Stal Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1957/1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 2: | Linia 2: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1957/1958 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1957/1958 | ||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== | ||
Linia 389: | Linia 322: | ||
'''Baraże o wejście do II ligi: Naprzód Janów, spadek do "A" Klasy: Zryw Katowice''' | '''Baraże o wejście do II ligi: Naprzód Janów, spadek do "A" Klasy: Zryw Katowice''' | ||
=='''KADRA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Data urodz.'''||'''Pozycja'''||'''Poprzedni klub/Uwagi''' | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|1. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#98FB98 | |||
|2. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|3. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|4. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|5. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|6. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|--BGCOLOR=#94BE7E | |||
|7. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|8. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|9. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|10. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|11. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|12. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|13. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|14. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|15. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|16. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|17. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|18. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|19. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|20. ||[[???]]||- cm||[[???]]||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|21. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|22. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|23. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|24. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|25. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|26. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|} | |||
Trener: [[???]] | |||
II trener: [[???]] | |||
Kierownik drużyny: [[???]] | |||
Prezes: [[???]] | |||
Wiceprezes: [[???]] | |||
[[Kategoria: Stal Sosnowiec (hokej na lodzie)|Sezon 1957/1958]] | [[Kategoria: Stal Sosnowiec (hokej na lodzie)|Sezon 1957/1958]] | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Sezon 1957/1958]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Sezon 1957/1958]] |
Wersja z 20:40, 13 cze 2018
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1957/1958
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | 15 grudnia 1957 | ??? | Polonia Bytom | Stal Sosnowiec | 1 : 0 (0:0, 1:0, 0:0) |
III Liga | 2 | 17 grudnia 1957 | ??? | Zryw Katowice | Stal Sosnowiec | 1 : 7 (1:3, 0:3, 0:1) |
III Liga | 3 | 20 grudnia 1957 | ??? | Lechia 06 Mysłowice | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 4 | 23 grudnia 1957 | ??? | Stal Sosnowiec | Górnik 09 Mysłowice | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 5 | 26 grudnia 1957 | ??? | Stal Sosnowiec | Gwardia Katowice | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 6 | 29 grudnia 1957 | ??? | Stal Sosnowiec | Silesia Rybnik | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 7 | 1 stycznia 1958 | ??? | Elektro Łaziska | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 8 | 4 stycznia 1958 | ??? | Lechia Kobiór | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 9 | 7 stycznia 1958 | ??? | Stal Sosnowiec | Naprzód Janów | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 10 | 13 stycznia 1958 | ??? | Stal Sosnowiec | Polonia Bytom | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 11 | 16 stycznia 1958 | ??? | Stal Sosnowiec | Zryw Katowice | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 12 | 19 stycznia 1958 | ??? | Stal Sosnowiec | Lechia 06 Mysłowice | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 13 | 22 stycznia 1958 | ??? | Górnik 09 Mysłowice | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 14 | 25 stycznia 1958 | ??? | Gwardia Katowice | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 15 | 28 stycznia 1958 | ??? | Silesia Rybnik | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 16 | 31 stycznia 1958 | ??? | Stal Sosnowiec | Elektro Łaziska | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 17 | 3 lutego 1958 | ??? | Stal Sosnowiec | Lechia Kobiór | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 18 | 6 lutego 1958 | ??? | Naprzód Janów | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Naprzód Janów | 18 | 31 | 0 | 0 | 0 | 133 | 25 |
2 | Górnik 09 Mysłowice | 18 | 28 | 0 | 0 | 0 | 108 | 44 |
3 | Polonia Bytom | 18 | 24 | 0 | 0 | 0 | 75 | 45 |
4 | Gwardia Katowice | 18 | 21 | 0 | 0 | 0 | 82 | 84 |
5 | Stal Sosnowiec | 18 | 20 | 0 | 0 | 0 | 69 | 54 |
6 | Lechia 06 Mysłowice | 18 | 16 | 0 | 0 | 0 | 93 | 81 |
7 | Elektro Łaziska Górne | 18 | 16 | 0 | 0 | 0 | 72 | 71 |
8 | Lechia Kobiór | 18 | 13 | 0 | 0 | 0 | 78 | 107 |
9 | Silesia Rybnik | 18 | 5 | 0 | 0 | 0 | 55 | 112 |
10 | Zryw Katowice | 18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 41 | 162 |
Baraże o wejście do II ligi: Naprzód Janów, spadek do "A" Klasy: Zryw Katowice
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???