Piłka nożna: Klasa A, Grupa III - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 1485: | Linia 1485: | ||
| ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n) | | ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnika Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 1494: | Linia 1494: | ||
| ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n)) | | ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n)) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 1503: | Linia 1503: | ||
| ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n) | | ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Huta Ferrum | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Siemianowice | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 1512: | Linia 1512: | ||
| ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n) | | ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Siemianowice | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Huta Cedler Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 4''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 1521: | Linia 1521: | ||
| ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n) | | ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Budowlani Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 1530: | Linia 1530: | ||
| ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n) | | ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Stradom | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 4''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 1539: | Linia 1539: | ||
| ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n) | | ALIGN=center|[[4 lipca]] [[1954]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Huta Bieruta Częstochowa | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 17=== | ===Kolejka 17=== |
Wersja z 23:40, 15 lis 2013
Klasa A, Grupa III - Sezon 1954
SKŁAD KLASY A (Grupa III)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Budowlani Grodziec | Grodziec |
2 | Budowlani Rogoźnik | Rogoźnik |
3 | Górnik Będzin | Będzin |
4 | Górnik Grodziec | Grodziec |
5 | Górnika Niwka | Sosnowiec |
6 | Górnik Piaski | Czeladź |
7 | Górnik Siemianowice | Siemianowice Śl. |
8 | Huta Bieruta Częstochowa | Częstochowa |
9 | Huta Cedler Sosnowiec | Sosnowiec |
10 | Huta Ferrum Siemianowice Śl. | Siemianowice Śl. |
11 | Motor Siemianowice | Siemianowice Śl. |
12 | Stal Myszków | Myszków |
13 | Stal Zawiercie | Zawiercie |
14 | Włókniarz Stradom | Częstochowa |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
RUNDA JESIENNA
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n) | ??? | Górnika Niwka | Górnik Grodziec | 1 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n)) | ??? | Górnik Będzin | Górnik Piaski | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n) | ??? | Huta Ferrum | Górnik Siemianowice | 4 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n) | ??? | Motor Siemianowice | Huta Cedler Sosnowiec | 0 : 4 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n) | ??? | Stal Myszków | Budowlani Rogoźnik | 2 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n) | ??? | Budowlani Grodziec | Włókniarz Stradom | 2 : 4 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n) | ??? | Huta Bieruta Częstochowa | Stal Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 19
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 20
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 21
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 22
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 23
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 24
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 25
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 26
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnika Niwka | 26 | 42 | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Górnik Będzin | 26 | 39 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Górnik Piaski | 26 | 34 | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Stal Myszków | 26 | 31 | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Huta Cedler Sosnowiec | 26 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Motor Siemianowice | 26 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Huta Ferrum | 26 | 29 | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Stal Zawiercie | 26 | 28 | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Budowlani Rogoźnik | 26 | 28 | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Budowlani Grodziec | 26 | 21 | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Huta Bierut Częstochowa | 26 | 18 | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | Górnik Grodziec | 26 | 15 | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | Włókniarz Stradom | 26 | 11 | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | Górnik Siemianowice | 26 | 8 | ? | ? | ? | ? | ? |