Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1958
Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1958 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (A)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara Częstochowa | Częstochowa |
2 | CKS Czeladź | Czeladź |
3 | Górnik Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |
4 | Hutnik Będzin | Będzin |
5 | Kolejarz Sosnowiec | Sosnowiec |
6 | Orzeł Bobrowniki | Bobrowniki |
7 | RKS Grodziec | Grodziec |
8 | Unia Myszków | Myszków |
9 | Unia Ząbkowice | Ząbkowice |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | ? | Orzeł Bobrowniki | CKS Czeladź | 2 : 1 (2:0) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | ? | Unia Myszków | RKS Grodziec | 2 : 1 (2:1) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Unia Ząbkowice | 3 : 1 (3:0) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | ? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Barbara Częstochowa | 5 : 2 (1:1) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | - | Hutnik Będzin | PAUZA | XXX |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ? | CKS Czeladź | Unia Myszków | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ? | Barbara Częstochowa | Orzeł Bobrowniki | 1 : 2 (0:1) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ? | RKS Grodziec | Kolejarz Sosnowiec | 2 : 0 (1:0) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ? | Unia Ząbkowice | Hutnik Będzin | 2 : 2 (2:2) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | - | Górnik Dąbrowa Górnicza | PAUZA | XXX |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | CKS Czeladź | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | RKS Grodziec | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Unia Myszków | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | Barbara Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | Orzeł Bobrowniki | PAUZA | XXX |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | ? | CKS Czeladź | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | ? | RKS Grodziec | Unia Myszków | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | ? | Unia Ząbkowice | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | ? | Barbara Częstochowa | Górnik Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | - | Hutnik Będzin | PAUZA | XXX |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | ? | Unia Myszków | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | ? | Orzeł Bobrowniki | Barbara Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | ? | Kolejarz Sosnowiec | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | ? | Hutnik Będzin | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | - | Górnik Dąbrowa Górnicza | PAUZA | XXX |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |