Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=58%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=32%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|???]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|} |
Wersja z 18:53, 22 paź 2013
Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | ??? | ??? |
2 | ??? | ??? |
3 | ??? | ??? |
4 | ??? | ??? |
5 | ??? | ??? |
6 | ??? | ??? |
7 | ??? | ???]] |
8 | ??? | ??? |