Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2016/2017: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 168: | Linia 168: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] |
Wersja z 21:26, 29 lip 2016
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2016/2017
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | Skalniak Kroczyce | Zagłębie II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | Orzeł Dąbie | Zew Kazimierz | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | AKS Niwka | Promień Strzemieszyce Małe | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | Źródło Kromołów | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | Górnik Sosnowiec | MKS Sławków | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | Ostoja Żelisławice | Jedność Strzyżowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | MKS Poręba | Zgoda Byczyna | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | Przemsza Okradzionów | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | Górnik Wojkowice | Błękitni Sarnów | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |