Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2012/2013: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 19: | Linia 13: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|86 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|89 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|68 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Góra Siewierska]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Włodowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|81 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|76 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Ostoja Żelisławice|Ostoja II Żelisławice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Korona Rokitno Szlacheckie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|74 | ||
|} | |||
|- BGCOLOR=# | W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań. | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=LEFT|[[ | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
| ALIGN=center| | ! Nazwa klubu | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=5%|1 | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=5%|2 | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=5%|3 | ||
! WIDTH=5%|4 | |||
! WIDTH=5%|5 | |||
! WIDTH=5%|6 | |||
! WIDTH=5%|7 | |||
! WIDTH=5%|8 | |||
! WIDTH=5%|9 | |||
! WIDTH=5%|10 | |||
! WIDTH=5%|11 | |||
! WIDTH=5%|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|10:1 | |||
| ALIGN=center|5:2 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|9:2 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|5:0 | |||
| ALIGN=center|7:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|5:1 | |||
| ALIGN=center|14:3 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|8:1 | |||
| ALIGN=center|6:2 | |||
| ALIGN=center|6:1 | |||
| ALIGN=center|5:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba]] | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|6:1 | |||
| ALIGN=center|6:1 | |||
| ALIGN=center|6:2 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Góra Siewierska]] | |||
| ALIGN=center|0:4 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|8:0 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|5:3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|5:1 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|9:2 | |||
| ALIGN=center|4:3 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|2:3 | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|2:3 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|0:5 | |||
| ALIGN=center|0:4 | |||
| ALIGN=center|3:3 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|8:1 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|0:4 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|2:3 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|6:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|5:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Włodowice]] | |||
| ALIGN=center|0:4 | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|3:4 | |||
| ALIGN=center|2:4 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|2:3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:3 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|0:5 | |||
| ALIGN=center|3:5 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:5 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|2:6 | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ostoja Żelisławice|Ostoja II Żelisławice]] | |||
| ALIGN=center|0:10 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|3:5 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|1:5 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|5:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|3:3 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|5:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Korona Rokitno Szlacheckie]] | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|1:6 | |||
