Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 13 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa A | '''[[1958 Klasa A Zagłębie grupa II]]''' | ||
== | * Awans do Ligi Okręgowej (III Ligi) Zagłębie: Kolejarz Sosnowiec. Spadek do Klasy B: Unia Myszków. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]] (A) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Barbara Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Myszków]] (S) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|} | |||
* Mecz Unia Ząbkowice - Górnik Grodziec (18, ostatnia kolejka) przerwano przy stanie 1:1 w 70 minucie, powtórzono od początku (3:2), anulowano powtórkę i dokończono ostatnie 20 minut - mecz zakończył się wynikiem 1:1. W wyniku tej ostatniej decyzji zamiast Górnika Grodziec zdegradowany do Klasy B miał być CKS Czeladź, jednak w związku z opisanym zamieszaniem i jednoczesnym powiększeniem III ligi zdecydowano o pozostawieniu CKS w klasie A. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=7%|1 | ||
! WIDTH=7%|2 | |||
! WIDTH=7%|3 | |||
! WIDTH=7%|4 | |||
! WIDTH=7%|5 | |||
! WIDTH=7%|6 | |||
! WIDTH=7%|7 | |||
! WIDTH=7%|8 | |||
! WIDTH=7%|9 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|5:3 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|5:3 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|5:2 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|5:2 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|3:3 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|5:2 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 | ||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 | ||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|5:1 | |||
| ALIGN=center|3:5 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:4 | ||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|2:3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Unia | | ALIGN=LEFT|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|0:4 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
==WYNIKI== | |||
== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 80: | Linia 265: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 kwietnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 kwietnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 kwietnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 kwietnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 kwietnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 148: | Linia 316: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|4:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 216: | Linia 367: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|0:3 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|0:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|0:0 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1:0 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 283: | Linia 418: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|5:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|4:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 351: | Linia 469: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 maja]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 maja]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 maja]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 maja]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 maja]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 410: | Linia 521: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 468: | Linia 572: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|5:2 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|przełożony | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 535: | Linia 623: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958 | | ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 593: | Linia 674: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[21 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[21 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|18.00 | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:3 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center | |||
| ALIGN=center | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 768: | Linia 744: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[27 lipca]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|5:3 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[27 lipca]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[27 lipca]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|4:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[27 lipca]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2:2 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[27 lipca]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 836: | Linia 795: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2:0 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|0:0 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2:0 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 904: | Linia 846: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|0:2 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|3:5 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|0:2 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 971: | Linia 897: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[17 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|4:0 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[17 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[17 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[17 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|0:4 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[17 sierpnia]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1039: | Linia 948: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1098: | Linia 999: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|1:4 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1156: | Linia 1050: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2:2 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2:2 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2:0 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1224: | Linia 1101: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:3 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1282: | Linia 1152: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[5 października]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[5 października]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin|Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[5 października]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[5 października]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|przerwany | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[5 października]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR="#ffa500" | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[2 listopada]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | ||
| | | ALIGN=center|3:2 | ||
| ALIGN=center| | |||
| | |} | ||
| | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec|Górnik Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center | |||
| ALIGN=center | |||
| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria: | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie czwartego poziomu|1958 Klasa A - grupa II]] | ||
Aktualna wersja na dzień 09:25, 26 sie 2022
1958 Klasa A Zagłębie grupa II
- Awans do Ligi Okręgowej (III Ligi) Zagłębie: Kolejarz Sosnowiec. Spadek do Klasy B: Unia Myszków. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolejarz Sosnowiec (A) | 16 | 22 | 10 | 2 | 4 | 37 | 21 |
2 | Stal Huta Będzin | 16 | 19 | 8 | 3 | 5 | 29 | 23 |
3 | Orzeł Bobrowniki | 16 | 19 | 8 | 3 | 5 | 27 | 31 |
4 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 16 | 18 | 7 | 4 | 5 | 31 | 25 |
5 | Unia Ząbkowice | 16 | 15 | 6 | 3 | 7 | 24 | 20 |
6 | Barbara Częstochowa | 16 | 14 | 5 | 4 | 7 | 27 | 31 |
7 | Górnik Grodziec | 16 | 13 | 5 | 3 | 8 | 24 | 27 |
8 | CKS Czeladź | 16 | 13 | 6 | 1 | 9 | 27 | 32 |
9 | Unia Myszków (S) | 16 | 11 | 5 | 1 | 10 | 19 | 35 |
- Mecz Unia Ząbkowice - Górnik Grodziec (18, ostatnia kolejka) przerwano przy stanie 1:1 w 70 minucie, powtórzono od początku (3:2), anulowano powtórkę i dokończono ostatnie 20 minut - mecz zakończył się wynikiem 1:1. W wyniku tej ostatniej decyzji zamiast Górnika Grodziec zdegradowany do Klasy B miał być CKS Czeladź, jednak w związku z opisanym zamieszaniem i jednoczesnym powiększeniem III ligi zdecydowano o pozostawieniu CKS w klasie A.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolejarz Sosnowiec | - | 4:0 | 5:3 | 2:1 | 3:1 | 1:1 | 4:0 | 1:2 | 4:1 |
2 | Stal Huta Będzin | 1:2 | - | 1:1 | 2:1 | 2:0 | 5:3 | 1:0 | 5:2 | 0:2 |
3 | Orzeł Bobrowniki | 2:1 | 2:0 | - | 5:2 | 0:1 | 3:3 | 2:1 | 2:1 | 1:1 |
4 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 2:2 | 0:2 | 4:0 | - | 0:0 | 5:2 | 0:0 | 3:1 | 2:0 |
5 | Unia Ząbkowice | 0:1 | 2:2 | 1:2 | 1:2 | - | 4:1 | 1:1 | 3:1 | 4:1 |
6 | Barbara Częstochowa | 1:2 | 2:2 | 1:2 | 1:1 | 0:2 | - | 2:0 | 1:0 | 4:1 |
7 | Górnik Grodziec | 2:0 | 0:2 | 5:1 | 3:5 | 2:0 | 1:2 | - | 2:2 | 3:1 |
8 | CKS Czeladź | 1:4 | 2:1 | 4:0 | 3:1 | 2:0 | 0:2 | 2:3 | - | 3:1 |
9 | Unia Myszków | 3:1 | 0:3 | 0:1 | 1:2 | 0:4 | 2:1 | 2:1 | 3:1 | - |
WYNIKI
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 13 kwietnia 1958 | Orzeł Bobrowniki | Kolejarz Sosnowiec | 2:1 | |
1 | 13 kwietnia 1958 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Stal Huta Będzin | 0:2 | |
1 | 13 kwietnia 1958 | Barbara Częstochowa | Unia Ząbkowice | 0:2 | |
1 | 13 kwietnia 1958 | CKS Czeladź | Górnik Grodziec | 2:3 | |
1 | 13 kwietnia 1958 | Unia Myszków | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 1958 | Kolejarz Sosnowiec | Unia Myszków | 4:1 | |
2 | 1958 | Stal Huta Będzin | Orzeł Bobrowniki | 1:1 | |
2 | 1958 | Unia Ząbkowice | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 1:2 | |
2 | 1958 | Górnik Grodziec | Barbara Częstochowa | 1:2 | |
2 | 1958 | CKS Czeladź | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 1958 | Unia Myszków | Stal Huta Będzin | 0:3 | |
3 | 1958 | Orzeł Bobrowniki | Unia Ząbkowice | 0:1 | |
3 | 1958 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Górnik Grodziec | 0:0 | |
3 | 1958 | Barbara Częstochowa | CKS Czeladź | 1:0 | |
3 | 1958 | Kolejarz Sosnowiec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 1958 | Stal Huta Będzin | Kolejarz Sosnowiec | 1:2 | |
4 | 1958 | Górnik Grodziec | Orzeł Bobrowniki | 5:1 | |
4 | 1958 | CKS Czeladź | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 3:1 | |
4 | 1958 | Unia Ząbkowice | Unia Myszków | 4:1 | |
4 | 1958 | Barbara Częstochowa | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 18 maja 1958 | Orzeł Bobrowniki | CKS Czeladź | 2:1 | |
5 | 18 maja 1958 | Unia Myszków | Górnik Grodziec | 2:1 | |
