowa pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 18 maja 1958 Orzeł Bobrowniki CKS Czeladź 2:1
5 18 maja 1958 Unia Myszków Górnik Grodziec 2:1
5 18 maja 1958 Kolejarz Sosnowiec Unia Ząbkowice 3:1
5 18 maja 1958 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Barbara Częstochowa 5:2
5 18 maja 1958 Stal Huta Będzin pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 1958 CKS Czeladź Unia Myszków 3:1
6 1958 Barbara Częstochowa Orzeł Bobrowniki 1:2
6 1958 Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec 2:0
6 1958 Unia Ząbkowice Stal Huta Będzin 2:2
6 1958 - Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 1958 Kolejarz Sosnowiec CKS Czeladź 1:2
7 1958 Orzeł Bobrowniki Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 5:2
7 1958 Unia Myszków Barbara Częstochowa 2:1
7 1958 Stal Huta Będzin Górnik Grodziec przełożony
7 1958 Unia Ząbkowice pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 15 czerwca 1958 CKS Czeladź Stal Huta Będzin 2:1
8 15 czerwca 1958 Górnik Grodziec Unia Ząbkowice 2:0
8 15 czerwca 1958 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Unia Myszków 2:0
8 15 czerwca 1958 Barbara Częstochowa Kolejarz Sosnowiec 1:2
8 15 czerwca 1958 Orzeł Bobrowniki pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 22 czerwca 1958 Unia Ząbkowice CKS Czeladź 3:1
9 21 czerwca 1958 18.00 Stal Huta Będzin Barbara Częstochowa 5:3
9 22 czerwca 1958 Kolejarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 2:1
9 22 czerwca 1958 Unia Myszków Orzeł Bobrowniki 0:1
9 22 czerwca 1958 Górnik Grodziec pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 1958 Stal Huta Będzin Górnik Grodziec 1:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 27 lipca 1958 Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki 5:3
10 27 lipca 1958 Stal Huta Będzin Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 2:1
10 27 lipca 1958 Unia Ząbkowice Barbara Częstochowa 4:1
10 27 lipca 1958 Górnik Grodziec CKS Czeladź 2:2
10 27 lipca 1958 Unia Myszków pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 3 sierpnia 1958 Unia Myszków Kolejarz Sosnowiec 3:1
11 3 sierpnia 1958 Orzeł Bobrowniki Stal Huta Będzin 2:0
11 3 sierpnia 1958 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Unia Ząbkowice 0:0
11 3 sierpnia 1958 Barbara Częstochowa Górnik Grodziec 2:0
11 3 sierpnia 1958 CKS Czeladź pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 10 sierpnia 1958 Stal Huta Będzin Unia Myszków 0:2
12 10 sierpnia 1958 Unia Ząbkowice Orzeł Bobrowniki 1:2
12 10 sierpnia 1958 Górnik Grodziec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 3:5
12 10 sierpnia 1958 CKS Czeladź Barbara Częstochowa 0:2
12 10 sierpnia 1958 Kolejarz Sosnowiec pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 17 sierpnia 1958 Kolejarz Sosnowiec Stal Huta Będzin 4:0
13 17 sierpnia 1958 Orzeł Bobrowniki Górnik Grodziec 2:1
13 17 sierpnia 1958 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź 3:1
13 17 sierpnia 1958 Unia Myszków Unia Ząbkowice 0:4
13 17 sierpnia 1958 Barbara Częstochowa pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 24 sierpnia 1958 Unia Ząbkowice Kolejarz Sosnowiec 0:1
14 24 sierpnia 1958 CKS Czeladź Orzeł Bobrowniki 4:0
14 24 sierpnia 1958 Barbara Częstochowa Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 1:1
14 24 sierpnia 1958 Górnik Grodziec Unia Myszków 3:1
14 24 sierpnia 1958 Stal Huta Będzin pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 1958 CKS Czeladź Kolejarz Sosnowiec 1:4
15 1958 Górnik Grodziec Stal Huta Będzin 0:2
15 1958 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Orzeł Bobrowniki 4:0
15 1958 Barbara Częstochowa Unia Myszków 4:1
15 1958 Unia Ząbkowice pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 21 września 1958 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Kolejarz Sosnowiec 2:2
16 21 września 1958 Barbara Częstochowa Stal Huta Będzin 2:2
16 21 września 1958 Orzeł Bobrowniki Unia Myszków 1:1
16 21 września 1958 CKS Czeladź Unia Ząbkowice 2:0
16 21 września 1958 Górnik Grodziec pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 28 września 1958 Kolejarz Sosnowiec Górnik Grodziec 4:0
17 28 września 1958 Stal Huta Będzin Unia Ząbkowice 2:0
17 28 września 1958 Orzeł Bobrowniki Barbara Częstochowa 3:3
17 28 września 1958 Unia Myszków CKS Czeladź 3:1
17 28 września 1958 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 5 października 1958 Kolejarz Sosnowiec Barbara Częstochowa 1:1
18 5 października 1958 Stal Huta Będzin CKS Czeladź 5:2
18 5 października 1958 Unia Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 1:2
18 5 października 1958 Unia Ząbkowice Górnik Grodziec przerwany
18 5 października 1958 Orzeł Bobrowniki pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 2 listopada 1958 Unia Ząbkowice Górnik Grodziec 3:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 1958 Unia Ząbkowice Górnik Grodziec 1:1
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego