Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 04) 21.08.2016: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 51: | Linia 51: | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SANDECJA NOWY SĄCZ|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz''']] | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SANDECJA NOWY SĄCZ|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz''']] | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE 3 KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
3. kolejka - 1. liga | |||
12.08 koniec | |||
Znicz Pruszków Chrobry Głogów 0-0 | |||
12.08 koniec | |||
Miedź Legnica Olimpia Grudziądz 0-0 | |||
12.08 koniec | |||
Podbeskidzie B.-B. Wigry Suwałki 1-1 | |||
Szczegóły meczu | |||
13.08 koniec | |||
Pogoń Siedlce Sandecja Nowy Sącz 0-3 | |||
Szczegóły meczu | |||
13.08 koniec | |||
GKS Katowice MKS Chojniczanka Chojnice 1-1 | |||
Szczegóły meczu | |||
14.08 18:00 | |||
GKS Tychy Górnik Zabrze - | |||
14.08 19:00 | |||
Wisła Puławy MKS Bytovia - | |||
14.08 19:00 | |||
Stal Mielec MKS Kluczbork | |||
==TABELA PO 3 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] (A) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] (A) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] (B) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] (S) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] (S) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] (S) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
'''''Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017|Kolejka]] |
Wersja z 09:32, 15 sie 2016
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 26: 17 kwietnia 2016 (niedziela, godz. 12.45), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ok. 2.000) Sędziowie: Michał Mularczyk (Skierniewice) - Marcin Hankiewicz (Łódź), Marcin Kaliszek (Skierniewice) 1 : 0 Adrian Paluchowski (32') |
12. Wojciech Fabisiak
7. Marcin Sierczyński
4. Łukasz Sołowiej
10. Krzysztof Markowski
22. Žarko Udovičić
27. Michał Bajdur
29. Łukasz Matusiak 71'
17. Sebastian Dudek (69' 6. Grzegorz Fonfara)
9. Michał Fidziukiewicz (83' 14. Carles Martinez)
8. Robert Bartczak 90'
87. Adrian Paluchowski (89' 18. Jakub Arak)
Trener: Artur Derbin
16. Łukasz Radliński
4. Przemysław Szarek
5. Dawid Szufryn 74'
26. Martin Cseh
22. Mateusz Bartków
37. Bartłomiej Dudzic (60' 20. Adrian Danek)
7. Grzegorz Baran 85'
11. Matej Náther (60' 15. Sebastian Szczepański)
10. Wojciech Trochim (75' 33. Bartłomiej Kasprzak)
8. Maciej Małkowski
60. Arkadiusz Aleksander
Trener: Radosław Mroczkowski
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz |
POZOSTAŁE MECZE 3 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
3. kolejka - 1. liga
12.08 koniec Znicz Pruszków Chrobry Głogów 0-0 12.08 koniec Miedź Legnica Olimpia Grudziądz 0-0 12.08 koniec Podbeskidzie B.-B. Wigry Suwałki 1-1 Szczegóły meczu 13.08 koniec Pogoń Siedlce Sandecja Nowy Sącz 0-3 Szczegóły meczu 13.08 koniec GKS Katowice MKS Chojniczanka Chojnice 1-1 Szczegóły meczu 14.08 18:00 GKS Tychy Górnik Zabrze - 14.08 19:00 Wisła Puławy MKS Bytovia - 14.08 19:00 Stal Mielec MKS Kluczbork
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | xxx (A) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | xxx (A) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | xxx (B) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | xxx (S) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | xxx (S) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | xxx (S) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK