Prezesi Zagłębia Sosnowiec: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Lista prezesów Zagłębia Sosnowiec”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Prezesi [[Zagłębie Sosnowiec|Zagłębia Sosnowiec]]: | |||
==Tabela== | |||
{| border="5" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |||
|'''Data rozpoczęcia urzędowania'''||'''Data złożenia urzędu'''||'''Imię i nazwisko'''||'''Uwagi''' | |||
|- | |||
|[[1945]]||[[1945]]||[[Jan Nalepa]]|| | |||
|- | |||
|[[1946]]||[[1947]]||[[Marian Rodzaj]]|| | |||
|- | |||
|[[1948]]||[[1950]]||[[Wacław Heldt]]|| | |||
|- | |||
|[[1951]]||[[1958]]||[[Eugeniusz Zawadzki]]|| | |||
|- | |||
|[[1958]]||[[1959]]||[[Lucjan Kochański]]|| | |||
|- | |||
|[[1960]]||[[1961]]||[[Henryk Studencki]]|| | |||
|- | |||
|[[1962]]||[[1966]]||[[Franciszek Wszołek]]|| | |||
|- | |||
|[[1967]]||[[1967]]||[[Bronisław Wartak]]|| | |||
|- | |||
|[[1968]]||[[1972]]||[[Zdzisław Sender]]|| | |||
|- | |||
|[[1973]]||[[1973]]||[[Mieczysław Kopka]]|| | |||
|- | |||
|[[1974]]||[[1978]]||[[Marian Gustek]]|| | |||
|- | |||
|[[1979]]||[[1980]]||[[Jan Rodzoń]]|| | |||
|- | |||
|[[1980]]||[[1982]]||[[Krzysztof Krajewski]]|| | |||
|- | |||
|[[1983]]||[[1986]]||[[Franciszek Gaździk]]| | |||
|- | |||
|[[1987]]||[[1990]]||[[Marian Janowski]]|| | |||
|- | |||
|[[1991]]||[[1991]]||[[Andrzej Wydrychiewicz]]|| | |||
|- | |||
|[[1992]]||[[1992]]||[[Jan Szot]]|| | |||
|- | |||
|[[1993]]||[[1995]]||[[Maciej Opalski]]|| | |||
|- | |||
|[[1995]]||[[2001]]||[[Leszek Baczyński]]|| | |||
|- | |||
|[[2001]]||[[2 lipca]] [[2003]]||[[Francesco Cimminelli]]|| | |||
|- | |||
|[[3 lipca]] [[2003]]||[[24 czerwca]] [[2007]]||[[Giancarlo Motto]]|| | |||
|- | |||
|[[25 czerwca]] [[2007]]||[[22 stycznia]] [[2008]]||[[Leszek Baczyński]]|| | |||
|- | |||
|[[23 stycznia]] [[2008]]||[[7 lipca]] [[2010]]||[[Paweł Hytry]]|| | |||
|- | |||
|[[8 lipca]] [[2010]]||[[29 czerwca]] [[2011]]||[[Marek Adamczyk]]|| | |||
|- | |||
|[[30 czerwca]] [[2011]]||[[12 czerwca]] [[2013]]||[[Leszek Baczyński]]|| | |||
|- | |||
|[[13 czerwca]] [[2013]]||nadal||[[Marcin Jaroszewski]]|| | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 22:53, 1 lis 2015
Prezesi Zagłębia Sosnowiec: