Piłka nożna: Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 639: | Linia 639: | ||
|} | |} | ||
==RUNDA II== | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[20 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[20 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[20 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[20 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[20 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 6=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria: Klasa A|1960]] | [[Kategoria: Klasa A|1960]] | ||
[[Kategoria: Klasa A ZOZPN|1960]] | [[Kategoria: Klasa A ZOZPN|1960]] | ||
[[Kategoria: ZOZPN|1960]] | [[Kategoria: ZOZPN|1960]] |
Wersja z 11:10, 16 lis 2014
Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1960- Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Górnik Piaski | PAUZA | - |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Stal Poręba | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | PAUZA | - |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Piaski | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | PAUZA | - |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Stal Poręba | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | RKS Zagłębie | PAUZA | - |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Piaski | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | PAUZA | - |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | PAUZA | - |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Górnik Piaski | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | PAUZA | - |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | PAUZA | - |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Górnik Piaski | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | PAUZA | - |
RUNDA II
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Górnik Piaski | PAUZA | - |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Stal Poręba | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | PAUZA | - |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Piaski | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | PAUZA | - |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Stal Poręba | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | RKS Zagłębie | PAUZA | - |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Piaski | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | PAUZA | - |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | PAUZA | - |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Górnik Piaski | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | PAUZA | - |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | PAUZA | - |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Górnik Piaski | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | PAUZA | - |