Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1945/1946: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 318: | Linia 318: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Żychcice]] | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|'''7 : 1''' (4:0) | | ALIGN=center|'''7 : 1''' (4:0) | ||
Linia 360: | Linia 360: | ||
| ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] (n) | | ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Żychcice]] | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' (0:0) | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (0:0) | ||
Linia 428: | Linia 428: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Żychcice]] | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|'''5 : 4''' (5:1) | | ALIGN=center|'''5 : 4''' (5:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 487: | Linia 487: | ||
| ALIGN=center|[[28 października]] [[1945]] (n) | | ALIGN=center|[[28 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Żychcice]] | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 7''' (1:2) | | ALIGN=center|'''3 : 7''' (1:2) | ||
Linia 522: | Linia 522: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Żychcice]] | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' (0:1) | | ALIGN=center|'''3 : 2''' (0:1) | ||
Linia 563: | Linia 563: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Żychcice]] | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|'''12 : 1''' (6:0) | | ALIGN=center|'''12 : 1''' (6:0) | ||
Linia 624: | Linia 624: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Żychcice]] | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|'''9 : 0''' (4:0) | | ALIGN=center|'''9 : 0''' (4:0) | ||
Linia 659: | Linia 659: | ||
[[RKS Grodziec]] | [[RKS Grodziec]] | ||
[[Cyklon Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik]] | ||
[[RKS Przyszłość | [[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
[[TS Dąbrowa]] | [[TS Dąbrowa]] | ||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | [[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
Linia 694: | Linia 694: | ||
| ALIGN=center|[[25 listopada]] [[1945]] (n) | | ALIGN=center|[[25 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Żychcice]] | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' (wo) | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (wo) | ||
Linia 773: | Linia 773: | ||
[[RKS Grodziec]] | [[RKS Grodziec]] | ||
[[Cyklon Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik]] | ||
[[RKS Przyszłość | [[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
[[TS Dąbrowa]] | [[TS Dąbrowa]] | ||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | [[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
Linia 914: | Linia 914: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Przyszłość Żychcice]] | | ALIGN=LEFT|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
Linia 1047: | Linia 1047: | ||
[[RKS Grodziec]] | [[RKS Grodziec]] | ||
[[Cyklon Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik]] | ||
[[RKS Przyszłość | [[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | ||
[[TS Dąbrowa]] | [[TS Dąbrowa]] | ||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | [[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
Linia 1108: | Linia 1108: | ||
[[RKS Grodziec]] | [[RKS Grodziec]] | ||
[[Cyklon Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik]] | ||
[[RKS Przyszłość | [[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | ||
[[TS Dąbrowa]] | [[TS Dąbrowa]] | ||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | [[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
Linia 1158: | Linia 1158: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Przyszłość | | ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (1:0) | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1169: | Linia 1169: | ||
[[RKS Grodziec]] | [[RKS Grodziec]] | ||
[[Cyklon Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik]] | ||
[[RKS Przyszłość | [[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | ||
[[TS Dąbrowa]] | [[TS Dąbrowa]] | ||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | [[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
Linia 1218: | Linia 1218: | ||
| ALIGN=center|19 maja 1946 | | ALIGN=center|19 maja 1946 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[RKS Przyszłość | | ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3'''walkower | | ALIGN=center|'''0 : 3'''walkower |
Wersja z 11:37, 14 gru 2014
Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1945/1946
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKU Sosnowiec | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [[]] | - | |||||||||
2 | [[]] | - | |||||||||
3 | [[]] | - | |||||||||
4 | [[]] | - | |||||||||
5 | [[]] | - | |||||||||
6 | [[]] | - | |||||||||
7 | [[]] | - | |||||||||
8 | [[]] | - | |||||||||
9 | [[]] | - | |||||||||
10 | [[]] | - |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 30 września 1945 (n) | ? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKU Sosnowiec | 2 : 1 (1:1) |
1 | 30 września 1945 (n) | ? | AKS Niwka | RKS Będzin | 4 : 2 (2:2) |
1 | 30 września 1945 (n) | ? | RCKS Czeladź | RKS Przyszłość Żychcice | 7 : 1 (4:0) |
1 | 30 września 1945 (n) | ? | RKS Czarni Sosnowiec | Cyklon Rogoźnik | 4 : 1 (?:?) |
1 | 30 września 1945 (n) | ? | TS Dąbrowa | RKS Grodziec | 2 : 1 (1:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 7 października 1945 (n) | ? | RKU Sosnowiec | RKS Będzin | 5 : 2 (4:0) |
2 | 7 października 1945 (n) | ? | RKS Przyszłość Żychcice | RKS Czarni Sosnowiec | 0 : 3 (0:0) |
2 | 7 października 1945 (n) | ? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKS Grodziec | 4 : 1 (1:1) |
2 | 7 października 1945 (n) | ? | AKS Niwka | RCKS Czeladź | 1 : 1 (1:0) |
2 | 7 października 1945 (n) | ? | Cyklon Rogoźnik | TS Dąbrowa | 8 : 2 (?:?) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 14 października 1945 (n) | ? | RCKS Czeladź | RKU Sosnowiec | 2 : 0 (0:0) |
3 | 14 października 1945 (n) | ? | RKS Czarni Sosnowiec | AKS Niwka | 3 : 1 (1:1) |
3 | 14 października 1945 (n) | ? | RKS Będzin | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1 : 2 (1:1) |
3 | 14 października 1945 (n) | ? | TS Dąbrowa | RKS Przyszłość Żychcice | 5 : 4 (5:1) |
3 | 14 października 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 28 października 1945 (n) | ? | RKU Sosnowiec | TS Dąbrowa | 6 : 1 (3:1) |
4 | 28 października 1945 (n) | ? | RKS Czarni Sosnowiec | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 (1:0) |
4 | 28 października 1945 (n) | ? | AKS Niwka | Cyklon Rogoźnik | 2 : 0 (1:0) |
4 | 28 października 1945 (n) | ? | RCKS Czeladź | RKS Będzin | 2 : 2 (1:1) |
4 | 28 października 1945 (n) | ? | RKS Przyszłość Żychcice | RKS Grodziec | 3 : 7 (1:2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | RKU Sosnowiec | Cyklon Rogoźnik | 3 : 1 (1:1) |
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | TS Dąbrowa | 1 : 0 (1:0) |
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | AKS Niwka | RKS Przyszłość Żychcice | 3 : 2 (0:1) |
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | RKS Będzin | RKS Czarni Sosnowiec | 4 : 1 (1:1) |
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | RCKS Czeladź | RKS Grodziec | 2 : 1 (1:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | RKS Czarni Sosnowiec | RCKS Czeladź | 2 : 1 (0:1) |
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | RKU Sosnowiec | RKS Przyszłość Żychcice | 12 : 1 (6:0) |
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | RKS Będzin | TS Dąbrowa | 4 : 0 (2:0) |
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | Cyklon Rogoźnik | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1 : 2 (0:2) |
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | RKS Grodziec | AKS Niwka | 2 : 2 (0:2) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 18 listopada 1945 (n) | ? | RKU Sosnowiec | AKS Niwka | 5 : 2 (3:0) |
7 | 18 listopada 1945 (n) | ? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKS Przyszłość Żychcice | 9 : 0 (4:0) |
7 | 18 listopada 1945 (n) | ? | RKS Będzin | Cyklon Rogoźnik | 4 : 0 (1:0) |
7 | 18 listopada 1945 (n) | ? | RCKS Czeladź | TS Dąbrowa | 8 : 0 (3:0) |
7 | 18 listopada 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Żychcice TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 25 listopada 1945 (n) | ? | RKU Sosnowiec | RKS Grodziec | 6 : 3 (3:1) |
8 | 25 listopada 1945 (n) | ? | AKS Niwka | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2 : 4 (0:2) |
8 | 25 listopada 1945 (n) | ? | RKS Przyszłość Żychcice | RKS Będzin | 0 : 3 (wo) |
8 | 25 listopada 1945 (n) | ? | Cyklon Rogoźnik | RCKS Czeladź | 0 : 4 (0:1) |
8 | 25 listopada 1945 (n) | ? | RKS Czarni Sosnowiec | TS Dąbrowa | 2 : 1 (1:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 2 grudnia 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | 2 grudnia 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | 2 grudnia 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | 2 grudnia 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | 2 grudnia 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Żychcice TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
P | 9 grudnia 1945 (n) | 13.30 | RKS Grodziec | RKS Czarni Sosnowiec | 0 : 3 (wo) |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RCKS Czeladź | 9 | 14 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | RKU Sosnowiec | 9 | 14 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 9 | 14 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | RKS Czarni Sosnowiec | 9 | 14 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | AKS Niwka | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | RKS Będzin | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | RKS Grodziec | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | RKS Przyszłość Żychcice | 9 | 00 | 0 | ? | ? | 000 | 000 |
RUNDA WIOSENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
11 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
11 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
11 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
11 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
12 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
12 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
12 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
12 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 19 maja 1946 | ? | RKU Sosnowiec | TS Dąbrowa | 9 : 0 (4:0) |
13 | 19 maja 1946 | ? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKS Czarni Sosnowiec | 3 : 3 (0:2) |
13 | 19 maja 1946 | ? | RKS Będzin | RCKS Czeladź | 2 : 2 (1:1) |
13 | 19 maja 1946 | ? | AKS Niwka | Cyklon Rogoźnik | 0 : 0 |
13 | 19 maja 1946 | ? | RKS Grodziec | RKS Przyszłość Wojkowice Komorne | 3 : 0 (1:0) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 19 maja 1946 | ? | RKS Czarni Sosnowiec | RKS Będzin | 3 : 1 (1:1) |
14 | 19 maja 1946 | ? | Cyklon Rogoźnik | RKU Sosnowiec | 4 : 5 (2:3) |
14 | 19 maja 1946 | ? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | TS Dąbrowa | 4 : 1 (1:0) |
14 | 19 maja 1946 | ? | RCKS Czeladź | RKS Grodziec | 5 : 2 (2:1) |
14 | 19 maja 1946 | ? | RKS Przyszłość Wojkowice Komorne | AKS Niwka | 0 : 3walkower |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
15 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
15 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
15 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
15 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
16 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
16 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
16 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
16 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
17 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
17 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
17 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
17 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
18 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
18 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
18 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
18 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin