Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Częstochowa) - Sezon 1928: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|RKS Skra | | ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa|RKS Skra]] | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|KS Turyści | | ALIGN=LEFT|[[Turyści Częstochowa|KS Turyści]] | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
Linia 25: | Linia 25: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|KOS Victorja | | ALIGN=LEFT|[[Victoria Częstochowa|KOS Victorja]] | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Częstochowa|Warta II]] | | ALIGN=LEFT|[[Warta Częstochowa|Warta II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Częstochowa|CKS II Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie | | ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | | ALIGN=center|[[Zawiercie]] | ||
|} | |} | ||
==Tabela końcowa== | ==Tabela końcowa== | ||
Wersja z 12:47, 20 mar 2018
Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | RKS Skra | Częstochowa |
2 | KS Turyści | Częstochowa |
3 | KS Sparta Raków | Częstochowa |
4 | KOS Victorja | Częstochowa |
5 | Warta II Częstochowa | Częstochowa |
5 | CKS II Częstochowa | Częstochowa |
7 | Warta Zawiercie | Zawiercie |
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |