1946/47 Klasa A

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1946/47 Klasa A

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Sarmacja Będzin 16 24 11 2 3 58 26
2 Stal Będzin 16 19 8 3 5 52 39
3 Czarni Sosnowiec 16 19 8 3 5 49 41
4 RCKS Czeladź 16 17 8 1 7 37 27
5 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 16 17 7 3 6 37 33
6 Płomień Milowice 16 15 7 1 8 40 54
7 Cyklon Rogoźnik 16 12 4 4 8 36 46
8 AKS Niwka 16 11 4 3 9 24 51
9 RKS Grodziec 16 10 4 2 10 36 52

W rundzie jesiennej w rozgrywkach brała udział drużyna Klubu RKU Sosnowiec, która z uwagi na jednoczesne zakwalifikowanie się do eliminacji do tworzonej ligi, została wycofana z rozgrywek Klasy A, a jej wyniki zostały anulowane.

M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -
1 Sarmacja Będzin - 3:0 4:4 4:1 3:2 6:1 8:3 5:0 3:1 -
2 RKS Stal Będzin 3:2 - 2:3 3:0 4:2 2:3 6:1 4:1 7:2 -
3 Czarni Sosnowiec 2:4 3:3 - 3:1 2:1 6:1 1:7 1:4 6:1 3:2
4 RCKS Czeladź 1:0 5:1 1:2 - 2:3 7:2 3:1 1:2 3:2 -
5 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0:4 4:4 1:1 2:1 - 5:0 2:0 5:0 4:2 2:1
6 Płomień Milowice 6:4 3:5 1:5 0:2 2:1 - 2:2 5:2 4:0 1:4
7 Cyklon Rogoźnik 1:1 4:3 6:4 0:2 2:3 3:2 - 0:0 2:2 2:3
8 AKS Niwka 0:5 1:3 2:5 2:2 1:1 1:2 4:2 - 4:2 -
9 RKS Grodziec 1:2 2:2 2:1 0:5 5:1 3:6 3:2 8:0 - 3:4
- Klub RKU Sosnowiec 0:1 3:1 - 1:1 - - - 5:2 - -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 6 października 1946 Czarni Sosnowiec Sarmacja Będzin 2:4
1 6 października 1946 RKS Będzin AKS Niwka 4:1
1 6 października 1946 Cyklon Rogoźnik RCKS Czeladź 0:2
1 6 października 1946 RKS Grodziec Płomień Milowice 3:6
1 6 października 1946 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Klub RKU Sosnowiec 2:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 13 października 1946 Sarmacja Będzin Cyklon Rogoźnik 8:3
2 13 października 1946 RKS Grodziec Czarni Sosnowiec 2:1
2 13 października 1946 Zagłębie Dąbrowa Górnicza RCKS Czeladź 2:1
2 13 października 1946 AKS Niwka Płomień Milowice 1:2
2 13 października 1946 Klub RKU Sosnowiec RKS Będzin 3:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 20 października 1946 RCKS Czeladź Sarmacja Będzin 1:0
3 20 października 1946 RKS Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4:2
3 20 października 1946 Czarni Sosnowiec AKS Niwka 1:4
3 20 października 1946 Cyklon Rogoźnik RKS Grodziec 2:2
3 20 października 1946 Płomień Milowice Klub RKU Sosnowiec 1:4
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 27 października 1946 Sarmacja Będzin RKS Grodziec 3:1
4 27 października 1946 RCKS Czeladź RKS Będzin 5:1
4 27 października 1946 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Płomień Milowice 5:0
4 27 października 1946 AKS Niwka Cyklon Rogoźnik 4:2
4 27 października 1946 Czarni Sosnowiec Klub RKU Sosnowiec 3:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 3 listopada 1946 Sarmacja Będzin AKS Niwka 5:0
5 3 listopada 1946 Płomień Milowice RKS Będzin 3:5
5 3 listopada 1946 Czarni Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:1
5 3 listopada 1946 RKS Grodziec RCKS Czeladź 0:5
5 3 listopada 1946 Cyklon Rogoźnik Klub RKU Sosnowiec 2:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 10 listopada 1946 RKS Będzin Czarni Sosnowiec 2:1
6 10 listopada 1946 Płomień Milowice RCKS Czeladź 0:2
6 10 listopada 1946 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Cyklon Rogoźnik 2:0
6 10 listopada 1946 AKS Niwka RKS Grodziec 4:2
6 10 listopada 1946 Klub RKU Sosnowiec Sarmacja Będzin nie odbył się
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 17 listopada 1946 Sarmacja Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3:2
7 17 listopada 1946 Cyklon Rogoźnik RKS Będzin 4:3
7 17 listopada 1946 Czarni Sosnowiec Płomień Milowice 6:1
7 17 listopada 1946 RCKS Czeladź AKS Niwka 1:2
7 17 listopada 1946 RKS Grodziec Klub RKU Sosnowiec 3:4
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 24 listopada 1946 RKS Będzin Sarmacja Będzin 3:2
8 24 listopada 1946 RCKS Czeladź Czarni Sosnowiec 1:2
8 24 listopada 1946 Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec 4:2
8 24 listopada 1946 Płomień Milowice Cyklon Rogoźnik 2:2
8 24 listopada 1946 Klub RKU Sosnowiec AKS Niwka 5:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 1 grudnia 1946 Sarmacja Będzin Płomień Milowice 3:3
9 1 grudnia 1946 RKS Grodziec RKS Będzin 2:2
9 1 grudnia 1946 Cyklon Rogoźnik Czarni Sosnowiec 6:4
9 1 grudnia 1946 AKS Niwka Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1:1
9 1 grudnia 1946 Klub RKU Sosnowiec RCKS Czeladź 1:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 8 grudnia 1946 RKS Będzin Czarni Sosnowiec 2:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 15 grudnia 1946 Klub RKU Sosnowiec Sarmacja Będzin 0:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 30 marca 1947 11.30 AKS Niwka Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1:1
9 30 marca 1947 14.30 Sarmacja Będzin Płomień Milowice 6:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 13 kwietnia 1947 Sarmacja Będzin Czarni Sosnowiec 4:4
10 13 kwietnia 1947 AKS Niwka RKS Będzin 1:3
10 13 kwietnia 1947 RCKS Czeladź Cyklon Rogoźnik 3:1
10 13 kwietnia 1947 Płomień Milowice RKS Grodziec 4:0
10 13 kwietnia 1947 Zagłębie Dąbrowa Górnicza pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 20 kwietnia 1947 Cyklon Rogoźnik Sarmacja Będzin 1:1
11 20 kwietnia 1947 Czarni Sosnowiec RKS Grodziec 6:1
11 20 kwietnia 1947 RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:3
11 20 kwietnia 1947 Płomień Milowice AKS Niwka 5:2
11 20 kwietnia 1947 RKS Będzin pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 27 kwietnia 1947 Sarmacja Będzin RCKS Czeladź 4:1
12 27 kwietnia 1947 Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Będzin 4:4
12 27 kwietnia 1947 AKS Niwka Czarni Sosnowiec 2:5
12 27 kwietnia 1947 RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik 3:2
12 27 kwietnia 1947 Płomień Milowice pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 4 maja 1947 RKS Grodziec Sarmacja Będzin 1:2
13 4 maja 1947 RKS Będzin RCKS Czeladź 3:0
13 4 maja 1947 Płomień Milowice Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:1
13 4 maja 1947 Cyklon Rogoźnik AKS Niwka 0:0
13 4 maja 1947 Czarni Sosnowiec pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 11 maja 1947 AKS Niwka Sarmacja Będzin 0:5
14 11 maja 1947 RKS Będzin Płomień Milowice 2:3
14 11 maja 1947 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec 1:1
14 11 maja 1947 RCKS Czeladź RKS Grodziec 3:2
14 11 maja 1947 Cyklon Rogoźnik pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 1 czerwca 1947 Czarni Sosnowiec RKS Będzin 3:3
15 1 czerwca 1947 RCKS Czeladź Płomień Milowice 7:2
15 1 czerwca 1947 Cyklon Rogoźnik Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:3
15 1 czerwca 1947 RKS Grodziec AKS Niwka 8:0
15 1 czerwca 1947 Sarmacja Będzin pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 8 czerwca 1947 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin 0:4
16 8 czerwca 1947 RKS Będzin Cyklon Rogoźnik 6:1
16 8 czerwca 1947 Płomień Milowice Czarni Sosnowiec 1:5
16 8 czerwca 1947 AKS Niwka RCKS Czeladź 2:2
16 8 czerwca 1947 RKS Grodziec pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 15 czerwca 1947 Sarmacja Będzin RKS Będzin 3:0
17 15 czerwca 1947 11.00 Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź 3:1
17 15 czerwca 1947 RKS Grodziec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 5:1
17 15 czerwca 1947 Cyklon Rogoźnik Płomień Milowice 3:2
17 15 czerwca 1947 AKS Niwka pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 29 czerwca 1947 Płomień Milowice Sarmacja Będzin 6:4
18 29 czerwca 1947 RKS Będzin RKS Grodziec 7:2
18 29 czerwca 1947 Czarni Sosnowiec Cyklon Rogoźnik 1:7
18 29 czerwca 1947 Zagłębie Dąbrowa Górnicza AKS Niwka 5:0
18 29 czerwca 1947 RCKS Czeladź pauza
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego