Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 20 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003''' | '''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003''' | ||
Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Błękitni Sarnów, udział w barażach o Klasę Okręgową Katowice: Zapora Przeczyce. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Iskra Psary, Płomień Niegowonice. Udział w barażach o utrzymanie się w Klasie A Sosnowiec: LKS Wysoka, Olimpia Blanowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 17: | Linia 19: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | | ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] (A) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|77 | | ALIGN=center|77 | ||
Linia 28: | Linia 30: | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | | ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] (A) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|71 | | ALIGN=center|71 | ||
Linia 149: | Linia 151: | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[LKS Wysoka]] | | ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka|LKS Wysoka]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
Linia 160: | Linia 162: | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
Linia 171: | Linia 173: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
Linia 182: | Linia 184: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
Linia 194: | Linia 196: | ||
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań. | W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań. | ||
===BARAŻ O AWANS DO KLASY OKRĘGOWEJ KATOWICE=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Zapora Przeczyce]] - vicemistrz sosnowieckiej klasy A i [[Przemsza Siewierz]] - 14 zespół Ligi okręgowej Katowice rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczyła Zapora Przeczyce | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Liga Okręgowa Katowice gr. II]]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[25 czerwca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Liga Okręgowa Katowice gr. II]] | ||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[29 czerwca]] [[2003]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 3''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |} | ||
| | |||
===BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W KLASIE A SOSNOWIEC=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Olimpia Blanowice]] - 14 drużyna sosnowieckiej klasy A i [[KS Wysoka|LKS Wysoka]] - 13 drużyna sosnowieckiej Klasy A oraz vicemistrzowie grup Klasy B Sosnowiec: [[Tęcza Błędów]] i [[Pilica Wierbka]] rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy A Sosnowiec wywalczyły: [[Tęcza Błędów]] i [[Pilica Wierbka]] | |||
| | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|BARAŻ | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[2 lipca]] [[2003]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Tęcza Błędów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | ||
| ALIGN=center| | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[6 lipca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Tęcza Błędów]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|} | |||
| | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | ||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[2 lipca]] [[2003]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Pilica Wierbka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[KS Wysoka|LKS Wysoka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''4 : 3''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |} | ||
| | |||
| | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
| | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
| | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | |||
| | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=22%|goście | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=10%|wynik | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[6 lipca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[KS Wysoka|LKS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (?:?) | |||
|} | |||
Wyniki wszytskich meczów, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga382.html | |||
Baraże o udział w Lidze Okręgowej: http://www.90minut.pl/liga/0/liga728.html | |||
Baraże o udział w Klasie A: http://www.90minut.pl/liga/0/liga746.html | |||
=RUNDA JESIENNA= | |||
|- | ==ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ== | ||
| | ===Kolejka 1=== | ||
| ALIGN= | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| ALIGN=center| | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| ALIGN=center|? | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
| ALIGN=center|? | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=17%|data | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=7%|godz. | ||
| ALIGN=center|? | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Płomień Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 4''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|[[Strażak Mierzęcice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|[[LKS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 1''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Zgoda Byczyna]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 3''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |} | ||
*Kolejka 1 - 10-11 sierpnia | |||
===Kolejka 2=== | |||
===Kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 427: | Linia 437: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 436: | Linia 446: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 445: | Linia 455: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 454: | Linia 464: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 463: | Linia 473: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 472: | Linia 482: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 481: | Linia 491: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 490: | Linia 500: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 498: | Linia 508: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 505: | Linia 515: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka 2 - 15 sierpnia | |||
===Kolejka | Strażak Mierzęcice 1-1 Zapora Przeczyce | ||
LKS Wysoka 5-1 Iskra Psary | |||
RKS Grodziec (Będzin) 3-2 Płomień Niegowonice | |||
Cyklon Rogoźnik 6-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | |||
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Trzy Korony Żarnowiec | |||
Milenium Wojkowice 4-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | |||
Błękitni Sarnów 4-1 Górnik Piaski (Czeladź) | |||
Olimpia Blanowice 0-2 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 518: | Linia 536: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 3''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zgoda Byczyna]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strażak Mierzęcice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 4''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LKS Wysoka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 9''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|- | |} | ||
*Kolejka 3 - 17-18 sierpnia | |||
===Kolejka 4=== | |||
===Kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 610: | Linia 621: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Niegowonice]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[LKS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|[[Zgoda Byczyna]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strażak Mierzęcice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (?:?) | ||
|} | |||
*Kolejka 4 - 24-25 sierpnia | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 656: | Linia 716: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 665: | Linia 725: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 674: | Linia 734: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 683: | Linia 743: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 689: | Linia 749: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 713: | Linia 761: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 722: | Linia 770: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 728: | Linia 776: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 737: | Linia 784: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
Kolejka 5 - 1 września | |||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Ciężkowianka Jaworzno | |||
Górnik Piaski (Czeladź) 2-2 Cyklon Rogoźnik | |||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-2 RKS Grodziec (Będzin) | |||
Trzy Korony Żarnowiec 2-1 LKS Wysoka | |||
Płomień Niegowonice 0-1 Zapora Przeczyce | |||
Olimpia Blanowice 1-3 Błękitni Sarnów | |||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Iskra Psary | |||
Strażak Mierzęcice 0-0 Milenium Wojkowice | |||
===Kolejka 6=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 749: | Linia 816: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 758: | Linia 825: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 767: | Linia 834: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 776: | Linia 843: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 782: | Linia 849: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 806: | Linia 861: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 815: | Linia 870: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 824: | Linia 879: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 830: | Linia 885: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
|- | Kolejka 6 - 7-8 września | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | LKS Wysoka 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | ||
| ALIGN=center| | RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | Cyklon Rogoźnik 7-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | ||
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Strażak Mierzęcice | |||
Milenium Wojkowice 2-2 Olimpia Blanowice | |||
Iskra Psary 3-4 Trzy Korony Żarnowiec | |||
Płomień Niegowonice 3-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | |||
Zapora Przeczyce 0-0 Błękitni Sarnów | |||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 842: | Linia 917: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 851: | Linia 926: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 860: | Linia 935: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 866: | Linia 941: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 874: | Linia 950: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 898: | Linia 962: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 907: | Linia 971: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 916: | Linia 980: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 922: | Linia 986: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
Kolejka 7 - 14-15 września | |||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-3 Zapora Przeczyce | |||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 RKS Grodziec (Będzin) | |||
Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 LKS Wysoka | |||
Olimpia Blanowice 1-3 Ciężkowianka Jaworzno | |||
Błękitni Sarnów 1-2 Milenium Wojkowice | |||
Trzy Korony Żarnowiec 1-1 Płomień Niegowonice | |||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-1 Iskra Psary | |||
Strażak Mierzęcice 1-1 Cyklon Rogoźnik | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 934: | Linia 1018: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 943: | Linia 1027: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 952: | Linia 1036: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 961: | Linia 1045: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 967: | Linia 1051: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 991: | Linia 1063: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1000: | Linia 1072: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1006: | Linia 1086: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
Kolejka 8 - 21-22 września | |||
LKS Wysoka 1-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | |||
Zapora Przeczyce 4-0 Milenium Wojkowice | |||
RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Strażak Mierzęcice | |||
Ciężkowianka Jaworzno 2-3 Błękitni Sarnów | |||
Cyklon Rogoźnik 5-1 Olimpia Blanowice | |||
Iskra Psary 0-4 Górnik Piaski (Czeladź) | |||
Płomień Niegowonice 2-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | |||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 Trzy Korony Żarnowiec | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1018: | Linia 1118: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1027: | Linia 1127: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1036: | Linia 1136: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1045: | Linia 1145: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1054: | Linia 1154: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1060: | Linia 1160: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
===Kolejka | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
Kolejka 9 - 28-29 września | |||
Trzy Korony Żarnowiec 1-5 Zapora Przeczyce | |||
Olimpia Blanowice 1-1 RKS Grodziec (Będzin) | |||
Błękitni Sarnów 3-2 Cyklon Rogoźnik | |||
Milenium Wojkowice 1-3 Ciężkowianka Jaworzno | |||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | |||
Górnik Piaski (Czeladź) 4-1 Płomień Niegowonice | |||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Iskra Psary | |||
Strażak Mierzęcice 2-1 LKS Wysoka | |||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1075: | Linia 1210: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1084: | Linia 1219: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1093: | Linia 1228: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1102: | Linia 1237: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1111: | Linia 1246: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1120: | Linia 1255: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1129: | Linia 1264: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1138: | Linia 1273: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1144: | Linia 1279: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1153: | Linia 1289: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka 10 - 5-6 października | |||
===Kolejka | Iskra Psary 0-4 Strażak Mierzęcice | ||
Cyklon Rogoźnik 1-3 Milenium Wojkowice | |||
RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Błękitni Sarnów | |||
LKS Wysoka 1-1 Olimpia Blanowice | |||
Płomień Niegowonice 1-3 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | |||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 Górnik Piaski (Czeladź) | |||
Trzy Korony Żarnowiec 1-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | |||
Zapora Przeczyce 4-1 Ciężkowianka Jaworzno | |||
===Kolejka 11=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1167: | Linia 1311: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1176: | Linia 1320: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1185: | Linia 1329: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1194: | Linia 1338: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1203: | Linia 1347: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1212: | Linia 1356: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1221: | Linia 1365: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1230: | Linia 1374: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1236: | Linia 1380: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1246: | Linia 1389: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka 11 - 12-13 października | |||
===Kolejka | Strażak Mierzęcice 8-1 Płomień Niegowonice | ||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-3 Zapora Przeczyce | |||
Olimpia Blanowice 1-1 Iskra Psary | |||
Błękitni Sarnów 3-0 LKS Wysoka | |||
Milenium Wojkowice 4-3 RKS Grodziec (Będzin) | |||
Ciężkowianka Jaworzno 1-1 Cyklon Rogoźnik | |||
Górnik Piaski (Czeladź) 5-0 Trzy Korony Żarnowiec | |||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | |||
===Kolejka 12=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1260: | Linia 1411: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1269: | Linia 1420: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1278: | Linia 1429: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1287: | Linia 1438: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1296: | Linia 1447: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1305: | Linia 1456: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1314: | Linia 1465: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1323: | Linia 1474: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1332: | Linia 1483: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1339: | Linia 1490: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka 12 - 19-20 października | |||
