Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2005/2006: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1 | '''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2005/2006''' | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|93 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|111 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|143 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|97 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podłęże Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Tęcza Błędów]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zgoda Byczyna]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|75 | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LKS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|80 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|75 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|107 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Źródło II Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|126 | |||
|} | |||
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań. | |||
Źródło II Kromołów wycofało się po rundzie jesiennej. | |||
[[Kategoria:Klasa A (Sosnowiec)|Sezon 2005/2006]] | [[Kategoria:Klasa A (Sosnowiec)|Sezon 2005/2006]] |
Wersja z 22:33, 29 lip 2016
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2005/2006
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ciężkowianka Jaworzno | 34 | 93 | 30 | 3 | 1 | 111 | 16 |
2 | Zagłębie II Sosnowiec | 34 | 79 | 25 | 4 | 5 | 143 | 31 |
3 | Górnik Piaski | 34 | 70 | 23 | 1 | 10 | 97 | 44 |
4 | Strażak Mierzęcice | 34 | 70 | 21 | 5 | 8 | 74 | 46 |
5 | Podłęże Jaworzno | 34 | 54 | 16 | 6 | 12 | 48 | 42 |
6 | Tęcza Błędów | 34 | 54 | 16 | 6 | 12 | 58 | 54 |
7 | Zgoda Byczyna | 34 | 53 | 17 | 2 | 15 | 49 | 42 |
8 | RKS Grodziec | 34 | 51 | 14 | 9 | 11 | 70 | 59 |
9 | Przemsza Siewierz | 34 | 50 | 15 | 5 | 14 | 57 | 54 |
10 | Zagłębiak Tucznawa | 34 | 45 | 14 | 3 | 17 | 57 | 66 |
11 | MKS Poręba | 34 | 43 | 13 | 4 | 17 | 54 | 75 |
12 | LKS Wysoka | 34 | 41 | 12 | 5 | 17 | 56 | 58 |
13 | Zew Kazimierz | 34 | 40 | 10 | 10 | 14 | 43 | 68 |
14 | Cyklon Rogoźnik | 34 | 36 | 10 | 6 | 18 | 43 | 70 |
15 | Jedność Strzyżowice | 34 | 35 | 10 | 5 | 19 | 47 | 80 |
16 | Łazowianka Łazy | 34 | 33 | 9 | 6 | 19 | 43 | 75 |
17 | Płomień Niegowonice | 34 | 23 | 6 | 5 | 23 | 40 | 107 |
18 | Źródło II Kromołów | 34 | 7 | 2 | 1 | 31 | 23 | 126 |
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań.
Źródło II Kromołów wycofało się po rundzie jesiennej.