Klasa A, Grupa II (boks) - Sezon 1957/1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Klasa A, Grupa II (boks) - Sezon 1957/1958”) |
|||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Klasa A, Grupa II (boks) - Sezon 1957/1958 | Klasa A, Grupa II (boks) - Sezon 1957/1958 | ||
==SKŁAD GRUPY II (A)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=30%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Knurów | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Radlin | |||
| ALIGN=center|Radlin | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Rokitnica | |||
| ALIGN=center|Rokitnica | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Granica Gliwice | |||
| ALIGN=center|Gliwice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Ruch Chorzów | |||
| ALIGN=center|Chorzów | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Bobrek | |||
| ALIGN=center|Bobrek | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Będzin]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Start Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza|Dąbrowa Gór.]] | |||
|} | |||
*[[???]] [[1958]] - [[Włókniarz Zawiercie]] - Start Częstochowa '''13 : 7''' | |||
[[Kategoria: Boks|Klasa A]] |
Aktualna wersja na dzień 14:26, 26 paź 2013
Klasa A, Grupa II (boks) - Sezon 1957/1958
SKŁAD GRUPY II (A)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Concordia Knurów | Knurów |
2 | Górnik Radlin | Radlin |
3 | Górnik Rokitnica | Rokitnica |
4 | Granica Gliwice | Gliwice |
5 | Ruch Chorzów | Chorzów |
6 | Stal Bobrek | Bobrek |
7 | Stal Huta Będzin | Będzin |
8 | Start Częstochowa | Częstochowa |
9 | Włókniarz Zawiercie | Zawiercie |
10 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |
- ??? 1958 - Włókniarz Zawiercie - Start Częstochowa 13 : 7