5 | 18 maja 1958 | Kolejarz Sosnowiec | Unia Ząbkowice | 3:1 | |
5 | 18 maja 1958 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Barbara Częstochowa | 5:2 | |
5 | 18 maja 1958 | Stal Huta Będzin | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 1958 | CKS Czeladź | Unia Myszków | 3:1 | |
6 | 1958 | Barbara Częstochowa | Orzeł Bobrowniki | 1:2 | |
6 | 1958 | Górnik Grodziec | Kolejarz Sosnowiec | 2:0 | |
6 | 1958 | Unia Ząbkowice | Stal Huta Będzin | 2:2 | |
6 | 1958 | - | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 1958 | Kolejarz Sosnowiec | CKS Czeladź | 1:2 | |
7 | 1958 | Orzeł Bobrowniki | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 5:2 | |
7 | 1958 | Unia Myszków | Barbara Częstochowa | 2:1 | |
7 | 1958 | Stal Huta Będzin | Górnik Grodziec | przełożony | |
7 | 1958 | Unia Ząbkowice | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 15 czerwca 1958 | CKS Czeladź | Stal Huta Będzin | 2:1 | |
8 | 15 czerwca 1958 | Górnik Grodziec | Unia Ząbkowice | 2:0 | |
8 | 15 czerwca 1958 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Unia Myszków | 2:0 | |
8 | 15 czerwca 1958 | Barbara Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | 1:2 | |
8 | 15 czerwca 1958 | Orzeł Bobrowniki | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 22 czerwca 1958 | Unia Ząbkowice | CKS Czeladź | 3:1 | |
9 | 21 czerwca 1958 | 18.00 | Stal Huta Będzin | Barbara Częstochowa | 5:3 |
9 | 22 czerwca 1958 | Kolejarz Sosnowiec | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 2:1 | |
9 | 22 czerwca 1958 | Unia Myszków | Orzeł Bobrowniki | 0:1 | |
9 | 22 czerwca 1958 | Górnik Grodziec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 1958 | Stal Huta Będzin | Górnik Grodziec | 1:0 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 27 lipca 1958 | Kolejarz Sosnowiec | Orzeł Bobrowniki | 5:3 | |
10 | 27 lipca 1958 | Stal Huta Będzin | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 2:1 | |
10 | 27 lipca 1958 | Unia Ząbkowice | Barbara Częstochowa | 4:1 | |
10 | 27 lipca 1958 | Górnik Grodziec | CKS Czeladź | 2:2 | |
10 | 27 lipca 1958 | Unia Myszków | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 3 sierpnia 1958 | Unia Myszków | Kolejarz Sosnowiec | 3:1 | |
11 | 3 sierpnia 1958 | Orzeł Bobrowniki | Stal Huta Będzin | 2:0 | |
11 | 3 sierpnia 1958 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Unia Ząbkowice | 0:0 | |
11 | 3 sierpnia 1958 | Barbara Częstochowa | Górnik Grodziec | 2:0 | |
11 | 3 sierpnia 1958 | CKS Czeladź | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 10 sierpnia 1958 | Stal Huta Będzin | Unia Myszków | 0:2 | |
12 | 10 sierpnia 1958 | Unia Ząbkowice | Orzeł Bobrowniki | 1:2 | |
12 | 10 sierpnia 1958 | Górnik Grodziec | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 3:5 | |
12 | 10 sierpnia 1958 | CKS Czeladź | Barbara Częstochowa | 0:2 | |
12 | 10 sierpnia 1958 | Kolejarz Sosnowiec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 17 sierpnia 1958 | Kolejarz Sosnowiec | Stal Huta Będzin | 4:0 | |
13 | 17 sierpnia 1958 | Orzeł Bobrowniki | Górnik Grodziec | 2:1 | |
13 | 17 sierpnia 1958 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | CKS Czeladź | 3:1 | |
13 | 17 sierpnia 1958 | Unia Myszków | Unia Ząbkowice | 0:4 | |
13 | 17 sierpnia 1958 | Barbara Częstochowa | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 24 sierpnia 1958 | Unia Ząbkowice | Kolejarz Sosnowiec | 0:1 | |
14 | 24 sierpnia 1958 | CKS Czeladź | Orzeł Bobrowniki | 4:0 | |
14 | 24 sierpnia 1958 | Barbara Częstochowa | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 1:1 | |
14 | 24 sierpnia 1958 | Górnik Grodziec | Unia Myszków | 3:1 | |
14 | 24 sierpnia 1958 | Stal Huta Będzin | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 1958 | CKS Czeladź | Kolejarz Sosnowiec | 1:4 | |
15 | 1958 | Górnik Grodziec | Stal Huta Będzin | 0:2 | |
15 | 1958 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Orzeł Bobrowniki | 4:0 | |
15 | 1958 | Barbara Częstochowa | Unia Myszków | 4:1 | |
15 | 1958 | Unia Ząbkowice | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 21 września 1958 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Kolejarz Sosnowiec | 2:2 | |
16 | 21 września 1958 | Barbara Częstochowa | Stal Huta Będzin | 2:2 | |
16 | 21 września 1958 | Orzeł Bobrowniki | Unia Myszków | 1:1 | |
16 | 21 września 1958 | CKS Czeladź | Unia Ząbkowice | 2:0 | |
16 | 21 września 1958 | Górnik Grodziec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 28 września 1958 | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Grodziec | 4:0 | |
17 | 28 września 1958 | Stal Huta Będzin | Unia Ząbkowice | 2:0 | |
17 | 28 września 1958 | Orzeł Bobrowniki | Barbara Częstochowa | 3:3 | |
17 | 28 września 1958 | Unia Myszków | CKS Czeladź | 3:1 | |
17 | 28 września 1958 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 5 października 1958 | Kolejarz Sosnowiec | Barbara Częstochowa | 1:1 | |
18 | 5 października 1958 | Stal Huta Będzin | CKS Czeladź | 5:2 | |
18 | 5 października 1958 | Unia Myszków | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 1:2 | |
18 | 5 października 1958 | Unia Ząbkowice | Górnik Grodziec | przerwany | |
18 | 5 października 1958 | Orzeł Bobrowniki | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 2 listopada 1958 | Unia Ząbkowice | Górnik Grodziec | 3:2 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 1958 | Unia Ząbkowice | Górnik Grodziec | 1:1 |