Br-
RUNDA JESIENNA
Kolejka 1
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 2
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 3
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 4
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 5
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 6
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 7
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 8
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 9
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 10
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 11
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 12
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 13
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 14
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 15
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 16
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 17
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
Kolejka 18
Unia Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
Zagłębianka Będzin
Solvay Grodziec
Płomień Milowice
Sarmacja Będzin
Brynica Czeladź
Hakoach Będzin
???
|