Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999 | '''Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999''' | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec: Tucznawa Dąbrowa Górnicza. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Pomimo zmiany od 1.01.1999 r. podziału administracyjnego polegającego na likwidacji 49 województw, a w zamian utworzeniu 17 województw i powiatów zmiany w strukturze OZPN-ów będą przeprowadzone w 2000 roku po zakończeniu sezonu 1999/2000. | |||
* Łazowianka II Niegowonice swoje mecze jako gospodarz rozgrywała na boisku w Niegowonicach. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa|LZS Tucznawa Dąbrowa Górnicza]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka|LKS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice|Łazowianka II Niegowonice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Tęcza Błędów]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Ciągowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|94 | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 10:13, 24 sie 2022
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999
- Awans do Klasy A Sosnowiec: Tucznawa Dąbrowa Górnicza. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Pomimo zmiany od 1.01.1999 r. podziału administracyjnego polegającego na likwidacji 49 województw, a w zamian utworzeniu 17 województw i powiatów zmiany w strukturze OZPN-ów będą przeprowadzone w 2000 roku po zakończeniu sezonu 1999/2000.
- Łazowianka II Niegowonice swoje mecze jako gospodarz rozgrywała na boisku w Niegowonicach.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LZS Tucznawa Dąbrowa Górnicza (A) | 18 | 46 | - | - | - | 62 | 13 |
2 | Czarni II Sosnowiec | 18 | 37 | - | - | - | 52 | 25 |
3 | LKS Wysoka | 18 | 35 | - | - | - | 59 | 36 |
4 | Unia II Ząbkowice | 18 | 35 | - | - | - | 49 | 28 |
5 | Łazowianka II Niegowonice | 18 | 29 | - | - | - | 36 | 36 |
6 | Olimpia Blanowice | 18 | 26 | - | - | - | 40 | 42 |
7 | Górnik II Sosnowiec | 18 | 24 | - | - | - | 53 | 39 |
8 | Unia II Strzemieszyce | 18 | 15 | - | - | - | 16 | 60 |
9 | Tęcza Błędów | 18 | 10 | - | - | - | 44 | 57 |
10 | LZS Ciągowice | 18 | 5 | - | - | - | 19 | 94 |