Piłka nożna: Liga III, Grupa V - Sezon 1990/1991: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
(→WYNIKI) |
||
Linia 554: | Linia 554: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[4 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Górnik Pszów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ruch Radzionków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[5 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Naprzód Rydułtowy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Carbo Gliwice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|4/5 sierpnia [[1990]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Concordia Knurów|Górnik Knurów]] | ||
| ALIGN=center|[[GKS Jastrzębie]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[4 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Górnik Siersza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|MCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[4 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MK Górnik Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
|- | |- BGCOLOR="#ffa500" | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|4/5 sierpnia [[1990]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piast Gliwice|Bumar Gliwice]] | ||
| ALIGN=center|[[Metal Kluczbork]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[4 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[AKS Chorzów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[4 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[BKS Stal Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[ROW Rybnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
|} | |} | ||
Linia 630: | Linia 630: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Górnik Pszów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[GKS Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Naprzód Rydułtowy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|MCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piast Gliwice|Bumar Gliwice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|11/12 sierpnia [[1990]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Metal Kluczbork]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[AKS Chorzów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Carbo Gliwice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Górnik Siersza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|11/12 sierpnia [[1990]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MK Górnik Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[ROW Rybnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Concordia Knurów|Górnik Knurów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ruch Radzionków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[BKS Stal Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 | ||
|} | |} | ||
Linia 706: | Linia 706: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Górnik Pszów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Naprzód Rydułtowy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Concordia Knurów|Górnik Knurów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Górnik Siersza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[GKS Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[AKS Chorzów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|MCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[BKS Stal Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MK Górnik Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Metal Kluczbork]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1990]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piast Gliwice|Bumar Gliwice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Carbo Gliwice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1990]] | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Ruch Radzionków]] | |||
| ALIGN=center|[[ROW Rybnik]] | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH= 7%| | |||
! WIDTH=19%|gospodarze | |||
! WIDTH=19%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- BGCOLOR="#ff4040" | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|weryfikacja | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piast Gliwice|Bumar Gliwice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Metal Kluczbork]] | ||
| ALIGN=center|0:3 | |||
|} | |} |
Wersja z 19:12, 18 wrz 2013
1990/91 III liga makroregion górnośląski
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Pszów | 30 | 42 | 17 | 8 | 5 | 54 | 25 |
2 | Naprzód Rydułtowy | 30 | 39 | 14 | 11 | 5 | 44 | 25 |
3 | GKS Jastrzębie | 30 | 39 | 15 | 9 | 6 | 34 | 21 |
4 | CKS Czeladź | 30 | 38 | 12 | 14 | 4 | 42 | 23 |
5 | GKS Tychy | 30 | 36 | 12 | 12 | 6 | 47 | 30 |
6 | Metal Kluczbork | 30 | 34 | 10 | 14 | 6 | 34 | 28 |
7 | Carbo Gliwice | 30 | 33 | 11 | 11 | 8 | 47 | 34 |
8 | Górnik Siersza | 30 | 32 | 10 | 12 | 8 | 51 | 41 |
9 | Piast Gliwice | 30 | 30 | 11 | 8 | 11 | 40 | 34 |
10 | Odra Opole | 30 | 30 | 10 | 10 | 10 | 37 | 42 |
11 | MK Górnik Katowice | 30 | 29 | 8 | 13 | 9 | 38 | 32 |
12 | Concordia Knurów | 30 | 28 | 9 | 10 | 11 | 30 | 42 |
13 | AKS Chorzów | 30 | 21 | 8 | 5 | 17 | 33 | 53 |
14 | Ruch Radzionków | 30 | 21 | 6 | 9 | 15 | 27 | 39 |
15 | BKS Stal Bielsko-Biała | 30 | 17 | 5 | 7 | 18 | 31 | 57 |
16 | ROW Rybnik | 30 | 11 | 4 | 3 | 23 | 22 | 85 |
O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydował bilans bezpośrednich spotkań.
Baraże o awans do II ligi: GKS Jastrzębie - Moto Jelcz Oława 0:0, 0:2
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Pszów | - | |||||||||||||||
2 | Naprzód Rydułtowy | - | |||||||||||||||
3 | GKS Jastrzębie | - | |||||||||||||||
4 | CKS Czeladź | - | |||||||||||||||
5 | GKS Tychy | - | |||||||||||||||
6 | Metal Kluczbork | - | |||||||||||||||
7 | Carbo Gliwice | - | |||||||||||||||
8 | Górnik Siersza | - | |||||||||||||||
9 | Piast Gliwice | - | |||||||||||||||
10 | Odra Opole | - | |||||||||||||||
11 | MK Górnik Katowice | - | |||||||||||||||
12 | Concordia Knurów | - | |||||||||||||||
13 | AKS Chorzów | - | |||||||||||||||
14 | Ruch Radzionków | - | |||||||||||||||
15 | BKS Stal Bielsko-Biała | - | |||||||||||||||
16 | ROW Rybnik | - |
WYNIKI
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 sierpnia 1990 | 16.00 | Górnik Pszów | Ruch Radzionków | 2:1 |
1 | 5 sierpnia 1990 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | Carbo Gliwice | 0:0 |
1 | 4/5 sierpnia 1990 | Górnik Knurów | GKS Jastrzębie | 1:3 | |
1 | 4 sierpnia 1990 | 16.00 | Górnik Siersza | MCKS Czeladź | 1:1 |
1 | 4 sierpnia 1990 | 16.00 | MK Górnik Katowice | GKS Tychy | 1:2 |
1 | 4/5 sierpnia 1990 | Bumar Gliwice | Metal Kluczbork | 3:0 | |
1 | 4 sierpnia 1990 | 11.00 | AKS Chorzów | Odra Opole | 2:2 |
1 | 4 sierpnia 1990 | 16.00 | BKS Stal Bielsko-Biała | ROW Rybnik | 2:1 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 11 sierpnia 1990 | 16.00 | GKS Tychy | Górnik Pszów | 1:2 |
2 | 11 sierpnia 1990 | 17.00 | GKS Jastrzębie | Naprzód Rydułtowy | 1:1 |
2 | 11 sierpnia 1990 | 16.00 | MCKS Czeladź | Bumar Gliwice | 1:1 |
2 | 11/12 sierpnia 1990 | Metal Kluczbork | AKS Chorzów | 0:0 | |
2 | 11 sierpnia 1990 | 16.00 | Carbo Gliwice | Górnik Siersza | 2:2 |
2 | 11/12 sierpnia 1990 | Odra Opole | MK Górnik Katowice | 0:0 | |
2 | 11 sierpnia 1990 | 11.00 | ROW Rybnik | Górnik Knurów | 3:1 |
2 | 11 sierpnia 1990 | 16.00 | Ruch Radzionków | BKS Stal Bielsko-Biała | 1:0 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 15 sierpnia 1990 | 16.00 | Górnik Pszów | Odra Opole | 2:0 |
3 | 15 sierpnia 1990 | 11.00 | Naprzód Rydułtowy | Górnik Knurów | 4:0 |
3 | 15 sierpnia 1990 | 16.00 | Górnik Siersza | GKS Jastrzębie | 2:0 |
3 | 15 sierpnia 1990 | 11.00 | AKS Chorzów | MCKS Czeladź | 0:1 |
3 | 15 sierpnia 1990 | 16.00 | BKS Stal Bielsko-Biała | GKS Tychy | 0:2 |
3 | 15 sierpnia 1990 | 16.00 | MK Górnik Katowice | Metal Kluczbork | 0:1 |
3 | 15 sierpnia 1990 | 17.00 | Bumar Gliwice | Carbo Gliwice | 1:0 |
3 | 15 sierpnia 1990 | Ruch Radzionków | ROW Rybnik | 0:2 |
kolejka | data | gospodarze | goście | wynik | |
---|---|---|---|---|---|
1 | weryfikacja | Bumar Gliwice | Metal Kluczbork | 0:3 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | |||||
7 | |||||
7 | |||||
7 | |||||
7 | |||||
7 | |||||
7 | |||||
7 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | |||||
8 | |||||
8 | |||||
8 | |||||
8 | |||||
8 | |||||
8 | |||||
8 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | |||||
9 | |||||
9 | |||||
9 | |||||
9 | |||||
9 | |||||
9 | |||||
9 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | |||||
10 | |||||
10 | |||||
10 | |||||
10 | |||||
10 | |||||
10 | |||||
10 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | |||||
11 | |||||
11 | |||||
11 | |||||
11 | |||||
11 | |||||
11 | |||||
11 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | |||||
12 | |||||
12 | |||||
12 | |||||
12 | |||||
12 | |||||
12 | |||||
12 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | |||||
13 | |||||
13 | |||||
13 | |||||
13 | |||||
13 | |||||
13 | |||||
13 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | |||||
14 | |||||
14 | |||||
14 | |||||
14 | |||||
14 | |||||
14 | |||||
14 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | |||||
15 | |||||
15 | |||||
15 | |||||
15 | |||||
15 | |||||
15 | |||||
15 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | |||||
16 | |||||
16 | |||||
16 | |||||
16 | |||||
16 | |||||
16 | |||||
16 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | |||||
17 | |||||
17 | |||||
17 | |||||
17 | |||||
17 | |||||
17 | |||||
17 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | |||||
18 | |||||
18 | |||||
18 | |||||
18 | |||||
18 | |||||
18 | |||||
18 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | |||||
19 | |||||
19 | |||||
19 | |||||
19 | |||||
19 | |||||
19 | |||||
19 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | |||||
20 | |||||
20 | |||||
20 | |||||
20 | |||||
20 | |||||
20 | |||||
20 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | |||||
21 | |||||
21 | |||||
21 | |||||
21 | |||||
21 | |||||
21 | |||||
21 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | |||||
22 | |||||
22 | |||||
22 | |||||
22 | |||||
22 | |||||
22 | |||||
22 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
23 | |||||
23 | |||||
23 | |||||
23 | |||||
23 | |||||
23 | |||||
23 | |||||
23 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
24 | |||||
24 | |||||
24 | |||||
24 | |||||
24 | |||||
24 | |||||
24 | |||||
24 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
25 | |||||
25 | |||||
25 | |||||
25 | |||||
25 | |||||
25 | |||||
25 | |||||
25 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
26 | |||||
26 | |||||
26 | |||||
26 | |||||
26 | |||||
26 | |||||
26 | |||||
26 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
27 | |||||
27 | |||||
27 | |||||
27 | |||||
27 | |||||
27 | |||||
27 | |||||
27 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
28 | |||||
28 | |||||
28 | |||||
28 | |||||
28 | |||||
28 | |||||
28 | |||||
28 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
29 | |||||
29 | |||||
29 | |||||
29 | |||||
29 | |||||
29 | |||||
29 | |||||
29 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
30 | |||||
30 | |||||
30 | |||||
30 | |||||
30 | |||||
30 | |||||
30 | |||||
30 |