Stal Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1957/1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 20 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|200px|]] | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1957/1958 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1957/1958 | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 19: | Linia 19: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Naprzód Janów]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|133 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|108 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Bytom]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|75 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Gwardia Katowice]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|82 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|84 | ||
|- | |- | ||
Linia 70: | Linia 70: | ||
| ALIGN=center|'''0''' | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|'''69''' | | ALIGN=center|'''69''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''54''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Lechia 06 Mysłowice]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|93 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|81 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Elektro Łaziska Górne]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|72 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|71 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Lechia Kobiór]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|78 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|107 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Silesia Rybnik]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|112 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zryw Katowice]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|162 | ||
|} | |||
'''Baraże o wejście do II ligi: Naprzód Janów, spadek do "A" Klasy: Zryw Katowice''' | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=16%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[15 grudnia]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (0:0, 1:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[17 grudnia]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zryw Katowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 7''' (1:3, 0:3, 0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[20 grudnia]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Lechia 06 Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[23 grudnia]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik 09 Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[26 grudnia]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Gwardia Katowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[29 grudnia]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Silesia Rybnik]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[1 stycznia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Elektro Łaziska]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[4 stycznia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Lechia Kobiór]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[7 stycznia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Naprzód Janów]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=16%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[13 stycznia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[16 stycznia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zryw Katowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[19 stycznia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Lechia 06 Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[22 stycznia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik 09 Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[25 stycznia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Gwardia Katowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[28 stycznia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Silesia Rybnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[31 stycznia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Elektro Łaziska]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[3 lutego]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Lechia Kobiór]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957/58 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[6 lutego]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Naprzód Janów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|} | |} | ||
=='''KADRA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Data urodz.'''||'''Pozycja'''||'''Poprzedni klub/Uwagi''' | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|1. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#98FB98 | |||
|2. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|3. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|4. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|5. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|6. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|--BGCOLOR=#94BE7E | |||
|7. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|8. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|9. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|10. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|11. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|12. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|13. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|14. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|15. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|16. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|17. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|18. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|19. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|20. ||[[???]]||- cm||[[???]]||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|21. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|22. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|23. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|24. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|25. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|26. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|} | |||
Trener: [[???]] | |||
II trener: [[???]] | |||
Kierownik drużyny: [[???]] | |||
Prezes: [[???]] | |||
Wiceprezes: [[???]] | |||
[[Kategoria: Stal Sosnowiec (hokej na lodzie)|Sezon 1957/1958]] | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Sezon 1957/1958]] |
Aktualna wersja na dzień 20:42, 13 cze 2018
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1957/1958
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Naprzód Janów | 18 | 31 | 0 | 0 | 0 | 133 | 25 |
2 | Górnik 09 Mysłowice | 18 | 28 | 0 | 0 | 0 | 108 | 44 |
3 | Polonia Bytom | 18 | 24 | 0 | 0 | 0 | 75 | 45 |
4 | Gwardia Katowice | 18 | 21 | 0 | 0 | 0 | 82 | 84 |
5 | Stal Sosnowiec | 18 | 20 | 0 | 0 | 0 | 69 | 54 |
6 | Lechia 06 Mysłowice | 18 | 16 | 0 | 0 | 0 | 93 | 81 |
7 | Elektro Łaziska Górne | 18 | 16 | 0 | 0 | 0 | 72 | 71 |
8 | Lechia Kobiór | 18 | 13 | 0 | 0 | 0 | 78 | 107 |
9 | Silesia Rybnik | 18 | 5 | 0 | 0 | 0 | 55 | 112 |
10 | Zryw Katowice | 18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 41 | 162 |
Baraże o wejście do II ligi: Naprzód Janów, spadek do "A" Klasy: Zryw Katowice
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | 15 grudnia 1957 | ??? | Polonia Bytom | Stal Sosnowiec | 1 : 0 (0:0, 1:0, 0:0) |
III Liga | 2 | 17 grudnia 1957 | ??? | Zryw Katowice | Stal Sosnowiec | 1 : 7 (1:3, 0:3, 0:1) |
III Liga | 3 | 20 grudnia 1957 | ??? | Lechia 06 Mysłowice | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 4 | 23 grudnia 1957 | ??? | Stal Sosnowiec | Górnik 09 Mysłowice | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 5 | 26 grudnia 1957 | ??? | Stal Sosnowiec | Gwardia Katowice | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 6 | 29 grudnia 1957 | ??? | Stal Sosnowiec | Silesia Rybnik | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 7 | 1 stycznia 1958 | ??? | Elektro Łaziska | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 8 | 4 stycznia 1958 | ??? | Lechia Kobiór | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 9 | 7 stycznia 1958 | ??? | Stal Sosnowiec | Naprzód Janów | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 10 | 13 stycznia 1958 | ??? | Stal Sosnowiec | Polonia Bytom | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 11 | 16 stycznia 1958 | ??? | Stal Sosnowiec | Zryw Katowice | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 12 | 19 stycznia 1958 | ??? | Stal Sosnowiec | Lechia 06 Mysłowice | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 13 | 22 stycznia 1958 | ??? | Górnik 09 Mysłowice | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 14 | 25 stycznia 1958 | ??? | Gwardia Katowice | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 15 | 28 stycznia 1958 | ??? | Silesia Rybnik | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 16 | 31 stycznia 1958 | ??? | Stal Sosnowiec | Elektro Łaziska | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 17 | 3 lutego 1958 | ??? | Stal Sosnowiec | Lechia Kobiór | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 18 | 6 lutego 1958 | ??? | Naprzód Janów | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???