Hokej na lodzie: Klasa A - Sezon 1957/1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Hokej na lodzie: Klasa A - Sezon 1957/1958'''”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Hokej na lodzie: Klasa A - Sezon 1957/1958''' | '''Hokej na lodzie: Klasa A - Sezon 1957/1958''' | ||
==SKŁAD KLASY A== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=55%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=35%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|CKS Budowlani Częstochowa | |||
| ALIGN=center| Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Koksochemia Zabrze | |||
| ALIGN=center|Zabrze | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Piotrowice | |||
| ALIGN=center|Piotrowice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Będzin]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Światowit Myszków]] | |||
| ALIGN=center|[[Myszków]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
|} | |||
*CKS Budowlani Częstochowa - [[Stal Światowit Myszków]] '''5 : 3''' (1:0, 4:3, 0:0) |
Aktualna wersja na dzień 08:42, 26 paź 2013
Hokej na lodzie: Klasa A - Sezon 1957/1958
SKŁAD KLASY A
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | CKS Budowlani Częstochowa | Częstochowa |
2 | Koksochemia Zabrze | Zabrze |
3 | Kolejarz Piotrowice | Piotrowice |
4 | Stal Huta Będzin | Będzin |
5 | Stal Światowit Myszków | Myszków |
6 | Warta Zawiercie | Zawiercie |
7 | Włókniarz Zawiercie | Zawiercie |
- CKS Budowlani Częstochowa - Stal Światowit Myszków 5 : 3 (1:0, 4:3, 0:0)