Klasa C, Grupa IV (Sosnowiec) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1957 Klasa C, Grupa IV [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | 1957 Klasa C, Grupa IV [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=58%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=32%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani II Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Grodziec (Będzin)|Grodziec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Czeladź]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Rogoźnik (gm. Bobrowniki)|Rogoźnik]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Grodziec (Będzin)|Grodziec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice Komorne]] | |||
| ALIGN=center|[[Wojkowice|Wojkowice Komorne]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Gródków]] | |||
| ALIGN=center|[[Gródków (gm. Psary)|Gródków]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Psary]] | |||
| ALIGN=center|[[Psary (gm. Psary)|Psary]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|[[Bobrowniki (gm. Bobrowniki)|Bobrowniki]] | |||
|} |
Wersja z 19:30, 21 wrz 2013
1957 Klasa C, Grupa IV Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Budowlani II Grodziec | Grodziec |
2 | CKS II Czeladź | Czeladź |
3 | Cyklon Rogoźnik | Rogoźnik |
4 | Górnik Grodziec | Grodziec |
5 | Górnik Wojkowice Komorne | Wojkowice Komorne |
6 | Kolejarz Gródków | Gródków |
7 | LZS Psary | Psary |
8 | Orzeł Bobrowniki | Bobrowniki |