Klasa A, Grupa II (boks) - Sezon 1957/1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 52: | Linia 52: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza|Dąbrowa Gór.]] | | ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza|Dąbrowa Gór.]] |
Wersja z 14:03, 26 paź 2013
Klasa A, Grupa II (boks) - Sezon 1957/1958
SKŁAD GRUPY II (A)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Concordia Knurów | Knurów |
2 | Górnik Radlin | Radlin |
3 | Górnik Rokitnica | Rokitnica |
4 | Granica Gliwice | Gliwice |
5 | Ruch Chorzów | Chorzów |
6 | Stal Bobrek | Bobrek |
7 | Stal Huta Będzin | Będzin |
8 | Start Częstochowa | Częstochowa |
9 | Włókniarz Zawiercie | Zawiercie |
10 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |