Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1958 | '''Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1958''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
==SKŁAD GRUPY II (C) [[do sprawdzenia]]== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=58%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=32%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Barbara II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Błękitni | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Dźbów | |||
| ALIGN=center|Dźbów | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Konopiska | |||
| ALIGN=center|Konopiska | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|Olsztyn | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Przyrów | |||
| ALIGN=center|LZS Przyrów | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Pilica Koniecpol | |||
| ALIGN=center|Koniecpol | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Start II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Stradom II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Gnaszyn | |||
| ALIGN=center|Gnaszyn | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | ==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== |
Wersja z 10:26, 26 paź 2013
Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1958 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (C) do sprawdzenia
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara II Częstochowa | Częstochowa |
2 | Błękitni | ??? |
3 | Górnik Dźbów | Dźbów |
4 | LZS Konopiska | Konopiska |
5 | LZS Olsztyn | Olsztyn |
6 | LZS Przyrów | LZS Przyrów |
7 | Pilica Koniecpol | Koniecpol |
8 | Start II Częstochowa | Częstochowa |
9 | Stradom II Częstochowa | Częstochowa |
10 | Włókniarz Gnaszyn | Gnaszyn |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |