Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1958''' - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | '''Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1958''' - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
== | ==SKŁAD GRUPY II (A)== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|LP | ||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=30%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Barbara Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Czeladź]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza|Dąbrowa Gór.]] | ||
| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Będzin]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Bobrowniki (gm. Bobrowniki)|Bobrowniki]] | ||
| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[RKS | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Grodziec (Będzin)|Grodziec]] | ||
| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Myszków]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Myszków]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)|Ząbkowice]] | ||
|} | |||
| | |||
[[Barbara Częstochowa]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Hutnik Będzin]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
==RUNDA WIOSENNA== | |||
== | ===Kolejka 1=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 263: | Linia 80: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Hutnik Będzin]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 314: | Linia 148: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Hutnik Będzin]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 365: | Linia 216: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Hutnik Będzin]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 416: | Linia 283: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Hutnik Będzin]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 467: | Linia 351: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|2:1 | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|2:1 | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|3:1 | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|5:2 | | ALIGN=center|'''5 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 6=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 519: | Linia 410: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|3:1 | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|1:2 | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[RKS | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|2:0 | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|2:2 | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (2:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Górnik | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 570: | Linia 468: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Hutnik Będzin]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 621: | Linia 535: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|2:1 | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[RKS | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|2:0 | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|2:0 | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|1:2 | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 672: | Linia 593: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|3:1 | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[21 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[21 czerwca]] [[1958]] (s) | ||
| ALIGN=center|18.00 | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|5:3 | | ALIGN=center|'''5 : 3''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|2:1 | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|0:1 | | ALIGN=center|'''0 : 1''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[RKS | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Z | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|R | ||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |} | ||
==RUNDA JESIENNA== | |||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 742: | Linia 768: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Hutnik Będzin]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 11=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 793: | Linia 836: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Hutnik Będzin]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 12=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 844: | Linia 904: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Hutnik Będzin]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 895: | Linia 971: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Hutnik Będzin]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 14=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 946: | Linia 1039: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | |||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 15=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 997: | Linia 1098: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 16=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1048: | Linia 1156: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Hutnik Będzin]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 17=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1099: | Linia 1224: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 18=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1150: | Linia 1282: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 2''' (0:1) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Z | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|R | ||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| | |- | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |} | ||
Wersja z 11:02, 3 lis 2013
Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1958 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (A)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara Częstochowa | Częstochowa |
2 | CKS Czeladź | Czeladź |
3 | Górnik Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |
4 | Hutnik Będzin | Będzin |
5 | Kolejarz Sosnowiec | Sosnowiec |
6 | Orzeł Bobrowniki | Bobrowniki |
7 | RKS Grodziec | Grodziec |
8 | Unia Myszków | Myszków |
9 | Unia Ząbkowice | Ząbkowice |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | ? | Orzeł Bobrowniki | CKS Czeladź | 2 : 1 (2:0) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | ? | Unia Myszków | RKS Grodziec | 2 : 1 (2:1) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Unia Ząbkowice | 3 : 1 (3:0) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | ? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Barbara Częstochowa | 5 : 2 (1:1) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1958 | - | Hutnik Będzin | PAUZA | XXX |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ? | CKS Czeladź | Unia Myszków | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ? | Barbara Częstochowa | Orzeł Bobrowniki | 1 : 2 (0:1) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ? | RKS Grodziec | Kolejarz Sosnowiec | 2 : 0 (1:0) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | ? | Unia Ząbkowice | Hutnik Będzin | 2 : 2 (2:2) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1958 | - | Górnik Dąbrowa Górnicza | PAUZA | XXX |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 8 | 15 czerwca 1958 | ? | CKS Czeladź | Hutnik Będzin | 2 : 1 (2:0) |
Klasa A, Grupa II | 8 | 15 czerwca 1958] | ? | RKS Grodziec | Unia Ząbkowice | 2 : 0 (1:0) |
Klasa A, Grupa II | 8 | 15 czerwca 1958 | ? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Unia Myszków | 2 : 0 (1:0) |
Klasa A, Grupa II | 8 | 15 czerwca 1958 | ? | Barbara Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | 1 : 2 (1:2) |
Klasa A, Grupa II | 8 | 15 czerwca 1958 | - | Orzeł Bobrowniki | PAUZA | XXX |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 9 | 22 czerwca 1958 | ? | Unia Ząbkowice | CKS Czeladź | 3 : 1 (1:1) |
Klasa A, Grupa II | 9 | 21 czerwca 1958 (s) | 18.00 | Hutnik Będzin | Barbara Częstochowa | 5 : 3 (2:1) |
Klasa A, Grupa II | 9 | 22 czerwca 1958 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 (1:1) |
Klasa A, Grupa II | 9 | 22 czerwca 1958 | ? | Unia Myszków | Orzeł Bobrowniki | 0 : 1 (0:0) |
Klasa A, Grupa II | 9 | 22 czerwca 1958 | - | RKS Grodziec | PAUZA | XXX |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | ? | CKS Czeladź | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | ? | RKS Grodziec | Unia Myszków | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | ? | Unia Ząbkowice | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | ? | Barbara Częstochowa | Górnik Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1958 | - | Hutnik Będzin | PAUZA | XXX |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | ? | Unia Myszków | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | ? | Orzeł Bobrowniki | Barbara Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | ? | Kolejarz Sosnowiec | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | ? | Hutnik Będzin | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1958 | - | Górnik Dąbrowa Górnicza | PAUZA | XXX |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1958 | ? | Hutnik Będzin | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1958 | ? | Unia Ząbkowice | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1958 | ? | Unia Myszków | Górnik Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1958 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Barbara Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1958 | - | Orzeł Bobrowniki | PAUZA | XXX |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1958 | ? | CKS Czeladź | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1958 | ? | Barbara Częstochowa | Hutnik Będzin | 2 : 2 (0:1) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1958 | ? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1958 | ? | Orzeł Bobrowniki | Unia Myszków | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1958 | - | RKS Grodziec | PAUZA | XXX |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 16 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |