Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1934/1935: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1934/1935''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | '''Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1934/1935''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | ||
==RUNDA JESIENNA== | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
[[Ruch Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
[[Ruch Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
[[Ruch Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[12 maja]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 4''' (0:3) | |||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[12 maja]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''6 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[12 maja]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[12 maja]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (2:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[12 maja]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Ruch Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 2''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
[[Ruch Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
===Kolejka 6=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
[[Ruch Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
[[Ruch Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
[[Ruch Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
[[Ruch Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
==RUNDA WIOSENNA== | ==RUNDA WIOSENNA== |
Wersja z 13:42, 24 lis 2013
Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1934/1935 - Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
RUNDA JESIENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | Unia Sosnowiec | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1 : 4 (0:3) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | CKS Czeladź | Zagłębianka Będzin | 6 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | Solvay Grodziec | Płomień Milowice | 4 : 3 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | Sarmacja Będzin | Policyjny KS Sosnowiec | 2 : 1 (2:0) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | Ruch Sosnowiec | Brynica Czeladź | 5 : 2 (?:?) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | Unia Sosnowiec | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1 : 4 (0:3) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | CKS Czeladź | Zagłębianka Będzin | 6 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | Solvay Grodziec | Płomień Milowice | 4 : 3 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | Sarmacja Będzin | Policyjny KS Sosnowiec | 2 : 1 (2:0) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | Ruch Sosnowiec | Brynica Czeladź | 5 : 2 (?:?) |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS Czeladź | 18 | 30 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
2 | Unia Sosnowiec | 18 | 26 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
3 | Zagłębianka Będzin | 18 | 21 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
4 | Solvay Grodziec | 18 | 21 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
5 | Sarmacja Będzin | 18 | 21 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
6 | Policyjny KS Sosnowiec | 18 | 16 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
7 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 18 | 14 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
8 | Brynica Czeladź | 18 | 12 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
9 | Płomień Milowice | 18 | 11 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
10 | Ruch Sosnowiec | 18 | 11 | ? | ? | ? | ?? | ?? |