Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 356: | Linia 356: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 365: | Linia 365: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 374: | Linia 374: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 383: | Linia 383: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 392: | Linia 392: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|XXX | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | | ALIGN=center|PAUZA | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 6=== | ===Kolejka 6=== |
Wersja z 16:10, 1 lis 2013
Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1958 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (A)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara Częstochowa | Częstochowa |
2 | CKS Czeladź | Czeladź |
3 | Górnik Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |
4 | Hutnik Będzin | Będzin |
5 | Kolejarz Sosnowiec | Sosnowiec |
6 | Orzeł Bobrowniki | Bobrowniki |
7 | RKS Grodziec | Grodziec |
8 | Unia Myszków | Myszków |
9 | Unia Ząbkowice | Ząbkowice |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | Orzeł Bobrowniki | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | Unia Myszków | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Barbara Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | Hutnik Będzin | XXX | PAUZA |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |