Klasa B, Grupa IV (Częstochowa) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 11: | Linia 11: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Błękitni Aniołów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Grom Zalesice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zalesice | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Kawodrza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kawodrza | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Mstów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mstów | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Raków II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Stal Blachownia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Blachownia | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Stradom Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Unia Rudniki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rudniki | ||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Victoria II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|} | |} |
Wersja z 17:42, 22 paź 2013
Klasa B, Grupa IV (Częstochowa) - Sezon 1957 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Błękitni Aniołów | Częstochowa |
2 | CKS Budowlani Częstochowa | Częstochowa |
3 | Górnik Częstochowa | Częstochowa |
4 | Grom Zalesice | Zalesice |
5 | LZS Kawodrza | Kawodrza |
6 | LZS Mstów | Mstów |
7 | Raków II Częstochowa | Częstochowa |
8 | Stal Blachownia | Blachownia |
9 | Stradom Częstochowa | Częstochowa |
10 | Unia Rudniki | Rudniki |
11 | Victoria II Częstochowa | Częstochowa |