Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1983/1984: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1983/1984”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1983/1984 | '''Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1983/1984''' | ||
* Pomimo zajęcia pierwszego miejsca awansu do Klasy Okręgowej nie wywalczyła Victoria II Jaworzno (pierwsza drużyna na tym szczeblu rozgrywek), a wansowała druga w tabeli Pilica Wierbka. Sadek do Klasy "A": Szczakowianka Jaworzno. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* W przypadku równej ilości punktów (w tym także o pierwszym miejscu premiowanym awansem) o wyższym miejscu decydował bilans bezpośrednich spotkań. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ Victoria Jaworzno|Victoria II Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka]] (A) | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Hutnik Trzebinia]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba|Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Fablok Chrzanów]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Siersza|Górnik II Siersza]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Bolesław Bukowno]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|MCKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno]] (S) | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|} |
Wersja z 07:12, 10 cze 2022
Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1983/1984
- Pomimo zajęcia pierwszego miejsca awansu do Klasy Okręgowej nie wywalczyła Victoria II Jaworzno (pierwsza drużyna na tym szczeblu rozgrywek), a wansowała druga w tabeli Pilica Wierbka. Sadek do Klasy "A": Szczakowianka Jaworzno. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- W przypadku równej ilości punktów (w tym także o pierwszym miejscu premiowanym awansem) o wyższym miejscu decydował bilans bezpośrednich spotkań.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria II Jaworzno | 26 | 34 | ? | ? | ? | 53 | 29 |
2 | Pilica Wierbka (A) | 26 | 33 | ? | ? | ? | 46 | 25 |
3 | Górnik Jaworzno | 26 | 33 | ? | ? | ? | 43 | 26 |
4 | RKS Grodziec | 26 | 33 | ? | ? | ? | 32 | 24 |
5 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 26 | 27 | ? | ? | ? | 39 | 28 |
6 | Hutnik Trzebinia | 26 | 25 | ? | ? | ? | 37 | 46 |
7 | Stal Poręba | 26 | 25 | ? | ? | ? | 27 | 38 |
8 | Fablok Chrzanów | 26 | 24 | ? | ? | ? | 30 | 34 |
9 | Górnik II Siersza | 26 | 23 | ? | ? | ? | 34 | 39 |
10 | KS Olkusz | 26 | 22 | ? | ? | ? | 21 | 26 |
11 | Bolesław Bukowno | 26 | 22 | ? | ? | ? | 33 | 43 |
12 | Warta Zawiercie | 26 | 21 | ? | ? | ? | 31 | 33 |
13 | MCKS II Czeladź | 26 | 21 | ? | ? | ? | 31 | 52 |
14 | Szczakowianka Jaworzno (S) | 26 | 20 | ? | ? | ? | 24 | 35 |