Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1959”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1959 | '''Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1959''' - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
==SKŁAD GRUPY I (C)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=58%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=32%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Grom Zalesice | |||
| ALIGN=center|Zalesice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Cykarzew | |||
| ALIGN=center|Cykarzew | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Przyrów | |||
| ALIGN=center|Przyrów | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Pilica Koniecpol | |||
| ALIGN=center|Koniecpol | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Pionier Rędziny | |||
| ALIGN=center|Rędziny | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Skra III Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Warta II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Pilica Koniecpol | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Częstochowa | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Grom Zalesice | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Cykarzew | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Przyrów | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Skra III Częstochowa | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Pionier Rędziny | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Warta II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
Grom Zalesice | |||
LZS Częstochowa | |||
LZS Cykarzew | |||
LZS Przyrów | |||
Pilica Koniecpol | |||
Pionier Rędziny | |||
Raków II Częstochowa | |||
Skra III Częstochowa | |||
Warta II Częstochowa | |||
[[Kategoria: Sezon 1959|Klasa C]] | |||
[[Kategoria: Klasa C|1959]] | |||
[[Kategoria: Klasa C ZOZPN|1959]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1959]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN Podokręg Częstochowa|1959]] |
Aktualna wersja na dzień 11:30, 26 paź 2013
Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1959 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (C)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Grom Zalesice | Zalesice |
2 | LZS Częstochowa | Częstochowa |
3 | LZS Cykarzew | Cykarzew |
4 | LZS Przyrów | Przyrów |
5 | Pilica Koniecpol | Koniecpol |
6 | Pionier Rędziny | Rędziny |
7 | Raków II Częstochowa | Częstochowa |
8 | Skra III Częstochowa | Częstochowa |
9 | Warta II Częstochowa | Częstochowa |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków II Częstochowa | 8 | 16 | 8 | 0 | 0 | 38 | 4 |
2 | Pilica Koniecpol | 8 | 12 | ? | ? | ? | 37 | 13 |
3 | LZS Częstochowa | 8 | 11 | ? | ? | ? | 28 | 15 |
4 | Grom Zalesice | 8 | 11 | ? | ? | ? | 22 | 16 |
5 | LZS Cykarzew | 8 | 8 | ? | ? | ? | 11 | 21 |
6 | LZS Przyrów | 8 | 6 | ? | ? | ? | 14 | 25 |
7 | Skra III Częstochowa | 8 | 3 | ? | ? | ? | 10 | 31 |
8 | Pionier Rędziny | 8 | 2 | ? | ? | ? | 11 | 35 |
9 | Warta II Częstochowa | 8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 3 | 21 |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Grom Zalesice LZS Częstochowa LZS Cykarzew LZS Przyrów Pilica Koniecpol Pionier Rędziny Raków II Częstochowa Skra III Częstochowa Warta II Częstochowa