Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 67: | Linia 67: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Raków II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Pilica Koniecpol | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Grom Zalesice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Cykarzew | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Przyrów | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Skra III Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Pionier Rędziny | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Warta II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== |
Wersja z 11:13, 26 paź 2013
Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1959 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (C)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Grom Zalesice | Zalesice |
2 | LZS Częstochowa | Częstochowa |
3 | LZS Cykarzew | Cykarzew |
4 | LZS Przyrów | Przyrów |
5 | Pionier Rędziny | Rędziny |
6 | Raków II Częstochowa | Częstochowa |
7 | Skra III Częstochowa | Częstochowa |
8 | Warta II Częstochowa | Częstochowa |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków II Częstochowa | 8 | 16 | 8 | 0 | 0 | 38 | 4 |
2 | Pilica Koniecpol | 8 | 12 | ? | ? | ? | 37 | 13 |
3 | LZS Częstochowa | 8 | 11 | ? | ? | ? | 28 | 15 |
4 | Grom Zalesice | 8 | 11 | ? | ? | ? | 22 | 16 |
5 | LZS Cykarzew | 8 | 8 | ? | ? | ? | 11 | 21 |
6 | LZS Przyrów | 8 | 6 | ? | ? | ? | 14 | 25 |
7 | Skra III Częstochowa | 8 | 3 | ? | ? | ? | 10 | 31 |
8 | Pionier Rędziny | 8 | 2 | ? | ? | ? | 11 | 35 |
9 | Warta II Częstochowa | 8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 3 | 21 |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Grom Zalesice LZS Częstochowa LZS Cykarzew LZS Przyrów Pionier Rędziny Raków II Częstochowa Skra III Częstochowa Warta II Częstochowa