Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957'''”) |
|||
(Nie pokazano 17 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957''' | '''Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957''' - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
==SKŁAD GRUPY II (C)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=58%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=32%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Barbara II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Błękitni | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Dźbów | |||
| ALIGN=center|Dźbów | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Konopiska | |||
| ALIGN=center|Konopiska | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|Olsztyn | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Przyrów | |||
| ALIGN=center|LZS Przyrów | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Pilica Koniecpol | |||
| ALIGN=center|Koniecpol | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Start II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Stradom II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Gnaszyn | |||
| ALIGN=center|Gnaszyn | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Stradom II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Dźbów | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Barbara II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Gnaszyn | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Błękitni | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Konopiska | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Pilica Koniecpol | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Start II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Przyrów | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''Stradom II Częstochowa''' | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''27''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''56''' | |||
| ALIGN=center|'''31''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Gnaszyn | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Barbara II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Dźbów | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Konopiska | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Pilica Koniecpol | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Błękitni | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Start II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Przyrów | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|} | |||
[[Kategoria: Sezon|1957]] | |||
[[Kategoria: Sezon 1957|Klasa C]] | |||
[[Kategoria: Klasa C|1957]] | |||
[[Kategoria: Klasa C ZOZPN|1957]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1957]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN Podokręg Częstochowa|1957]] |
Aktualna wersja na dzień 15:46, 1 lis 2013
Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (C)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara II Częstochowa | Częstochowa |
2 | Błękitni | ??? |
3 | Górnik Dźbów | Dźbów |
4 | LZS Konopiska | Konopiska |
5 | LZS Olsztyn | Olsztyn |
6 | LZS Przyrów | LZS Przyrów |
7 | Pilica Koniecpol | Koniecpol |
8 | Start II Częstochowa | Częstochowa |
9 | Stradom II Częstochowa | Częstochowa |
10 | Włókniarz Gnaszyn | Gnaszyn |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stradom II Częstochowa | 9 | 14 | ? | ? | ? | 29 | 16 |
2 | Górnik Dźbów | 9 | 13 | ? | ? | ? | 27 | 12 |
3 | Barbara II Częstochowa | 9 | 12 | ? | ? | ? | 27 | 18 |
4 | Włókniarz Gnaszyn | 9 | 12 | ? | ? | ? | 14 | 17 |
5 | Błękitni | 9 | 8 | ? | ? | ? | 20 | 25 |
6 | LZS Konopiska | 9 | 8 | ? | ? | ? | 17 | 19 |
7 | Pilica Koniecpol | 9 | 7 | ? | ? | ? | 27 | 31 |
8 | Start II Częstochowa | 9 | 7 | ? | ? | ? | 17 | 23 |
9 | LZS Olsztyn | 9 | 7 | ? | ? | ? | 15 | 25 |
10 | LZS Przyrów | 9 | 2 | ? | ? | ? | 7 | 27 |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stradom II Częstochowa | 18 | 27 | ? | ? | ? | 56 | 31 |
2 | Włókniarz Gnaszyn | 18 | 25 | ? | ? | ? | 57 | 34 |
3 | Barbara II Częstochowa | 18 | 24 | ? | ? | ? | 51 | 32 |
4 | Górnik Dźbów | 18 | 22 | ? | ? | ? | 50 | 29 |
5 | LZS Konopiska | 18 | 20 | ? | ? | ? | 36 | 34 |
6 | Pilica Koniecpol | 18 | 19 | ? | ? | ? | 57 | 51 |
7 | Błękitni | 18 | 16 | ? | ? | ? | 27 | 45 |
8 | Start II Częstochowa | 18 | 11 | ? | ? | ? | 26 | 48 |
9 | LZS Olsztyn | 18 | 10 | ? | ? | ? | 20 | 41 |
10 | LZS Przyrów | 18 | 2 | ? | ? | ? | 7 | 54 |