Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1966/1967: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 15 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
[[ | '''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | ||
'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1966/1967 - Liga Regionalna''' | |||
==RUNDA I== | |||
=='''KADRA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Data urodz.'''||'''Pozycja'''||'''Poprzedni klub/Uwagi''' | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|1. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#98FB98 | |||
|2. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|3. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|4. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|5. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|6. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|--BGCOLOR=#94BE7E | |||
|7. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|8. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|9. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|10. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|11. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|12. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|13. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|14. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|15. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|16. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|17. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|18. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|19. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|20. ||[[???]]||- cm||[[???]]||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|21. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|22. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|23. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|24. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|25. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|26. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|} | |||
Trener: [[???]] | |||
II trener: [[???]] | |||
Kierownik drużyny: [[???]] | |||
Prezes: [[???]] | |||
Wiceprezes: [[???]] | |||
==SEZON ZASADNICZY== | |||
===RUNDA I=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 10: | Linia 82: | ||
! WIDTH=8%|Rozgr. | ! WIDTH=8%|Rozgr. | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH=23%|gospodarze | ! WIDTH=23%|gospodarze | ||
! WIDTH=23%|goście | ! WIDTH=23%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|wynik | ||
|- | |- | ||
Linia 21: | Linia 93: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[Lechia Mysłowice]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?, ?:?, ?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1966/67 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[GKS II Katowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?, ?:?, ?:?) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1966/67 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[Piast Cieszyn]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?, ?:?, ?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1966/67 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Elektro Łaziska]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?, ?:?, ?:?) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1966/67 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[Jasmos Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?, ?:?, ?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1966/67 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 stycznia]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Concordia Knurów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 6''' (?:?, ?:?, ?:?) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1966/67 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 stycznia]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[Silesia Rybnik]] | ||
| ALIGN=center|'''5 : 2''' (?:?, ?:?, ?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1966/67 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 stycznia]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Baildon II Katowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''4 : 2''' (?:?, ?:?, ?:?) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1966/67 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 stycznia]] [[1966]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik II Murcki]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?, ?:?, ?:?) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO I RUNDZIE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''9''' | |||
| ALIGN=center|'''12''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''44''' | |||
| ALIGN=center|'''23''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | ==RUNDA II== | ||
Linia 106: | Linia 303: | ||
! WIDTH=8%|Rozgr. | ! WIDTH=8%|Rozgr. | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH=23%|gospodarze | ! WIDTH=23%|gospodarze | ||
! WIDTH=23%|goście | ! WIDTH=23%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1966/67 Liga Reg.|Liga Reg.]] | | ALIGN=center|[[1966/67 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 stycznia]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Lechia Mysłowice]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 5''' (?:?, ?:?, ?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | | ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[27 stycznia]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS II Katowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''11 : 2''' (?:?, ?:?, ?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | | ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 lutego]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piast Cieszyn]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|'''0 : 5''' (?:?, ?:?, ?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | | ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 lutego]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Elektro Łaziska]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8 : 1''' (?:?, ?:?, ?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | | ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 lutego]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jasmos Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|'''0 : 5''' (?:?, ?:?, ?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | | ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 lutego]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Concordia Knurów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14 : 4''' (?:?, ?:?, ?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | | ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 lutego]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Silesia Rybnik]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 10''' (?:?, ?:?, ?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | | ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 lutego]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Baildon II Katowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 6''' (?:?, ?:?, ?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | | ALIGN=center|[[1965/66 Liga Reg.|Liga Reg.]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 lutego]] [[1967]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[Górnik II Murcki]] | ||
| ALIGN=center|'''7 : 1''' (?:?, ?:?, ?:?) | |||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 213: | Linia 409: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Baildon II Katowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Baildon II Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 224: | Linia 420: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Elektro Łaziska]] | | ALIGN=LEFT|[[Elektro Łaziska]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 235: | Linia 431: | ||
| ALIGN=center|'''3''' | | ALIGN=center|'''3''' | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''18''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''28''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''112''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''42''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 255: | Linia 462: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 266: | Linia 484: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 277: | Linia 506: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 287: | Linia 516: | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec - sezony hokeja na lodzie|Sezon 1966/1967]] |
Aktualna wersja na dzień 15:05, 5 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1966/1967 - Liga Regionalna
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Reg. | 1 | ??? 1966 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Lechia Mysłowice | ? : ? (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 2 | ??? 1966 | ??? | GKS II Katowice | Zagłębie Sosnowiec | ? : ? (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 3 | ??? 1966 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Piast Cieszyn | ? : ? (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 4 | ??? 1966 | ??? | Elektro Łaziska | Zagłębie Sosnowiec | ? : ? (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 5 | ??? 1966 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Jasmos Jastrzębie | ? : ? (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 6 | 6 stycznia 1967 | ??? | Concordia Knurów | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 6 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 7 | 10 stycznia 1967 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Silesia Rybnik | 5 : 2 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 8 | 13 stycznia 1967 | ??? | Baildon II Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 4 : 2 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 9 | 17 stycznia 1966 | ??? | Górnik II Murcki | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 1 (?:?, ?:?, ?:?) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
2 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
3 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
4 | Zagłębie Sosnowiec | 9 | 12 | ? | ? | ? | 44 | 23 |
5 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
6 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
7 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
8 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
9 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
10 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Reg. | 10 | 24 stycznia 1967 | ??? | Lechia Mysłowice | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 5 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 11 | 27 stycznia 1967 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | GKS II Katowice | 11 : 2 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 12 | 3 lutego 1967 | ??? | Piast Cieszyn | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 5 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 13 | 7 lutego 1967 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Elektro Łaziska | 8 : 1 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 14 | 10 lutego 1967 | ??? | Jasmos Jastrzębie | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 5 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 15 | 14 lutego 1967 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Concordia Knurów | 14 : 4 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 16 | 17 lutego 1967 | ??? | Silesia Rybnik | Zagłębie Sosnowiec | 3 : 10 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 17 | 21 lutego 1967 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Baildon II Katowice | 3 : 6 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 18 | 24 lutego 1967 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Górnik II Murcki | 7 : 1 (?:?, ?:?, ?:?) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baildon II Katowice | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
2 | Elektro Łaziska | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 18 | 28 | ? | ? | ? | 112 | 42 |
4 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
5 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
6 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
7 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
8 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
9 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
10 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |