Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 374: | Linia 374: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice| Górnik II Wojkowice Komorne]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[DKS Dobieszowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza |KS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa| LZS Tuczna Baba]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin| Sarmacja II Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza |Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Linia 434: | Linia 434: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[8 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[8 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[DKS Dobieszowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin| Sarmacja II Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' WALKOWER | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[8 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[8 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza |Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|'''0 : 5''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[8 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[8 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa| LZS Tuczna Baba]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|'''3 | | ALIGN=center|'''5 : 3''' (3:3) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[8 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[8 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza |KS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[8 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[8 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice| Górnik II Wojkowice Komorne]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''7 : 1''' (1:1) | ||
|} | |} | ||
Wersja z 19:22, 9 gru 2014
Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1958 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | DKS Dobieszowice | Dobieszowice |
2 | LZS Przyszłość Żychcice | Żychcice |
3 | Cyklon Rogoźnik | Rogoźnik |
4 | KS Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
5 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
6 | Górnik II Wojkowice Komorne | Sosnowiec |
7 | Unia Strzemieszyce | Strzemieszyce |
8 | LZS Tuczna Baba | Tucznawa |
9 | Górnik Gołonóg | Gołonóg |
10 | Sarmacja II Będzin | Będzin |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | DKS Dobieszowice | KS Dąbrowa Górnicza | 1 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa II | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Unia Strzemieszyce | LZS Tuczna Baba | 10 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa II | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Górnik II Wojkowice Komorne | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 1 : 2 (1:1) |
Klasa B, Grupa II | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | LZS Przyszłość Żychcice | Sarmacja II Będzin | 2 : 3 (2:0) |
Klasa B, Grupa II | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Górnik Gołonóg | Cyklon Rogoźnik | 0 : 6 (0:1) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Górnik Gołonóg | DKS Dobieszowice | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa II | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Cyklon Rogoźnik | LZS Przyszłość Żychcice | 4 : 2 (1:0) |
Klasa B, Grupa II | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | Unia Strzemieszyce | 2 : 3 (1:2) |
Klasa B, Grupa II | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | LZS Tuczna Baba | KS Dąbrowa Górnicza | 2 : 8 (0:4) |
Klasa B, Grupa II | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Sarmacja II Będzin | Górnik II Wojkowice Komorne | 5 : 3 (2:2) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | DKS Dobieszowice | LZS Tuczna Baba | 6 : 0 (2:0) |
Klasa B, Grupa II | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | KS Dąbrowa Górnicza | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 0 : 1 (0:0) anulowany, powtórka 2:0 |
Klasa B, Grupa II | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Unia Strzemieszyce | Sarmacja II Będzin | 4 : 2 (2:2) |
Klasa B, Grupa II | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Górnik II Wojkowice Komorne | Cyklon Rogoźnik | 1 : 6 (0:1) |
Klasa B, Grupa II | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | LZS Przyszłość Żychcice | Górnik Gołonóg | 2 : 0 (0:0) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 4 | 4 maja 1958 | ??? | LZS Przyszłość Żychcice | DKS Dobieszowice | 3 : 2 (1:2) |
Klasa B, Grupa II | 4 | 4 maja 1958 | ??? | Górnik Gołonóg | Górnik II Wojkowice Komorne | 3 : 2 (2:2) |
Klasa B, Grupa II | 4 | 4 maja 1958 | ??? | Cyklon Rogoźnik | Unia Strzemieszyce | 1 : 2 (1:0) |
Klasa B, Grupa II | 4 | 4 maja 1958 | ??? | Sarmacja II Będzin | KS Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa II | 4 | 4 maja 1958 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | LZS Tuczna Baba | 5 : 2 (2:0) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 5 | 18 maja 1958 | ??? | DKS Dobieszowice | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 1 : 1 (0:1) |
Klasa B, Grupa II | 5 | 18 maja 1958 | ??? | LZS Tuczna Baba | Sarmacja II Będzin | 3 : 2 (0:2) |
Klasa B, Grupa II | 5 | 18 maja 1958 | ??? | KS Dąbrowa Górnicza | Cyklon Rogoźnik | 3 : 4 (2:1) |
Klasa B, Grupa II | 5 | 18 maja 1958 | ??? | Unia Strzemieszyce | Górnik Gołonóg | 8 : 0 (3:0) |
Klasa B, Grupa II | 5 | 18 maja 1958 | Górnik II Wojkowice Komorne | LZS Przyszłość Żychcice | 2 : 1 (1:0) |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ??? | Górnik II Wojkowice Komorne | DKS Dobieszowice | 0 : 3 (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ??? | LZS Przyszłość Żychcice | Unia Strzemieszyce | 2 : 2 (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ??? | Górnik Gołonóg | KS Dąbrowa Górnicza | 3 : 1 |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ??? | Cyklon Rogoźnik | LZS Tuczna Baba | 5 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ??? | Sarmacja II Będzin | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 1 : 1 (?:?) |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | DKS Dobieszowice | Sarmacja II Będzin | 3 : 0 WALKOWER |
Klasa B, Grupa II | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | Cyklon Rogoźnik | 0 : 5 (0:2) |
Klasa B, Grupa II | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | LZS Tuczna Baba | Górnik Gołonóg | 5 : 3 (3:3) |
Klasa B, Grupa II | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | KS Dąbrowa Górnicza | LZS Przyszłość Żychcice | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa II | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | Unia Strzemieszyce | Górnik II Wojkowice Komorne | 7 : 1 (1:1) |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Płomień II Milowice | 0 : 2 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | GKS Górnik Sosnowiec | 2 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Zew Ostrowy Górnicze | 4 : 0 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | ??? | AKS II Niwka | Kotlarz Sosnowiec | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | Brynica Czeladź | pauza |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Czarni Sosnowiec | 4 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Stal Huty Cedler | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Stal Buczek Sosnowiec | 4 : 1 (4:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Brynica Czeladź | 1 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | AKS II Niwka | pauza |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień II Milowice | 8 | 12 | 5 | 2 | 1 | 14 | 5 |
2 | Stal Huty Cedler | 8 | 11 | 5 | 1 | 2 | 17 | 6 |
3 | GKS Górnik Sosnowiec | 8 | 10 | 4 | 2 | 2 | 20 | 12 |
4 | Zew Ostrowy Górnicze | 8 | 10 | 4 | 2 | 2 | 15 | 14 |
5 | Brynica Czeladź | 8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 14 |
6 | Kotlarz Sosnowiec | 8 | 7 | 3 | 1 | 4 | 9 | 12 |
7 | AKS II Niwka | 8 | 5 | 2 | 1 | 5 | 13 | 22 |
8 | Czarni Sosnowiec | 8 | 5 | 1 | 3 | 4 | 8 | 14 |
9 | Stal Buczek Sosnowiec | 8 | 4 | 1 | 2 | 5 | 11 | 20 |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Brynica Czeladź | 2 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Stal Buczek Sosnowiec | 2 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Czarni Sosnowiec | 1 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | ??? | AKS II Niwka | Stal Huty Cedler | 2 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | Płomień II Milowice | pauza |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | AKS II Niwka | 1 : 2 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Kotlarz Sosnowiec | 5 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Zew Ostrowy Górnicze | 7 : 3 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Płomień II Milowice | GKS Górnik Sosnowiec | 0 : 2 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | pauza |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Płomień II Milowice | 4 : 1 (3:0) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Brynica Czeladź | 2 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | AKS II Niwka | Stal Buczek Sosnowiec | 3 : 0 (3:0) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Czarni Sosnowiec | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | pauza |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Stal Huty Cedler | 2 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | ??? | Brynica Czeladź | AKS II Niwka | 2 : 1 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Kotlarz Sosnowiec | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 6 : 2 (3:0) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | Czarni Sosnowiec | pauza |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | ??? | AKS II Niwka | Płomień II Milowice | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | GKS Górnik Sosnowiec | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Brynica Czeladź | 5 : 3 (3:1) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Stal Buczek Sosnowiec | 1 : 2 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | Zew Ostrowy Górnicze | pauza |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Kotlarz Sosnowiec | 3 : 2 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Czarni Sosnowiec | 3 : 0 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Stal Huty Cedler | 0 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | AKS II Niwka | 0 : 0 |
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | Stal Buczek Sosnowiec | pauza |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | ??? | AKS II Niwka | Zew Ostrowy Górnicze | 1 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | GKS Górnik Sosnowiec | 4 : 1 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Płomień II Milowice | 2 : 2 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Brynica Czeladź | 1 : 1 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | Kotlarz Sosnowiec | pauza |
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Stal Buczek Sosnowiec | 1 : 5 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Czarni Sosnowiec | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Stal Huty Cedler | 0 : 0 |
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | AKS II Niwka | 2 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | Brynica Czeladź | pauza |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | 28 września 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 1 : 2 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Kotlarz Sosnowiec | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | GKS Górnik Sosnowiec | 3 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Płomień II Milowice | 2 : 1 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | AKS II Niwka | pauza |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Huty Cedler | 16 | 22 | 10 | 2 | 4 | 34 | 13 |
2 | Zew Ostrowy Górnicze | 16 | 19 | 8 | 3 | 5 | 34 | 35 |
3 | GKS Górnik Sosnowiec | 16 | 17 | 7 | 3 | 6 | 32 | 25 |
4 | Brynica Czeladź | 16 | 17 | 6 | 5 | 5 | 31 | 29 |
5 | Stal Buczek Sosnowiec | 16 | 17 | 7 | 3 | 6 | 32 | 30 |
6 | Kotlarz Sosnowiec | 16 | 15 | 7 | 1 | 8 | 20 | 27 |
7 | AKS II Niwka | 16 | 14 | 6 | 2 | 8 | 25 | 31 |
8 | Płomień II Milowice | 16 | 13 | 5 | 3 | 6 | 20 | 27 |
9 | Czarni Sosnowiec | 16 | 10 | 3 | 4 | 9 | 18 | 29 |