| ALIGN=center|0:5 | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:3 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|4:4 | |||
| ALIGN=center|0:4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
Mecz Ostoja II - KS Giebło (17 k.) zweryfikowano jako walkower na niekorzyść gości (występ nieuprawnionego zawodnika) pozostawiając wynik z boiska (5:0). <br> Mecz Zapora - CKS (21 k.) przerwany po 35 minutach (zdekompletowana drużyna gospodarzy). Zaliczono wynik z boiska. <br> Mecz Ostoja II - CKS (22k.) rozegrano w Czeladzi. | |||
1. CKS Czeladź (2) 22 57 19 0 3 86-17 10 0 1 51-9 9 0 2 35-8 | 1. CKS Czeladź (2) 22 57 19 0 3 86-17 10 0 1 51-9 9 0 2 35-8 |
Wersja z 20:02, 4 cze 2015
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS Czeladź | 22 | 57 | 19 | 0 | 3 | 86 | 17 |
2 | Przemsza Okradzionów | 22 | 53 | 17 | 2 | 3 | 89 | 28 |
3 | MKS Poręba | 22 | 53 | 17 | 2 | 3 | 68 | 25 |
4 | KS Góra Siewierska | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 51 | 57 |
5 | Płomień Niegowonice | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 56 | 36 |
6 | Iskra Psary | 22 | 31 | 10 | 1 | 11 | 26 | 34 |
7 | KS Giebło | 22 | 29 | 9 | 2 | 11 | 41 | 48 |
8 | Promień Strzemieszyce Małe | 22 | 28 | 9 | 1 | 12 | 38 | 34 |
9 | Olimpia Włodowice | 22 | 16 | 4 | 4 | 14 | 32 | 81 |
10 | Zapora Przeczyce | 22 | 15 | 4 | 3 | 15 | 34 | 76 |
11 | Ostoja II Żelisławice | 22 | 15 | 4 | 3 | 15 | 33 | 64 |
12 | Korona Rokitno Szlacheckie | 22 | 7 | 1 | 4 | 17 | 20 | 74 |
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS Czeladź | - | 1:2 | 1:0 | 10:1 | 5:2 | 4:0 | 4:1 | 1:0 | 9:2 | 4:1 | 5:0 | 7:0 |
2 | Przemsza Okradzionów | 4:2 | - | 5:1 | 14:3 | 0:1 | 2:1 | 4:0 | 1:2 | 8:1 | 6:2 | 6:1 | 5:1 |
3 | MKS Poręba | 2:0 | 2:0 | - | 4:1 | 1:1 | 3:1 | 3:1 | 3:0 | 6:1 | 6:1 | 6:2 | 1:0 |
4 | KS Góra Siewierska | 0:4 | 2:2 | 2:2 | - | 4:2 | 1:0 | 3:2 | 3:2 | 8:0 | 0:2 | 1:1 | 5:3 |
5 | Płomień Niegowonice | 0:2 | 2:2 | 5:1 | 0:1 | - | 0:1 | 0:0 | 3:1 | 9:2 | 4:3 | 3:0 | 4:0 |
6 | Iskra Psary | 2:3 | 0:3 | 0:3 | 2:3 | 0:0 | - | 2:1 | 1:0 | 1:0 | 3:1 | 2:1 | 1:0 |
7 | KS Giebło | 0:1 | 0:5 | 0:4 | 3:3 | 4:1 | 4:1 | - | 1:0 | 2:0 | 8:1 | 4:1 | 4:1 |
8 | Promień Strzemieszyce Małe | 0:2 | 1:3 | 0:4 | 0:2 | 2:3 | 1:0 | 4:0 | - | 0:0 | 6:0 | 3:1 | 5:1 |
9 | Olimpia Włodowice | 0:4 | 0:3 | 0:3 | 2:1 | 3:4 | 2:4 | 3:2 | 2:3 | - | 4:3 | 2:1 | 1:1 |
10 | Zapora Przeczyce | 0:5 | 3:5 | 1:3 | 1:1 | 1:5 | 0:2 | 0:1 | 2:6 | 4:2 | - | 1:1 | 2:0 |
11 | Ostoja II Żelisławice | 0:10 | 1:3 | 3:5 | 1:3 | 1:5 | 0:1 | 5:0 | 1:0 | 3:3 | 0:1 | - | 5:0 |
12 | Korona Rokitno Szlacheckie | 0:2 | 1:6 | 0:5 | 0:3 | 2:2 | 2:1 | 2:3 | 0:2 | 2:2 | 4:4 | 0:4 | - |
Mecz Ostoja II - KS Giebło (17 k.) zweryfikowano jako walkower na niekorzyść gości (występ nieuprawnionego zawodnika) pozostawiając wynik z boiska (5:0).
Mecz Zapora - CKS (21 k.) przerwany po 35 minutach (zdekompletowana drużyna gospodarzy). Zaliczono wynik z boiska.
Mecz Ostoja II - CKS (22k.) rozegrano w Czeladzi.
1. CKS Czeladź (2) 22 57 19 0 3 86-17 10 0 1 51-9 9 0 2 35-8 2. Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 22 53 17 2 3 89-28 9 0 2 55-15 8 2 1 34-13 2 3 1 0 1 5-3 3. MKS Poręba 22 53 17 2 3 68-25 10 1 0 37-8 7 1 3 31-17 2 3 1 0 1 3-5 4. KS Góra Siewierska 22 38 11 5 6 51-57 6 3 2 29-20 5 2 4 22-37 2 6 2 0 0 5-2 5. Płomień Niegowonice 22 38 11 5 6 56-36 6 2 3 30-13 5 3 3 26-23 2 0 0 0 2 2-5 6. Iskra Psary 22 31 10 1 11 26-34 6 1 4 14-15 4 0 7 12-19 7. KS Giebło 22 29 9 2 11 41-48 7 1 3 30-18 2 1 8 11-30 8. Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 22 28 9 1 12 38-34 5 1 5 22-16 4 0 7 16-18 9. Olimpia Włodowice 22 16 4 4 14 32-81 4 1 6 19-29 0 3 8 13-52 10. Zapora Przeczyce 22 15 4 3 15 34-76 2 2 7 15-31 2 1 8 19-45 2 4 1 1 0 2-1 11. Ostoja II Żelisławice 22 15 4 3 15 33-64 3 1 7 20-31 1 2 8 13-33 2 1 0 1 1 1-2 12. Korona Rokitno Szlacheckie 22 7 1 4 17 20-74 1 3 7 13-34 0 1 10 7-40
Górnik Sosnowiec i Zagłębie 1906 Sosnowiec wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.