Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 821: | Linia 821: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 832: | Linia 831: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 841: | Linia 840: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 850: | Linia 849: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 859: | Linia 858: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 11=== | ===Kolejka 11=== | ||
Linia 891: | Linia 889: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 902: | Linia 899: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 911: | Linia 908: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 920: | Linia 917: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 929: | Linia 926: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 12=== | ===Kolejka 12=== | ||
Linia 960: | Linia 957: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 971: | Linia 967: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 980: | Linia 976: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 989: | Linia 985: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 998: | Linia 994: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 13=== | ===Kolejka 13=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1030: | Linia 1024: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1041: | Linia 1034: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1050: | Linia 1043: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1059: | Linia 1052: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1068: | Linia 1061: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 14=== | ===Kolejka 14=== | ||
Linia 1100: | Linia 1092: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1111: | Linia 1102: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1120: | Linia 1111: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1129: | Linia 1120: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1138: | Linia 1129: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 15=== | ===Kolejka 15=== | ||
Linia 1169: | Linia 1160: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1180: | Linia 1170: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1189: | Linia 1179: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1198: | Linia 1188: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1207: | Linia 1197: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 16=== | ===Kolejka 16=== | ||
Linia 1238: | Linia 1228: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1249: | Linia 1238: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1258: | Linia 1247: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1267: | Linia 1256: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1276: | Linia 1265: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 17=== | ===Kolejka 17=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1308: | Linia 1295: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1319: | Linia 1305: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1328: | Linia 1314: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1337: | Linia 1323: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1346: | Linia 1332: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 18=== | ===Kolejka 18=== | ||
Linia 1378: | Linia 1363: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1389: | Linia 1373: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1398: | Linia 1382: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1407: | Linia 1391: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1416: | Linia 1400: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== |
Wersja z 23:09, 25 paź 2013
1958 Klasa A, Grupa II - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (A)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara Częstochowa | Częstochowa |
2 | CKS Czeladź | Czeladź |
3 | Górnik Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |
4 | Hutnik Będzin | Będzin |
5 | Kolejarz Sosnowiec | Sosnowiec |
6 | Orzeł Bobrowniki | Bobrowniki |
7 | RKS Grodziec | Grodziec |
8 | Unia Myszków | Myszków |
9 | Unia Ząbkowice | Ząbkowice |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |