Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1945/1946: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 798: | Linia 798: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= 6%|kolejka | ! WIDTH= 6%|kolejka | ||
Linia 840: | Linia 860: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 883: | Linia 921: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= 6%|kolejka | ! WIDTH= 6%|kolejka | ||
Linia 925: | Linia 982: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |} | ||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= 6%|kolejka | ! WIDTH= 6%|kolejka | ||
Linia 968: | Linia 1102: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |} | ||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= 6%|kolejka | ! WIDTH= 6%|kolejka | ||
Linia 1010: | Linia 1226: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1053: | Linia 1288: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[RKS Będzin]] | |||
[[Kategoria:Klasa A (Zagłębie)|Sezon 1945/1946]] | [[Kategoria:Klasa A (Zagłębie)|Sezon 1945/1946]] |
Wersja z 22:42, 20 sie 2014
Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1945/1946
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 7 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 7 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 7 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 7 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 7 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 7 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 7 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 7 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin