Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 65: | Linia 65: | ||
[[Unia Myszków]] | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA WIOSENNA== | ==RUNDA WIOSENNA== |
Wersja z 16:51, 16 kwi 2017
Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1958 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (A)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara Częstochowa | Częstochowa |
2 | CKS Czeladź | Czeladź |
3 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |
4 | Hutnik Będzin | Będzin |
5 | Kolejarz Sosnowiec | Sosnowiec |
6 | Orzeł Bobrowniki | Bobrowniki |
7 | RKS Grodziec | Grodziec |
8 | Unia Myszków | Myszków |
9 | Unia Ząbkowice | Ząbkowice |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | ? | Orzeł Bobrowniki | CKS Czeladź | 2 : 1 (2:0) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | ? | Unia Myszków | RKS Grodziec | 2 : 1 (2:1) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Unia Ząbkowice | 3 : 1 (3:0) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | ? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Barbara Częstochowa | 5 : 2 (1:1) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | - | Hutnik Będzin | PAUZA | XXX |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ? | CKS Czeladź | Unia Myszków | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ? | Barbara Częstochowa | Orzeł Bobrowniki | 1 : 2 (0:1) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ? | RKS Grodziec | Kolejarz Sosnowiec | 2 : 0 (1:0) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ? | Unia Ząbkowice | Hutnik Będzin | 2 : 2 (2:2) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | - | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | PAUZA | XXX |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 8 | 15 czerwca 1958 | ? | CKS Czeladź | Hutnik Będzin | 2 : 1 (2:0) |
Klasa A, Grupa II | 8 | 15 czerwca 1958] | ? | RKS Grodziec | Unia Ząbkowice | 2 : 0 (1:0) |
Klasa A, Grupa II | 8 | 15 czerwca 1958 | ? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Unia Myszków | 2 : 0 (1:0) |
Klasa A, Grupa II | 8 | 15 czerwca 1958 | ? | Barbara Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | 1 : 2 (1:2) |
Klasa A, Grupa II | 8 | 15 czerwca 1958 | - | Orzeł Bobrowniki | PAUZA | XXX |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 9 | 22 czerwca 1958 | ? | Unia Ząbkowice | CKS Czeladź | 3 : 1 (1:1) |
Klasa A, Grupa II | 9 | 21 czerwca 1958 (s) | 18.00 | Hutnik Będzin | Barbara Częstochowa | 5 : 3 (2:1) |
Klasa A, Grupa II | 9 | 22 czerwca 1958 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 (1:1) |
Klasa A, Grupa II | 9 | 22 czerwca 1958 | ? | Unia Myszków | Orzeł Bobrowniki | 0 : 1 (0:0) |
Klasa A, Grupa II | 9 | 22 czerwca 1958 | - | RKS Grodziec | PAUZA | XXX |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | ? | CKS Czeladź | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | ? | RKS Grodziec | Unia Myszków | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | ? | Unia Ząbkowice | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | ? | Barbara Częstochowa | Górnik Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | - | Hutnik Będzin | PAUZA | XXX |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | ? | Unia Myszków | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | ? | Orzeł Bobrowniki | Barbara Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | ? | Kolejarz Sosnowiec | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | ? | Hutnik Będzin | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | - | Górnik Dąbrowa Górnicza | PAUZA | XXX |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1958 | ? | Hutnik Będzin | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1958 | ? | Unia Ząbkowice | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1958 | ? | Unia Myszków | Górnik Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1958 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Barbara Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1958 | - | Orzeł Bobrowniki | PAUZA | XXX |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1958 | ? | CKS Czeladź | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1958 | ? | Barbara Częstochowa | Hutnik Będzin | 2 : 2 (0:1) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1958 | ? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1958 | ? | Orzeł Bobrowniki | Unia Myszków | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1958 | - | RKS Grodziec | PAUZA | XXX |