===Kolejka | Płomień Niegowonice 1-2 Olimpia Blanowice | ||
Iskra Psary 0-2 Błękitni Sarnów | |||
Zapora Przeczyce 3-1 Cyklon Rogoźnik | |||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-4 Strażak Mierzęcice | |||
RKS Grodziec (Będzin) 3-3 Ciężkowianka Jaworzno | |||
LKS Wysoka 0-1 Milenium Wojkowice | |||
Trzy Korony Żarnowiec 2-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | |||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) | |||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1353: | Linia 1512: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1362: | Linia 1521: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1371: | Linia 1530: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1380: | Linia 1539: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1389: | Linia 1548: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1398: | Linia 1557: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1407: | Linia 1566: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1416: | Linia 1575: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1422: | Linia 1581: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1431: | Linia 1591: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka 13 - 26-27 października | |||
===Kolejka | Strażak Mierzęcice 4-2 Trzy Korony Żarnowiec | ||
Milenium Wojkowice 7-0 Iskra Psary | |||
Błękitni Sarnów 6-1 Płomień Niegowonice | |||
Olimpia Blanowice 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | |||
Górnik Piaski (Czeladź) 0-0 Zapora Przeczyce | |||
Ciężkowianka Jaworzno 2-1 LKS Wysoka | |||
Cyklon Rogoźnik 0-0 RKS Grodziec (Będzin) | |||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | |||
===Kolejka 14=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1445: | Linia 1613: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1454: | Linia 1622: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1463: | Linia 1631: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1472: | Linia 1640: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1481: | Linia 1649: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1490: | Linia 1658: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1499: | Linia 1667: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1508: | Linia 1676: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1514: | Linia 1682: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1524: | Linia 1691: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka 14 - 2-3 listopada | |||
===Kolejka | Trzy Korony Żarnowiec 0-2 Olimpia Blanowice | ||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-4 Błękitni Sarnów | |||
Płomień Niegowonice 1-6 Milenium Wojkowice | |||
Iskra Psary 2-1 Ciężkowianka Jaworzno | |||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-1 Strażak Mierzęcice | |||
LKS Wysoka 0-4 Cyklon Rogoźnik | |||
Zapora Przeczyce 4-2 RKS Grodziec (Będzin) | |||
Górnik Piaski (Czeladź) 5-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | |||
===Kolejka 15=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1538: | Linia 1713: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1547: | Linia 1722: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1556: | Linia 1731: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1565: | Linia 1740: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1574: | Linia 1749: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1583: | Linia 1758: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1592: | Linia 1767: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1601: | Linia 1776: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1610: | Linia 1785: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1617: | Linia 1792: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka 15 - 9-10 listopada | |||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Zapora Przeczyce | |||
Strażak Mierzęcice 3-2 Górnik Piaski (Czeladź) | |||
Cyklon Rogoźnik 6-0 Iskra Psary | |||
Ciężkowianka Jaworzno 6-0 Płomień Niegowonice | |||
Milenium Wojkowice 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | |||
Błękitni Sarnów 3-1 Trzy Korony Żarnowiec | |||
Olimpia Blanowice 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | |||
RKS Grodziec (Będzin) 4-0 LKS Wysoka | |||
== | ==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|?? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN= | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|[[???]] (B) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |} | ||
=RUNDA WIOSENNA= | |||
==ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ== | |||
===Kolejka 16=== | ===Kolejka 16=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1895: | Linia 2109: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka 16 - 23 marca | |||
Strażak Mierzęcice 2-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | |||
Olimpia Blanowice 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) | |||
Błękitni Sarnów 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | |||
Milenium Wojkowice 4-0 Trzy Korony Żarnowiec | |||
Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | |||
Cyklon Rogoźnik 3-1 Płomień Niegowonice | |||
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Iskra Psary | |||
(wo) | |||
w drużynie gości brak wymaganej liczby zawodników posiadających ważne badania lekarskie | |||
LKS Wysoka 0-2 Zapora Przeczyce | |||
===Kolejka 17=== | ===Kolejka 17=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1988: | Linia 2212: | ||
