Klasa C, Grupa III (Sosnowiec) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1957 Klasa C, Grupa III - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | 1957 Klasa C, Grupa III - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=58%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=32%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
| ALIGN=center|[[Wojkowice|Wojkowice Komorne]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów]] | |||
| ALIGN=center|[[Klimontów (Sosnowiec)|Klimontów]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Niwka]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sparta Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Milowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|} |
Wersja z 19:28, 21 wrz 2013
1957 Klasa C, Grupa III - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Budowlani Wojkowice Komorne | Wojkowice Komorne |
2 | Czarni Sosnowiec | Sosnowiec |
3 | Górnik Klimontów | Klimontów |
4 | Górnik Niwka | Sosnowiec |
5 | Sparta Sosnowiec | Sosnowiec |
6 | Stal Huta Cedler Sosnowiec | Sosnowiec |
7 | Stal Huta Milowice | Sosnowiec |
8 | Stal Huta Sosnowiec | Sosnowiec |