Klasa B, Grupa IV (Częstochowa) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 219: | Linia 219: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|'''1''' | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''Victoria II Częstochowa''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''34''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''72''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''28''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Błękitni Aniołów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 242: | Linia 242: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Skra II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 253: | Linia 253: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Unia Rudniki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 264: | Linia 264: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Częstochówka Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 276: | Linia 276: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 287: | Linia 287: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 297: | Linia 297: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Start Częstochowa | ||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 308: | Linia 308: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CKS Budowlani II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 319: | Linia 319: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Stradom II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Częstochowa | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 329: | Linia 340: | ||
|} | |} | ||
LZS Mstów | LZS Mstów | ||
Stal Blachownia | Stal Blachownia | ||
Pogoń ? | |||
[[Kategoria: Sezon 1958|Klasa B]] | [[Kategoria: Sezon 1958|Klasa B]] |
Wersja z 16:56, 26 paź 2013
Klasa B, Grupa IV (Częstochowa) - Sezon 1958 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY IV (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Błękitni Aniołów | Częstochowa |
2 | CKS Budowlani Częstochowa | Częstochowa |
3 | Częstochówka Częstochowa (b) | Częstochowa |
4 | Górnik Częstochowa | Częstochowa |
5 | LZS Mstów | Mstów |
6 | Skra II Częstochowa | Częstochowa |
7 | Stal Blachownia | Blachownia |
8 | Start Częstochowa | Częstochowa |
9 | Stradom II Częstochowa (b) | Częstochowa |
10 | Unia Rudniki | Rudniki |
11 | Victoria II Częstochowa | Częstochowa |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Błękitni Aniołów CKS Budowlani Częstochowa Częstochówka Częstochowa Górnik Częstochowa LZS Mstów Skra II Częstochowa Stal Blachownia Start Częstochowa Stradom II Częstochowa Unia Rudniki Victoria II Częstochowa
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria II Częstochowa | 20 | 34 | ? | ? | ? | 72 | 28 |
2 | Błękitni Aniołów | 20 | 27 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Skra II Częstochowa | 20 | 22 | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Unia Rudniki | 20 | 20 | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Częstochówka Częstochowa | 20 | 20 | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Start Częstochowa | 20 | 18 | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | CKS Budowlani II Częstochowa | 20 | 16 | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Stradom II Częstochowa | 20 | 14 | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Górnik Częstochowa | 20 | 5 | ? | ? | ? | ? | ? |
LZS Mstów Stal Blachownia
Pogoń ?