Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1966/1967: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 166: | Linia 166: | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?, ?:?, ?:?) | | ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?, ?:?, ?:?) | ||
|} | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Baildon II Katowice]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Elektro Łaziska]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''9''' | |||
| ALIGN=center|'''28''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''112''' | |||
| ALIGN=center|'''42''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 09:48, 9 lis 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1966/1967
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Reg. | 1 | ??? 1966 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? : ? (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 2 | ??? 1966 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 3 | ??? 1966 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? : ? (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 4 | ??? 1966 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 5 | ??? 1966 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? : ? (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 6 | 6 stycznia 1967 | ??? | Concordia Knurów | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 6 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 7 | 10 stycznia 1967 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Silesia Rybnik | 5 : 2 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 8 | 13 stycznia 1967 | ??? | Baildon II Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 4 : 2 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 9 | 17 stycznia 1966 | ??? | Górnik II Murcki | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 1 (?:?, ?:?, ?:?) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baildon II Katowice | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
2 | Elektro Łaziska | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 9 | 28 | ? | ? | ? | 112 | 42 |
4 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
5 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
6 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
7 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
8 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
9 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
10 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Reg. | 10 | 24 stycznia 1967 | ??? | Lechia Mysłowice | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 5 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 11 | 27 stycznia 1967 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | GKS II Katowice | 11 : 2 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 12 | 3 lutego 1967 | ??? | Piast Cieszyn | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 5 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 13 | 7 lutego 1967 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Elektro Łaziska | 8 : 1 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 14 | 10 lutego 1967 | ??? | Jasmos Jastrzębie | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 5 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 15 | 14 lutego 1967 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Concordia Knurów | 14 : 4 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 16 | 17 lutego 1967 | ??? | Silesia Rybnik | Zagłębie Sosnowiec | 3 : 10 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 17 | 21 lutego 1967 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Baildon II Katowice | 3 : 6 (?:?, ?:?, ?:?) |
Liga Reg. | 18 | 24 lutego 1967 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Górnik II Murcki | 7 : 1 (?:?, ?:?, ?:?) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baildon II Katowice | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
2 | Elektro Łaziska | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 18 | 28 | ? | ? | ? | 112 | 42 |
4 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
5 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
6 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
7 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
8 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
9 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
10 | ??? | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |