Trzy Korony Żarnowiec: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 19: | Linia 19: | ||
=Sekcja piłki nożnej= | =Sekcja piłki nożnej= | ||
== | ===Lata 2000 - 2015=== | ||
W latach [[2000]] - [[2015]] klub funkcjonował pod nazwą [[Milenium Wojkowice]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|SEZON | |||
! WIDTH=30%|POZIOM ROZGRYWKOWY | |||
! WIDTH=8%|MIEJSCE | |||
! WIDTH=6%|MECZE | |||
! WIDTH=6%|PUNKTY | |||
! WIDTH=6%|BRAMKI (+) | |||
! WIDTH=6%|BRAMKI (-) | |||
! WIDTH=30%|UWAGI | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2000/2001|'''2000/2001''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2001/2002|'''2001/2002''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2002/2003|'''2002/2003''']] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003|Klasa A (Sosnowiec)]] (7) | |||
| ALIGN=center|4/16 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|80 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2003/2004|'''2003/2004''']] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004|Klasa A (Sosnowiec)]] (7) | |||
| ALIGN=center|1/17 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|80 | |||
| ALIGN=center|86 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|AWANS | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2004/2005|'''2004/2005''']] | |||
| ALIGN=center|Liga Okręgowa, grupa: Katowice II | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2005/2006|'''2005/2006''']] | |||
| ALIGN=center|Liga Okręgowa, grupa: Katowice II | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|AWANS | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2006/2007|'''2006/2007''']] | |||
| ALIGN=center|IV Liga, grupa: śląska I | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2007/2008|'''2007/2008''']] | |||
| ALIGN=center|IV Liga, grupa: śląska I | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|SPADEK | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2008/2009|'''2008/2009''']] | |||
| ALIGN=center|Liga Okręgowa, grupa: Katowice II | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2009/2010|'''2009/2010''']] | |||
| ALIGN=center|Liga Okręgowa, grupa: Katowice II | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2010/2011|'''2010/2011''']] | |||
| ALIGN=center|Liga Okręgowa, grupa: Katowice II | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|SPADEK | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2011/2012|'''2011/2012''']] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2011/2012|Klasa A (Sosnowiec)]] (7) | |||
| ALIGN=center|11/16 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2012/2013|'''2012/2013''']] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2012/2013|Klasa A (Sosnowiec)]] (7) | |||
| ALIGN=center|7/16 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2013/2014|'''2013/2014''']] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2013/2014|Klasa A (Sosnowiec)]] (7) | |||
| ALIGN=center|6/15 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|'''2014/2015''']] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2014/2015|Klasa A (Sosnowiec)]] (7) | |||
| ALIGN=center|5/16 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
2002/03 - Klasa A 2002/2003, grupa: Sosnowiec | 2002/03 - Klasa A 2002/2003, grupa: Sosnowiec | ||
2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec | 2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec |
Wersja z 07:29, 26 lip 2017
XXXXX | |
Data powstania | ???? |
Poprzednie nazwy | ???? |
Barwy | .... |
Adres | ul........, 00-000 ???? |
Stadion | ul....., 00-000 ??? |
Hala sportowa | |
Sekcje sportowe | piłka nożna, ... |
[ Strona internetowa] |
Trzy Korony Żarnowiec
Sekcja piłki nożnej
Lata 2000 - 2015
W latach 2000 - 2015 klub funkcjonował pod nazwą Milenium Wojkowice
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | MECZE | PUNKTY | BRAMKI (+) | BRAMKI (-) | UWAGI |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2000/2001 | ? | ? | - | - | - | - | - |
2001/2002 | ? | ? | - | - | - | - | - |
2002/2003 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4/16 | 30 | 61 | 80 | 38 | - |
2003/2004 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1/17 | 32 | 80 | 86 | 29 | AWANS |
2004/2005 | Liga Okręgowa, grupa: Katowice II | 4 | - | - | - | - | - |
2005/2006 | Liga Okręgowa, grupa: Katowice II | 1 | - | - | - | - | AWANS |
2006/2007 | IV Liga, grupa: śląska I | 13 | - | - | - | - | - |
2007/2008 | IV Liga, grupa: śląska I | 15 | - | - | - | - | SPADEK |
2008/2009 | Liga Okręgowa, grupa: Katowice II | 6 | - | - | - | - | - |
2009/2010 | Liga Okręgowa, grupa: Katowice II | 9 | - | - | - | - | - |
2010/2011 | Liga Okręgowa, grupa: Katowice II | 14 | - | - | - | - | SPADEK |
2011/2012 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 11/16 | 30 | 36 | 50 | 70 | - |
2012/2013 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 7/16 | 30 | 39 | 42 | 43 | - |
2013/2014 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 6/15 | 28 | 40 | 51 | 50 | - |
2014/2015 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 5/16 | 30 | 43 | 48 | 34 | - |
2002/03 - Klasa A 2002/2003, grupa: Sosnowiec 2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec 2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Sosnowiec 2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec 2003/04 - Baraże o udział w Klasie A, grupa: Sosnowiec 2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Olkusz 2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Olkusz 2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Olkusz 2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Olkusz 2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: Olkusz 2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: Olkusz 2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Olkusz 2008/09 - Klasa A 2008/2009, grupa: Olkusz 2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: Olkusz 2010/11 - Klasa A 2010/2011, grupa: Olkusz 2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Olkusz 2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: Olkusz 2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: Olkusz 2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: Olkusz 2014/15 - Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Kraków I 2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Olkusz 2015/16 - Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Kraków I 2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Olkusz 2016/17 - Klasa A 2016/2017, grupa: Olkusz 2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Olkusz
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | UWAGI |
---|---|---|---|
2010/2011 | Klasa B, Grupa: Olkusz (8) | ? | AWANS |
2011/2012 | Klasa A, Grupa: Olkusz (7) | ? | - |
2012/2013 | Klasa A, Grupa: Olkusz (7) | ? | - |
2013/2014 | Klasa A, Grupa: Olkusz (7) | ? | - |
2014/2015 | Klasa A, Grupa: Olkusz (7) | ? | - |
2015/2016 | Klasa A, Grupa: Olkusz (7) | ? | - |
2016/2017 | Klasa A, Grupa: Olkusz (7) | ? | - |
2017/2018 | Klasa A, Grupa: Olkusz (7) | ? | - |