Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 9 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1977/1978 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1977/1978 | ||
== | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Z | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|R | ||
! WIDTH=8%| | ! WIDTH=8%|P | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Br+ | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|??? (M) | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|??? (II) | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|??? (III) | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|??? | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN= | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center | |||
|- | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN= | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN= | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''8''' | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN= | | ALIGN=center|'''-''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''-''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''-''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''-''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''-''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''-''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''-''' | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN= | |||
| ALIGN=center | |||
|- | |||
| ALIGN=center | |||
|- | |||
| ALIGN=center | |||
|- | |||
| ALIGN=center | |||
|- | |||
| ALIGN=center | |||
|- | |||
| ALIGN=center | |||
|- | |||
| ALIGN=center | |||
|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (S) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
1 Podhale Nowy Targ 36 62 30 2 4 211 86 | |||
1 | 2 Zagłębie Sosnowiec 36 55 27 1 8 157 83 | ||
3 Naprzód Janów 36 47 20 7 9 153 104 | |||
4 ŁKS Łódź 36 39 17 5 14 134 121 | |||
5 Baildon Katowice 36 37 17 3 16 161 125 | |||
6 GKS Katowice 36 34 13 8 15 106 106 | |||
7 Stoczniowiec Gdańsk 36 29 12 5 19 106 135 | |||
8 GKS Tychy 36 25 11 3 22 114 160 | |||
8 | 9 Cracovia 36 21 8 5 23 115 169 | ||
10 Polonia Bydgoszcz 36 11 5 1 30 75 243 | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 610: | Linia 280: | ||
'''Spadek do II Ligi: GKS Tychy, Cracovia Kraków i Polonia Bydgoszcz''' | '''Spadek do II Ligi: GKS Tychy, Cracovia Kraków i Polonia Bydgoszcz''' | ||
[[Kategoria: | Najlepszym zawodnikem ligi według katowickiego \"Sportu\" wybrany został | ||
Leszek Tokarz /Zagłębie Sosnowiec/. | |||
==RUNDA I== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY I=== | |||
===TABELA PO RUNDZIE I=== | |||
==RUNDA II== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY II=== | |||
=ROZGRYWKI PP= | |||
=KADRA= | |||
==SEZON ZASADNICZY== | |||
===RUNDA I=== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec - sezony hokeja na lodzie|Sezon 1977/1978]] |
Aktualna wersja na dzień 15:11, 5 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1977/1978
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (M) | - | - | - | - | - | - | - |
2 | ??? (II) | - | - | - | - | - | - | - |
3 | ??? (III) | - | - | - | - | - | - | - |
4 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
5 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
6 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
7 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
8 | Zagłębie Sosnowiec | - | - | - | - | - | - | - |
9 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
10 | ??? (S) | - | - | - | - | - | - | - |
1 Podhale Nowy Targ 36 62 30 2 4 211 86
2 Zagłębie Sosnowiec 36 55 27 1 8 157 83
3 Naprzód Janów 36 47 20 7 9 153 104
4 ŁKS Łódź 36 39 17 5 14 134 121
5 Baildon Katowice 36 37 17 3 16 161 125
6 GKS Katowice 36 34 13 8 15 106 106
7 Stoczniowiec Gdańsk 36 29 12 5 19 106 135
8 GKS Tychy 36 25 11 3 22 114 160
9 Cracovia 36 21 8 5 23 115 169
10 Polonia Bydgoszcz 36 11 5 1 30 75 243
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podhale Nowy Targ | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | Zagłębie Sosnowiec | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | Naprzód Janów | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
Spadek do II Ligi: GKS Tychy, Cracovia Kraków i Polonia Bydgoszcz
Najlepszym zawodnikem ligi według katowickiego \"Sportu\" wybrany został Leszek Tokarz /Zagłębie Sosnowiec/.
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY I
TABELA PO RUNDZIE I
RUNDA II
ROZGRYWKI RUNDY II
ROZGRYWKI PP
KADRA
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 2 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 3 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 4 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 5 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 6 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 7 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 8 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 9 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |