Klasa B, Grupa IV (Częstochowa) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa B, Grupa IV (Częstochowa) - Sezon 1957''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''Klasa B, Grupa IV (Częstochowa) - Sezon 1957''' - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
==SKŁAD GRUPY IV (B)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=30%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Błękitni Aniołów | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|CKS Budowlani Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Grom Zalesice | |||
| ALIGN=center|Zalesice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Kawodrza | |||
| ALIGN=center|Kawodrza | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Mstów | |||
| ALIGN=center|Mstów | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Blachownia | |||
| ALIGN=center|Blachownia | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Stradom Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Unia Rudniki | |||
| ALIGN=center|Rudniki | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Victoria II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
Błękitni Aniołów | |||
CKS Budowlani Częstochowa | |||
Górnik Częstochowa | |||
Grom Zalesice | |||
LZS Kawodrza | |||
LZS Mstów | |||
Raków II Częstochowa | |||
Stal Blachownia | |||
Stradom Częstochowa | |||
Unia Rudniki | |||
Victoria II Częstochowa | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''Stradom Częstochowa''' | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''36''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''60''' | |||
| ALIGN=center|'''19''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Błękitni Aniołów | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|66 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Victoria II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Blachownia | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Mstów | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Unia Rudniki | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|CKS Budowlani Częstochowa | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Częstochowa | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Kawodrza | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Grom Zalesice | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|87 | |||
|} | |||
[[Kategoria: Sezon|1957]] | |||
[[Kategoria: Sezon 1957|Klasa B]] | |||
[[Kategoria: Klasa B|1957]] | |||
[[Kategoria: Klasa B ZOZPN|1957]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1957]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN Podokręg Częstochowa|1957]] |
Aktualna wersja na dzień 15:45, 1 lis 2013
Klasa B, Grupa IV (Częstochowa) - Sezon 1957 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY IV (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Błękitni Aniołów | Częstochowa |
2 | CKS Budowlani Częstochowa | Częstochowa |
3 | Górnik Częstochowa | Częstochowa |
4 | Grom Zalesice | Zalesice |
5 | LZS Kawodrza | Kawodrza |
6 | LZS Mstów | Mstów |
7 | Raków II Częstochowa | Częstochowa |
8 | Stal Blachownia | Blachownia |
9 | Stradom Częstochowa | Częstochowa |
10 | Unia Rudniki | Rudniki |
11 | Victoria II Częstochowa | Częstochowa |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Błękitni Aniołów CKS Budowlani Częstochowa Górnik Częstochowa Grom Zalesice LZS Kawodrza LZS Mstów Raków II Częstochowa Stal Blachownia Stradom Częstochowa Unia Rudniki Victoria II Częstochowa
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stradom Częstochowa | 20 | 36 | ? | ? | ? | 60 | 19 |
2 | Błękitni Aniołów | 20 | 29 | ? | ? | ? | 66 | 33 |
3 | Victoria II Częstochowa | 20 | 27 | ? | ? | ? | 71 | 35 |
4 | Stal Blachownia | 20 | 23 | ? | ? | ? | 58 | 45 |
5 | LZS Mstów | 20 | 20 | ? | ? | ? | 49 | 45 |
6 | Unia Rudniki | 20 | 20 | ? | ? | ? | 39 | 49 |
7 | CKS Budowlani Częstochowa | 20 | 17 | ? | ? | ? | 47 | 59 |
8 | Górnik Częstochowa | 20 | 14 | ? | ? | ? | 28 | 44 |
9 | Raków II Częstochowa | 20 | 12 | ? | ? | ? | 49 | 67 |
10 | LZS Kawodrza | 20 | 10 | ? | ? | ? | 29 | 63 |
11 | Grom Zalesice | 20 | 10 | ? | ? | ? | 48 | 87 |