Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 73: | Linia 73: | ||
==SEZON ZASADNICZY== | ==SEZON ZASADNICZY== | ||
===RUNDA I=== | ===RUNDA I=== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[8 stycznia]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Baildon Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''9 : 2''' | |||
| ALIGN=center|4 : 1 | |||
| ALIGN=center|2 : 0 | |||
| ALIGN=center|3 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[9 stycznia]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Baildon Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''11 : 3''' | |||
| ALIGN=center|3 : 1 | |||
| ALIGN=center|3 : 1 | |||
| ALIGN=center|5 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[15 stycznia]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Polonia Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[16 stycznia]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Polonia Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|1 : 2 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|1 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[8 stycznia]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[8 stycznia]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[8 stycznia]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[8 stycznia]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |
Wersja z 11:09, 3 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1977/1978
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | Leszek Tokarz | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 23 | 8 stycznia 1977 (?) | ? | Baildon Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 9 : 2 | 4 : 1 | 2 : 0 | 3 : 1 |
I Liga | 24 | 9 stycznia 1977 (?) | ? | Baildon Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 11 : 3 | 3 : 1 | 3 : 1 | 5 : 1 |
I Liga | 25 | 15 stycznia 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Polonia Bydgoszcz | 0 : 1 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 1 |
I Liga | 26 | 16 stycznia 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Polonia Bydgoszcz | 2 : 3 | 1 : 2 | 0 : 0 | 1 : 1 |
I Liga | 27 | 8 stycznia 1977 (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 28 | 8 stycznia 1977 (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 29 | 8 stycznia 1977 (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 30 | 8 stycznia 1977 (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 31 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 32 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 33 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 34 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 35 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 36 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 37 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 38 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 39 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 40 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 41 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 42 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 43 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
I Liga | 44 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 | 0 : 0 |
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 2 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 3 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 4 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 5 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 6 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 7 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 8 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 9 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Tabela końcowa
1978
I - liga [36 kolejek]
1.Podhale Nowy Targ......62...211-86
2.Zagłębie Sosnowiec.....55...157-83
3.Naprzód Janów..........47...153-104
4.ŁKS Łódź...............39...134-121
5.Baildon Katowice.......37...161-125
6.GKS Katowice...........34...106-106
7.Stoczniowiec Gdańsk....29...106-135
8.GKS Tychy..............25...114-160
9.Cracovia Kraków........21...115-169
10.Polonia Bydgoszcz.....11....75-243
Ostatnie dwie kolejki sezonu 1977/78:
Najlepszym zawodnikem ligi według katowickiego \"Sportu\" wybrany został Leszek Tokarz /Zagłębie Sosnowiec/.
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podhale Nowy Targ | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | Zagłębie Sosnowiec | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | Naprzód Janów | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
Spadek do II Ligi: GKS Tychy, Cracovia Kraków i Polonia Bydgoszcz