|} | |} | ||
== | Kolejka 17 - 30 marca | ||
Zapora Przeczyce 0-1 Strażak Mierzęcice | |||
Iskra Psary 5-3 LKS Wysoka | |||
Płomień Niegowonice 5-1 RKS Grodziec (Będzin) | |||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-4 Cyklon Rogoźnik | |||
Trzy Korony Żarnowiec 3-0 Ciężkowianka Jaworzno | |||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-4 Milenium Wojkowice | |||
Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Błękitni Sarnów | |||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Olimpia Blanowice | |||
===Kolejka 18=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |- | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka 19=== | |||
| | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center| | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | |||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |} | ||
===Kolejka 20=== | |||
===Kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2216: | Linia 2419: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2225: | Linia 2428: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2234: | Linia 2437: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2243: | Linia 2446: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2252: | Linia 2455: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2261: | Linia 2464: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2270: | Linia 2473: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2279: | Linia 2482: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2285: | Linia 2488: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2295: | Linia 2499: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 21=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2308: | Linia 2512: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2317: | Linia 2521: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2326: | Linia 2530: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2335: | Linia 2539: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2344: | Linia 2548: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2353: | Linia 2557: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2362: | Linia 2566: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2371: | Linia 2575: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2377: | Linia 2581: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2387: | Linia 2592: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 22=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2400: | Linia 2605: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2409: | Linia 2614: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2418: | Linia 2623: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2427: | Linia 2632: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2436: | Linia 2641: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2445: | Linia 2650: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2454: | Linia 2659: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2463: | Linia 2668: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2469: | Linia 2674: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2480: | Linia 2684: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 23=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2493: | Linia 2697: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2502: | Linia 2706: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2511: | Linia 2715: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2520: | Linia 2724: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2529: | Linia 2733: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2538: | Linia 2742: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2547: | Linia 2751: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2556: | Linia 2760: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2565: | Linia 2769: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2573: | Linia 2777: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 24=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2586: | Linia 2790: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2595: | Linia 2799: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2604: | Linia 2808: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2613: | Linia 2817: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2622: | Linia 2826: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2631: | Linia 2835: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2640: | Linia 2844: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2649: | Linia 2853: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2655: | Linia 2859: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2665: | Linia 2870: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 25=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2678: | Linia 2883: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2687: | Linia 2892: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2696: | Linia 2901: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2705: | Linia 2910: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2714: | Linia 2919: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2723: | Linia 2928: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2732: | Linia 2937: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2741: | Linia 2946: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2747: | Linia 2952: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2758: | Linia 2962: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 26=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2771: | Linia 2975: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2780: | Linia 2984: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2789: | Linia 2993: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2798: | Linia 3002: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2807: | Linia 3011: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2816: | Linia 3020: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2825: | Linia 3029: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2834: | Linia 3038: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2843: | Linia 3047: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2851: | Linia 3055: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 27=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2864: | Linia 3068: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2873: | Linia 3077: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[20167]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 2882: | Linia 3086: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2891: | Linia 3095: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2900: | Linia 3104: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2909: | Linia 3113: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2918: | Linia 3122: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2927: | Linia 3131: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2933: | Linia 3137: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2943: | Linia 3148: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 28=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2956: | Linia 3161: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2965: | Linia 3170: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2974: | Linia 3179: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2983: | Linia 3188: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2992: | Linia 3197: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3001: | Linia 3206: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3010: | Linia 3215: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3019: | Linia 3224: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3025: | Linia 3230: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3036: | Linia 3240: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 29=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 3049: | Linia 3253: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3058: | Linia 3262: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 3067: | Linia 3271: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3076: | Linia 3280: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3085: | Linia 3289: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3094: | Linia 3298: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3103: | Linia 3307: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3112: | Linia 3316: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3121: | Linia 3325: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3129: | Linia 3333: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 30=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 3142: | Linia 3346: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3151: | Linia 3355: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3160: | Linia 3364: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3169: | Linia 3373: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3178: | Linia 3382: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3187: | Linia 3391: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3196: | Linia 3400: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3205: | Linia 3409: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3211: | Linia 3415: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? |
Aktualna wersja na dzień 11:55, 15 gru 2022
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003
Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Błękitni Sarnów, udział w barażach o Klasę Okręgową Katowice: Zapora Przeczyce. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Iskra Psary, Płomień Niegowonice. Udział w barażach o utrzymanie się w Klasie A Sosnowiec: LKS Wysoka, Olimpia Blanowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błękitni Sarnów (A) | 30 | 77 | 25 | 2 | 3 | 93 | 30 |
2 | Zapora Przeczyce (A) | 30 | 71 | 22 | 5 | 3 | 92 | 27 |
3 | Strażak Mierzęcice | 30 | 68 | 21 | 5 | 4 | 91 | 35 |
4 | Milenium Wojkowice | 30 | 61 | 19 | 4 | 7 | 80 | 38 |
5 | Cyklon Rogoźnik | 30 | 58 | 16 | 10 | 4 | 78 | 28 |
6 | Ciężkowianka Jaworzno | 30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 86 | 52 |
7 | Zagłębiak Tucznawa | 30 | 47 | 15 | 2 | 13 | 53 | 45 |
8 | Zew Kazimierz | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 45 | 58 |
9 | Górnik Piaski | 30 | 36 | 8 | 12 | 10 | 46 | 44 |
10 | Zgoda Byczyna | 30 | 34 | 10 | 4 | 16 | 44 | 70 |
11 | RKS Grodziec | 30 | 29 | 8 | 5 | 17 | 49 | 79 |
12 | Trzy Korony Żarnowiec | 30 | 28 | 8 | 4 | 18 | 40 | 74 |
13 | LKS Wysoka (S) | 30 | 27 | 8 | 3 | 19 | 51 | 71 |
14 | Olimpia Blanowice (S) | 30 | 27 | 7 | 6 | 17 | 34 | 78 |
15 | Iskra Psary (S) | 30 | 19 | 6 | 1 | 23 | 30 | 98 |
16 | Płomień Niegowonice (S) | 30 | 13 | 3 | 4 | 23 | 37 | 122 |
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań.
BARAŻ O AWANS DO KLASY OKRĘGOWEJ KATOWICE
Wzięły w nim udział: Zapora Przeczyce - vicemistrz sosnowieckiej klasy A i Przemsza Siewierz - 14 zespół Ligi okręgowej Katowice rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczyła Zapora Przeczyce
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa Katowice gr. II] Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 25 czerwca 2003 | 18.00 | Przemsza Siewierz | Zapora Przeczyce | 1 : 3 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Liga Okręgowa Katowice gr. II | BARAŻ | 29 czerwca 2003 | 18.00 | Zapora Przeczyce | Przemsza Siewierz | 2 : 3 (?:?) |
BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W KLASIE A SOSNOWIEC
Wzięły w nim udział: Olimpia Blanowice - 14 drużyna sosnowieckiej klasy A i LKS Wysoka - 13 drużyna sosnowieckiej Klasy A oraz vicemistrzowie grup Klasy B Sosnowiec: Tęcza Błędów i Pilica Wierbka rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy A Sosnowiec wywalczyły: Tęcza Błędów i Pilica Wierbka
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 2 lipca 2003 | 18.00 | Tęcza Błędów | Olimpia Blanowice | 5 : 0 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 6 lipca 2003 | ? | Olimpia Blanowice | Tęcza Błędów | 1 : 1 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 2 lipca 2003 | 18.00 | Pilica Wierbka | LKS Wysoka | 4 : 3 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 6 lipca 2003 | ? | LKS Wysoka | Pilica Wierbka | 0 : 0 (?:?) |
Wyniki wszytskich meczów, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga382.html
Baraże o udział w Lidze Okręgowej: http://www.90minut.pl/liga/0/liga728.html
Baraże o udział w Klasie A: http://www.90minut.pl/liga/0/liga746.html
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Zew Kazimierz | Błękitni Sarnów | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Górnik Piaski | Olimpia Blanowice | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Płomień Niegowonice | Cyklon Rogoźnik | 2 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Iskra Psary | RKS Grodziec | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Trzy Korony Żarnowiec | Milenium Wojkowice | 0 : 4 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Zagłębiak Tucznawa | Strażak Mierzęcice | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Zapora Przeczyce | LKS Wysoka | 5 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Zgoda Byczyna | Ciężkowianka Jaworzno | 2 : 3 (?:?) |
- Kolejka 1 - 10-11 sierpnia
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2 - 15 sierpnia Strażak Mierzęcice 1-1 Zapora Przeczyce LKS Wysoka 5-1 Iskra Psary RKS Grodziec (Będzin) 3-2 Płomień Niegowonice Cyklon Rogoźnik 6-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Trzy Korony Żarnowiec Milenium Wojkowice 4-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) Błękitni Sarnów 4-1 Górnik Piaski (Czeladź) Olimpia Blanowice 0-2 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Zew Kazimierz | Ciężkowianka Jaworzno | 4 : 3 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Zgoda Byczyna | RKS Grodziec | 2 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Strażak Mierzęcice | Olimpia Blanowice | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Zagłębiak Tucznawa | Błękitni Sarnów | 2 : 4 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Płomień Niegowonice | LKS Wysoka | 1 : 9 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Iskra Psary | Zapora Przeczyce | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Górnik Piaski | Milenium Wojkowice | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Trzy Korony Żarnowiec | Cyklon Rogoźnik | 1 : 1 (?:?) |
- Kolejka 3 - 17-18 sierpnia
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Cyklon Rogoźnik | Zew Kazimierz | 2 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | RKS Grodziec | Trzy Korony Żarnowiec | 5 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Zapora Przeczyce | Olimpia Blanowice | 6 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Iskra Psary | Płomień Niegowonice | 4 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Ciężkowianka Jaworzno | Górnik Piaski | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | LKS Wysoka | Zgoda Byczyna | 4 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Milenium Wojkowice | Zagłębiak Tucznawa | 1 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Błękitni Sarnów | Strażak Mierzęcice | 5 : 1 (?:?) |
- Kolejka 4 - 24-25 sierpnia
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 5 - 1 września
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Ciężkowianka Jaworzno Górnik Piaski (Czeladź) 2-2 Cyklon Rogoźnik Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-2 RKS Grodziec (Będzin) Trzy Korony Żarnowiec 2-1 LKS Wysoka Płomień Niegowonice 0-1 Zapora Przeczyce Olimpia Blanowice 1-3 Błękitni Sarnów Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Iskra Psary Strażak Mierzęcice 0-0 Milenium Wojkowice
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 6 - 7-8 września
LKS Wysoka 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) Cyklon Rogoźnik 7-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Strażak Mierzęcice Milenium Wojkowice 2-2 Olimpia Blanowice Iskra Psary 3-4 Trzy Korony Żarnowiec Płomień Niegowonice 3-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Zapora Przeczyce 0-0 Błękitni Sarnów
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 7 - 14-15 września Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-3 Zapora Przeczyce Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 RKS Grodziec (Będzin) Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 LKS Wysoka Olimpia Blanowice 1-3 Ciężkowianka Jaworzno Błękitni Sarnów 1-2 Milenium Wojkowice Trzy Korony Żarnowiec 1-1 Płomień Niegowonice Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-1 Iskra Psary Strażak Mierzęcice 1-1 Cyklon Rogoźnik
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 8 - 21-22 września LKS Wysoka 1-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Zapora Przeczyce 4-0 Milenium Wojkowice RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Strażak Mierzęcice Ciężkowianka Jaworzno 2-3 Błękitni Sarnów Cyklon Rogoźnik 5-1 Olimpia Blanowice Iskra Psary 0-4 Górnik Piaski (Czeladź) Płomień Niegowonice 2-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 Trzy Korony Żarnowiec
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 9 - 28-29 września Trzy Korony Żarnowiec 1-5 Zapora Przeczyce Olimpia Blanowice 1-1 RKS Grodziec (Będzin) Błękitni Sarnów 3-2 Cyklon Rogoźnik Milenium Wojkowice 1-3 Ciężkowianka Jaworzno Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Górnik Piaski (Czeladź) 4-1 Płomień Niegowonice Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Iskra Psary Strażak Mierzęcice 2-1 LKS Wysoka
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 10 - 5-6 października Iskra Psary 0-4 Strażak Mierzęcice Cyklon Rogoźnik 1-3 Milenium Wojkowice RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Błękitni Sarnów LKS Wysoka 1-1 Olimpia Blanowice Płomień Niegowonice 1-3 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 Górnik Piaski (Czeladź) Trzy Korony Żarnowiec 1-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) Zapora Przeczyce 4-1 Ciężkowianka Jaworzno
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 11 - 12-13 października
Strażak Mierzęcice 8-1 Płomień Niegowonice Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-3 Zapora Przeczyce Olimpia Blanowice 1-1 Iskra Psary Błękitni Sarnów 3-0 LKS Wysoka Milenium Wojkowice 4-3 RKS Grodziec (Będzin) Ciężkowianka Jaworzno 1-1 Cyklon Rogoźnik Górnik Piaski (Czeladź) 5-0 Trzy Korony Żarnowiec Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 12 - 19-20 października Płomień Niegowonice 1-2 Olimpia Blanowice Iskra Psary 0-2 Błękitni Sarnów Zapora Przeczyce 3-1 Cyklon Rogoźnik Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-4 Strażak Mierzęcice RKS Grodziec (Będzin) 3-3 Ciężkowianka Jaworzno LKS Wysoka 0-1 Milenium Wojkowice Trzy Korony Żarnowiec 2-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Górnik Piaski (Czeladź)
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 13 - 26-27 października Strażak Mierzęcice 4-2 Trzy Korony Żarnowiec Milenium Wojkowice 7-0 Iskra Psary Błękitni Sarnów 6-1 Płomień Niegowonice Olimpia Blanowice 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Górnik Piaski (Czeladź) 0-0 Zapora Przeczyce Ciężkowianka Jaworzno 2-1 LKS Wysoka Cyklon Rogoźnik 0-0 RKS Grodziec (Będzin) Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 14 - 2-3 listopada Trzy Korony Żarnowiec 0-2 Olimpia Blanowice Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-4 Błękitni Sarnów Płomień Niegowonice 1-6 Milenium Wojkowice Iskra Psary 2-1 Ciężkowianka Jaworzno Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-1 Strażak Mierzęcice LKS Wysoka 0-4 Cyklon Rogoźnik Zapora Przeczyce 4-2 RKS Grodziec (Będzin) Górnik Piaski (Czeladź) 5-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 15 - 9-10 listopada Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Zapora Przeczyce Strażak Mierzęcice 3-2 Górnik Piaski (Czeladź) Cyklon Rogoźnik 6-0 Iskra Psary Ciężkowianka Jaworzno 6-0 Płomień Niegowonice Milenium Wojkowice 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Błękitni Sarnów 3-1 Trzy Korony Żarnowiec Olimpia Blanowice 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) RKS Grodziec (Będzin) 4-0 LKS Wysoka
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (B) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 16 - 23 marca Strażak Mierzęcice 2-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Olimpia Blanowice 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) Błękitni Sarnów 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) Milenium Wojkowice 4-0 Trzy Korony Żarnowiec Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Cyklon Rogoźnik 3-1 Płomień Niegowonice RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Iskra Psary (wo) w drużynie gości brak wymaganej liczby zawodników posiadających ważne badania lekarskie LKS Wysoka 0-2 Zapora Przeczyce
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 17 - 30 marca Zapora Przeczyce 0-1 Strażak Mierzęcice Iskra Psary 5-3 LKS Wysoka Płomień Niegowonice 5-1 RKS Grodziec (Będzin) Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-4 Cyklon Rogoźnik Trzy Korony Żarnowiec 3-0 Ciężkowianka Jaworzno Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-4 Milenium Wojkowice Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Błękitni Sarnów Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Olimpia Blanowice
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 19
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 20
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 21
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 22
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 23
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 24
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 25
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 26
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 27
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 20167 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 28
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 29
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 30
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |