Piłka nożna: Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 925: | Linia 925: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 15=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 938: | Linia 938: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | | ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | | ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] |
Wersja z 11:32, 16 lis 2014
Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1960- Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Górnik Piaski | PAUZA | - |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Stal Poręba | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | PAUZA | - |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Piaski | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | PAUZA | - |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Stal Poręba | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | RKS Zagłębie | PAUZA | - |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Piaski | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | PAUZA | - |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | PAUZA | - |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Górnik Piaski | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | PAUZA | - |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | PAUZA | - |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Górnik Piaski | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | PAUZA | - |
RUNDA II
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 10 | 5 czerwca 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | 5 czerwca 1960 | ??? | Górnik Wojkowice Komorne | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | 5 czerwca 1960 | ??? | Stal Poręba | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | 5 czerwca 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | 5 czerwca 1960 | ??? | Górnik Piaski | PAUZA | - |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 11 | 10 czerwca 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | 10 czerwca 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | 10 czerwca 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | 10 czerwca 1960 | ??? | Górnik Piaski | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | 10 czerwca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | PAUZA | - |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 12 | 19 czerwca 1960 | ??? | Stal Poręba | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | 19 czerwca 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | 19 czerwca 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | 19 czerwca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | 19 czerwca 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | PAUZA | - |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 13 | 26 czerwca 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | 26 czerwca 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | 26 czerwca 1960 | ??? | Górnik Piaski | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | 26 czerwca 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | 26 czerwca 1960 | ??? | RKS Zagłębie | PAUZA | - |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 14 | 3 lipca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | 3 lipca 1960 | ??? | Stal Poręba | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | 3 lipca 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | 3 lipca 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | 3 lipca 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | PAUZA | - |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 15 | 10 lipca 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | 10 lipca 1960 | ??? | Górnik Piaski | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | 10 lipca 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | 10 lipca 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | 10 lipca 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | PAUZA | - |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Górnik Piaski | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | PAUZA | - |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | PAUZA | - |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Górnik Piaski | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | PAUZA | - |