Piłka nożna: Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce |
Wersja z 16:24, 13 lis 2014
Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa